El Aletleri Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları

El aletleri günlük yaşamda insanların daima işine yarayan ve çoğu zaman onların ihtiyaç duydukları türden ürünlerdir. Herhangi bir eşyanın veya mekanik cihazın tamiri ve montajı konusunda genellikle el aletlerine ihtiyaç olur.

Farklı niteliklere sahip olan her bir el aleti ürününün çalışma yönünden kendisine özel bir işlevselliği vardır. Buradan, aradığınız türde gereksinimlerinize karşılık verecek birbirinden değişik seçeneklerde birçok el aleti ürününü bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
 • El Aleti Nedir?

  El aletleri, herhangi bir otomatik makine gücüne gereksinim olmadan doğrudan el gücü yardımıyla çeşitli amaçlar doğrultusunda birtakım işlerin yapılabilmesine olanak veren ürünlerdir. Şekilleri, ebatları ve malzeme yapıları bakımından bu aletler bazı farklılıklara sahip olabiliyorlar.

  Kullanım yönündeki gereksinimler baz alınarak ihtiyaç olan her bir ürün temin edilebiliyor. Küçük yapıda, mekanik olmayan ve ele tam uyum sağlayabilen bu aletlerle birçok işlem en pratik şekilde yerine getirilebiliyor.

  El aletlerini doğru şekilde seçmek onlardan her zaman kullanım konusunda uzun süreler verimlilikle istifade edebilmeye bir şans tanır. Bu kategorimizde beklentilerinize karşılık verecek nitelikte, en kaliteli malzemelerden üretilmiş birbirinden iyi yapıda çeşitli el aletleri ürünleri bulunuyor.

  El Aletleri İsimleri Nelerdir?

  Günlük yaşamda her zaman önemli bir yeri bulunan ve birçok işin kolaylıkla yerine getirilebilmesine imkân veren el aletleri ürünleri, farklı türlerde isimlere sahip olabiliyorlar. Ürünleri satın alırken onları teknik özellikleri açısından sahip oldukları isimleri sayesinde tam şekilde ayırabilmek mümkün oluyor. Buradan yapacağınız alışverişlerde de tüm ürünlerin her bir detayına dilediğiniz gibi bakabilir ve buna göre satın alım işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

  Tornavida: Tornavidalar, el aleti ürünleri arasında en çok öne çıkan ve çoğu yerde en fazla şekilde kullanılan nitelikte ürünlerdir. Bu ürünler temel olarak vidaların sıkı şekilde monte edilmesinde kullanılırlar. Sağlam şekilde onları sıkma görevi, uç kısımları farklı olabilen bu tornavidalar sayesinde kolaylıkla yapılır.

  Çekiçler: Çekiçler de yine el aletleri kategorisinde yer alan ve birçok durumda gereksinim duyulan ürünlerdendir. Bu ürünler birtakım yüzeylere çivilerin çakılması amacıyla kullanılırlar. Çok ağır olmayan çekiçler, çivilerin ilgili zemine rahatça monte edilebilmesini sağlarlar.

  Kablo kesme makası: Kablo kesme makasları da diğer el aletleri kadar oldukça yaygın kullanılıyor. Bu aletler birtakım elektriksel devre sistemlerinde iletken kabloların sıyrılması aşamasında görevlerini yerine getiriyorlar. Ayrıca ince veya kalın yapılı her bir kablo bu makas sayesinde kolayca kesilebiliyor.

  Metal panç: El aletleri kategorisinde yer alan metal panç ürünleri, çeşitli metal yüzeylerin delinmesi işleminde kullanılan ürünlerdir. Keskin uçları sayesinde bu aletler tam istendiği gibi birçok farklı metal yüzey üzerinde delmenin yapılabilmesini sağlarlar.

  Kablo bağı sıkma tabancası: Kablo bağı sıkma tabancası ürünlerinin genel fonksiyonu, belirli bir inceliğe sahip kabloların sıkılması işleminin yapılmasını sağlamasıdır. Bu el aletlerinin üzerinde bir kuvvet ayarı bölümü bulunur. Bu ayar sayesinde kablolar sıkılırken ne kadarlık bir basınç uygulanacağı belirlenir.

  Pense: Penseler, el aletleri seçenekleri arasında her zaman tercih edilen ve satın alınan ürünlerdir. Çünkü bu işlevsel yönü iyi ürünler aracılığıyla birtakım nesneler kolayca bükülürler. Çeşitli cisimleri kavrama ve onlara farklı şekiller vermek noktasında penseler etkin bir işlev görürler.

  Genel olarak çeşitli el aletleri ürünleri arasında bu türden birtakım seçenekler öne çıkıyor. Her bir el aleti ürününden duruma göre en verimli biçimde istifade edilebiliyor.

  El Aletleri Kullanım Alanları Nelerdir?

  El aletleri fonksiyonel olarak farklı türlerde görevleri yerine getirirler. Bu durum onların birbirinden değişik ortamlarda kullanılabilmesine olanak verir. El aletlerinden destek alınması doğrultusunda iş konusundaki hatalar en aza indirilir. Her bir çalışma çok daha kısa süreler içerisinde gerçekleştirilir.

  En zorlayıcı işlemlerde bile fazla bir zahmete girmeden pratik biçimde ilgili çalışma kolayca yapılır. Kullanım amacına yönelik olarak doğru ürünlerin seçilmesi oldukça önem arz eder. Farklı ortamlarda kullanabilmeniz adına ihtiyacınız olan el aletleri ürünlerini en kaliteli tasarımlarıyla burada bulabilirsiniz.

  • Şantiye çalışma alanlarında,
  • Elektriksel devrelerin onarım ve tamiratı durumlarında,
  • Fabrikalar gibi üretim ve imalatların yapıldığı iş sahalarında,
  • Metal ve ahşap gibi yüzeylere şekilde vermede,
  • Çeşitli eşyaların montaj ve kurulumlarının yapılmasında,
  • Elektrik akımı seviyelerinin kontrol edilmesinde,
  • Sıhhi tesisat ve inşaat çalışma ortamlarında,
  • Bireysel kullanım yönünden ev alanlarında,
  • Küçük mekanik aletlerin vidalarının sıkılmasında,
  • Büyük parça eşyaların kesilmesi işlemlerinde,
  • Hobiye yönelik çalışmaların yapılması durumlarında,
  • Kablo sistemlerinin ilgili ortama entegre edilmesinde,

  Farklı tasarımsal özellikleriyle üretilen el aletleri ürünlerinin kullanıldığı yerler arasında bu türden bazı seçenekler bulunuyor. Her bir çalışmanın gerekliliğine bağlı olarak ilgili el aletleri ürünleri de buna göre seçiliyor. Malzeme yapısı iyi olan ve tüm işlemleri verimlilikle yapabilmeye imkân veren el aletleri ürünlerinden maksimum bir fayda sağlanabiliyor. Kaliteli ve rahatça kullanmaya uygun şekilde tasarlanmış çeşitli el aletleri ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

  El Aletleri Çeşitleri Nelerdir?

  El gücüyle kullanım için üretilmiş olan el aleti ürünleri arasında oldukça geniş kapsamda bir çeşitlilik bulunuyor. Her bir ürün, farklı çalışmaların yapılması aşamasında görevini yerine getiriyor. Online alandan bu ürünler istendiği gibi sipariş verilerek temin edilebiliyor.

  El aletleri çeşitlerinden bazıları çekiçler, balyozlar, pense ve anahtarlar, kontrol kalemleri tornavidalar, panç adaptörleri ve kablo soyma bıçaklarıdır. Yine bunlara ek olarak pano anahtarları ve kablo bağı germe aletlerinden de bahsedilebilir.

  Bu tür ürünler genellikle en fazla kullanılan ve her zaman başarıyla işlev görebilen nitelikte ürünlerdir. Farklı markalar tarafından üretilen bu ürünleri oldukça uygun koşullar çerçevesinde hemen herkesin temin edebilmesi mümkündür. Burada kolay sipariş işlemlerini yerine getirerek arzu ettiğiniz her bir el aleti ürününe kısa sürelerde sahip olabilirsiniz.

  El Aletleri Modelleri ve Markaları Nelerdir?

  El aletleri konusunda insanların beklentilerinin en iyi şartlarda karşılanabilmesi adına birçok marka oldukça güzel birçok ürün üretilmiştir. Hangi model el aleti ürününe ihtiyacınız varsa buradan onu rahatlıkla temin edebilirsiniz.

  El aletleri arasında burada bu kaliteli markalara ait birbirinden güzel birçok ürün bulunuyor. Bunlar ve daha fazlası ürüne site içi ilgili araştırmalarınız neticesinde kolaylıkla ulaşabilir ve gereksinimlerinize uygun olarak bunları en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

  Elektrik El Aletleri Nelerdir?

  El aletlerinin genel olarak birçoğu sadece el gücüne dayalı olarak işlev gören ürünlerdir. Fakat bunların bazıları, elektrikle de en iyi performansla çalışabiliyorlar. Testereler, boya tabancası aletleri, matkaplar ve taşlama makineleri gibi ürünler elektrikle çalışan kaliteli elektrik el aletleri ürünlerinden bazılarıdır.

  Yine bunların yanı sıra zımpara ve polisaj makineleri, ölçü aletleri ve dedektörler de elektrik el aleti ürünleri sınıfında bulunuyorlar. Kaliteli markalar bünyesinde ilgili elektrikli el aletlerinin temin edilmesi büyük önem taşıyor. Sitemizde ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte birçok ürün bulabilirsiniz.

  El Aleti Setleri Nelerdir?

  El aletlerinin en güzel yönlerinden biri, onların tek bir bütün halde set olarak da alınabilmeleridir. Burada fonksiyonları farklı olan çeşitli el aleti setleri siparişe açık olarak yer alıyor. Her biri pratik kolay işlemlerle doğrudan satın alınabiliyor.

  Phoenix Contact alet takımı SF-SL/PH SET VDE ve Weidmüller izoleli tornavida seti- 4 düz/2 yıldız (ince seri) set SL S bunlardan bazılarıdır. Yine Weidmüller P Bag set 1 ve Weidmüller Dms 3 set 1 komple uçlar şarj ünitesi kutu içinde şarjlı tornavida ürünleri de en kullanışlı setlerdir.

  El Aletleri Fiyatları Nelerdir?

  Sarf malzemelerinin her birinin kendisine özel bazı niteliklerinin olması gibi el aletleri ürünlerinin de donanımsal açıdan birtakım özellikleri vardır. Tüm bunlar ilgili ürünlerin fiyatlarının belirlenmesi aşamasında etkinliğini öne çıkarırlar.

  İdeal olarak istenen şey, el aleti ürünlerini hem uygun fiyatlarla ve hem de kaliteli olarak temin edebilmektir. Çünkü bu tür bir olanak bütçenin iyi şekilde korunmasının yanı sıra uzun süreler kullanılabilecek en iyi tasarıma sahip el aleti ürünlerini elde etmeye imkân verir.

  Genel ürün piyasasına göre normalden çok daha indirimli ve uygun fiyatları burada bulabilirsiniz. El aletleri konusunda ortalama olarak fiyatlar bu kategoride yer almaktadır. Kendi bütçe durumuna göre farklı markalara ait ürünler buradan harika indirimlerle satın alabilirsiniz.

  Ahşap İşleme El Aletleri Nelerdir?

  Ahşap malzeme yapısına sahip yüzeylere şekil verilmesi noktasında birtakım el aleti ürünlerine ihtiyaç duyulabiliyor. Çünkü ahşap işleme el aletleri sayesinde birçok işlem kusursuz ve en güzel şekilde yerine getirilebiliyor.

  Ahşaplar üzerine çalışmaların yapılması amacıyla tasarlanmış olan el aleti ürünleri arasında daire testereler, yörüngeli zımparalar, freze ürünler ve motorlu oyma testeresi gibi birtakım ürünler bulunuyor.

  Birtakım ahşap ürünlere şekil vermek ve onların yüzeyleri üzerinde başarıyla çalışabilmek için muhakkak kalite yapısı iyi nitelikte olan ahşap işleme el aletleri temin edilmelidir. Hangi markanın ilgili ürünü ürettiğine bağlı olarak bu noktada uygun şekilde tercihler yapılabilir. Burada bu konuda sizlere yardımcı olabilecek birbirinden güzel ürün seçenekleri mevcuttur.

  Mobilya El Aletleri Nelerdir?

  Güzel mobilya ürünleri üretmek ve onları kullanıma hazırlamak için birtakım el aletlerinden destekler alınır. Mobilya el aletleri arasında da diğerlerinde olduğu gibi oldukça güzel birtakım çeşitlilikler olduğu görülebilir.

  Yaygın olarak kullanılan ve işlevselliği iyi olan mobilya el aletlerinden bazıları keski, tornavida, tırnak seti ve mezura ürünleridir. Bu ve benzeri diğer ürünlerle ahşaplara yönelik en güzel şekilde çalışmalar yapılabilir.

  El Aletleri Hırdavat Çeşitleri Nelerdir?

  El aletleri hırdavat çeşitleri arasında da yine birbirinden güzel ve en fonksiyonel şekilde görevini yerine getiren birtakım ürünler bulunuyor. Bu ürünler sayesinde çoğu tamirat, bakım ve onarım işleri verimlilikle yerine getirilebiliyor.

  Hemen herkesin temin edebileceği ve günlük kullanımda önemli bir yeri olan hırdavat ürün çeşitlerinden bazıları vidalama makineleri, taşlama makineleri, ölçü aletleri ve penselerdir. Bu ürünler kullanımda oldukça iyi türden performans gösterebilen yapıda ürünlerdir.

  Tadilat, bakım ve onarım gibi işlemler doğrultusunda daima gerekli olan bu ürünleri en kaliteli yapılarıyla temin etmek gereklidir. İyi markalar bünyesinde tasarlanan el aletleri hırdavat çeşitlerinden her bakımdan kullanımda güzel faydalar elde edilebilir. Burada aradığınız türlerde oldukça iyi yapılarda birçok değişik ürün bulunuyor.

  Tornavida Nedir?

  Tornavida neredeyse birçok durumda kullanım yönünden ihtiyaç duyulan el aleti ürün çeşitlerinden biridir. Bu kullanımı pratik alet sayesinde vidaların ilgili mekanizma üzerine sağlam şekilde yerleştirilmesi mümkün olur.

  Vidaların hem takılması ve hem de sökülmesi işlemlerinde tornavida ürünlerinden en verimli biçimde yararlanılabiliyor. Bu aletler, uç kısımları farklı olabilen yapılarıyla temin edilebiliyorlar.

  Düz İzoleli Tornavida Nedir?

  Düz izoleli tornavida, uç kısmı düz olan ve buna uygun yapıdaki vidaların sökülmesi işlemine yardımcı olan el aleti ürünleridir. Diğer tornavida ürünleri gibi bu türden tasarıma sahip aletler de vidaların rahatlıkla sıkıştırılması ve gevşetilmesi işlemlerini yerine getirebiliyorlar.

  Uç kalınlıkları tercihe göre belirlenip o şekilde satın alınabiliyor. Burada işinize yarayacak nitelikte bazı düz izoleli tornavida ürünleri mevcut bulunuyor.

  İki Ağız Anahtar Nedir?

  İki ağız anahtar, cıvata ve bazı somun parçalarının döndürülmesini sağlayan yapıda en fonksiyon el aletlerinden biridir. Her iki tarafı da duruma göre kullanılabilen bu aletler, farklı boylara ve tasarımlara sahip olabiliyorlar.

  Bu anahtarların genellikle iki uç kısmı arasında daima bir büyüklük farkı olur. Sıkma veya açma işlemi yapılacak kısım üzerine bunlardan biri kullanılır.

  Lokma Uçlu Tornavida Nedir?

  Lokma uçlu tornavida, yine vidaların sıkılması ve kolayca sökülmesi işlemlerinde kullanılan tornavida türlerinden biridir. Bu tarz tornavidaların temel fonksiyonu, kareli yapılara sahip birtakım cıvataların veya vidaların sıkılması işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmesidir.

  Lokma uçlu tornavidaların uç kısımlarına takılan parçaların büyüklükleri birbirlerinden farklı olabiliyor. Vidaların ölçülerine göre bu tornavidalar o başlıkla kullanılıyorlar.

  Düz Uçlu Tornavida Nedir?

  Yine düz uçlu tornavida ürünleri de oldukça yaygın bir şekilde birçok durumda kullanılabiliyor. Düz uçlu tornavidalar, uç kısımları düz şekilde dizayn edilmiş vidaların rahatlıkla sıkılabilmesini sağlıyorlar.

  Yine çok pratik bir şekilde düz uçlu tornavidalar sayesinde, baş kısımları düz olan tornavidalar kolayca yerinden sökülebiliyorlar. Farklı markalara ait olarak bu tornavida ürünleri buradan temin edilebiliyor.

  Yıldız Tornavida Nedir?

  Yıldız tornavida ürünlerine diğer çokça tercih edilebilen tornavida ürünleri kadar ihtiyaç duyulabiliyor. Çünkü çoğu vidanın üzerinde yıldız şeklinde bir tasarımsal yapı bulunabiliyor. Bunlara uygun şekilde tasarlanmış olan yıldız tornavidalar, onları sıkmak veya açmak konusunda tam bir performans gösterebiliyorlar.

  Vida üzerine iyi bir uyumlulukla yerleşebilen yıldız tornavidalar, onları istendiği gibi sıkıp gevşetebiliyorlar. Yıldız tornavida ürünlerine dair burada güzel bir çeşitlilik mevcut bulunuyor.

  Karga Burun Nedir?

  Karga burun, penseye oldukça fazla şekilde benzeyen ancak ondan çok daha hassas bir kullanım yapısı bulunan küçük el aletleri ürünlerinden biridir. Karga burun aletleriyle vidalar bulundukları yerden hiçbir hasar almadan en pratik şekilde çıkarılırlar.

  Vidaların tutulması veya özellikle sıkılması işlemlerinde karga burun aletinden çok iyi şekilde yararlanılır. Renkleri ve ölçüleri bakımdan bazı farklılıklar gösterirler.

  Kablo Kesme Makası Nedir?

  El aletleri arasında en önemli olan ürünlerden biri de kablo kesme makası ürünleridir. Bu makaslar yüksek gerilimin olduğu birtakım hatlarda iletkenlik görevi gören bazı kabloların kesilmesi aşamasında kullanılırlar. Yine buna ek olarak bu makaslar sayesinde eğer gerekli olursa kabloların sıyrılması işlemi de yerine getirilir. Burada tam beklentilerinizi karşılayacak türden kaliteli birtakım kablo kesme makası ürünlerini bulabilirsiniz.

  Yan Keski Nedir?

  Yan keski ürünleri de insanların çoğu durumda en fazla şekilde kullandığı ürünler arasında yer alıyor. Yan keski aletleri, tel türündeki aletlerin kesilmesi işlemlerinde ağırlık olarak kullanılırlar. Özel dizayn edilen yapıları sayesinde bu yan keski aletleri, kabloların başarıyla sıyrılması ve hatta tamir ve onarımların yapılması noktasında en verimli şekilde daima kullanılabiliyorlar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.