MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARA1.png (52 KB)

Hakkımızda

30 Haziran 2021
Hakkımızda

elektrix.com Hakkımızda   

Kıraç Elektrik 1982 yılında ilk olarak Bilecik Bozüyük’te "Emek Elektrik" olarak kurulmuştur ve dört yıl aradan sonra 1986’da Eskişehir’de Kıraç Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. olarak sektördeki yeni adıyla faaliyet göstermeye başlamıştır.

   Kıraç Elektrik Dünya da ve Türkiye’de konusunda öncü markalar ile ilerlediği yolda her geçen gün güç ve istikrarını koruyarak bayiliğini yaptığı her markada Türkiye genelinde ilk sıralar da yer almaktadır.
Geniş ürün yelpazesi ve dağıtım ağı ile kusursuz hizmet politikasını ilke edinen Kıraç Elektrik kurulduğu günden bu yana Türkiye ve Dünya da kaliteli ve zamanında hizmetin öncüsü olmuş yaklaşık 20.000 m2 kapalı, 10.000 m2 açık olmak üzere depo stok alanı ile Türkiye’nin en büyük toptan elektrik malzeme satıcıları arasında yerini korumaktadır.

   Kıraç Elektrik olarak uzmanlık alanlarımız; Elektrik şalt malzemeleri ve panolar, güç ve kumanda kabloları, aydınlatma armatürleri ve lambalar, topraklama sistemi elemanları, tip testli alçak gerilim panoları ve Siemens Sivacon Bayiliği'dir.

   Kıraç Elektrik 2015 yılının başında grup şirketi olan Kıraç Otomasyondan devraldığı pano ve elektromontaj konusunda kendini her geçen gün ön plana çıkarabilmiş Siemens, Schneider ve Legrand tip testli pano üretimi sertifikası almıştır. SIEMENS SIVACON partnerliği ile de kısa bir süre içerisinde bir çok projeye imza atmıştır. Önemli ortaklarımızdan bazıları Siemens, Schneider, Legrand, Philips ve Prysmian' dır.

   Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yurt içi ve yurt dışı pazarlarda kaliteli ve güvenin ön planda olduğu hizmeti sunmak.

   Çalıştığımız ve iletişimde bulunduğumuz tüm iş ortaklarımız tarafından doğru, güvenilir, istikrarlı ve sevgiyle anılan bir kurum olmak vizyonumuzdur.

   Yasalara, etik ve ahlâki değerlere kusursuz olarak bağlı kalarak; tüm bu güç güven ve istikrarla hareket etmenin gücümüze güç katacağına inanarak yaşarız. İstihdam ettiğimiz tüm personelimizin iş ve işçi sağlığına yüksek önem vererek rahat ve huzurlu bir ortam oluşturarak moral ve motivasyonlarını hat safhada tutmaya çalışmak ilkelerimizdendir.

   Atmış olduğumuz her adımda yakaladığımız başarıları bir üst seviyeye çıkararak, Türkiye’de ve sektörümüz de daha önce yapılmamış hizmet politikalarımız ve çalışma süreçlerimiz ile örnek olmak.Dolayısıyla da paylaşımcı kimliğimiz ile bu yakaladığımız başarıların başlangıçtan sonuca kadar varan süreçleri diğerlerinin aksine talep eden herkese en ince ayrıntısına kadar anlatabilmektir. Kıraç Group birlikten kuvvet doğduğuna her zaman inanmıştır.

   Kıraç Elektrik, sonuç ve çözüm odaklı yaptığı çalışmalar çerçevesinde sektöründe güven kaynağı olmayı başarmıştır.

   Kıraç Elektrik "elektrix.com" e-ticaret sitesi ile 2019 Şubat ayında e-ticaret faaliyetlerine başlamış olup pazaryerlerinde(Trendyol.com, Hepsiburada.com ,N11.com, Amazon.com) de aktif bir şekilde yer almaktadır.

   Kıraç Group şirket tarihçesi aşağıda ki gibidir;

   Depomuzun görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.