Bticino Ürün Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları

Bticino firması ürettiği ürünler ile inşaat sektörüne katkılarda bulunan firmalardan biridir. Sıva üstü anahtar, sıva üstü priz, priz çerçevesi, buton çerçevesi, buat ve röle gibi ürünlerin üretimini yapan firma 1948’den bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Ürünlerinde her zaman kaliteyi ve dayanıklılığı ön plana alan firma şu an Avrupa’nın en kaliteli elektrik ürünleri üreticilerinden biri konumuna gelmiştir. Yapılarınızda güven içinde kullanabileceğiniz ürünlere sahip olan firma özellikle şık ve farklı tasarımlara sahip ürünleri ile dikkat çekiyor. 

Bir yapı için vazgeçilmez unsurlar olan prizler hakkında birçok seçenek sunan firma özellikle sıva üstü priz denince akıllara gelen ilk seçeneklerden biri. Bticino priz modelleri sahip oldukları tasarımlar ile her alanda kullanılabilirken aynı zamanda kullanıldıkları ortama farklı bir hava katabiliyorlar. Sıradan tasarımlardan daha çok farklı ve özel çizimlere sahip priz modelleri sunulduğu için sizde bu firmanın ürünleri ile yaşam alanlarınıza şık bir hava katabilirsiniz.

Sıralama seçin
 • Bticino Ürün Çeşitleri

  Geniş bir ürün skalasına sahip olan Bticino tüm müşterilerine özel ve kaliteli ürünler sunmayı amaçlıyor. Bilindiği gibi priz ve anahtarlar birçok farklı parçalardan oluşur ancak büyük bölümü duvar içinde kaldığı için görülmemektedir. Ancak bunlar da önemli görevler görürler ve mutlaka olmaları gerekir. Bticino çerçeve ürünleri de bunlardan biridir. Anahtar ve prizlerin çevrelerinde gördüğünüz bu parçalar ürünlerin daha şık görünmelerini sağlar. Çok farklı renk ve tasarımlara sahip olabilen bu ürünler firmanın sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Deneyimli tasarımcılar tarafından yapılan tasarımlar sebebi ile bu ürünler arasından istediğinizi seçerek dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. 

  Firma tarafından tasarlanan ve üretilen ürünlerden biri de en az prizler kadar önemli olan anahtar ürünleridir. Her zaman ihtiyaç olan bu ürünler hakkında çok fazla tasarım ve renk seçeneği bulunabilir. Bticino firması da bu konuda müşterilerine çok şık tasarımlar sunabilmek için sürekli olarak yeni modeller sunmaya devam ediyor. Bticino anahtar modelleri şık tasarımları ile hemen hemen her noktada kullanıma uyum sağlamaktadır. Aynı zamanda bu tasarımı tamamlamak için kullanılan şık çerçeveler ile ortaya çok farklı tasarımlar çıkarılabilir. Evlerinizde veya işyerlerinde kesinlikle olmaları gereken prizler, anahtarlar veya buatlar gibi ürünleri dilerseniz standart tasarımlar arasından dilerseniz ise farklı tasarımlar arasından seçebilirsiniz. 

  Prizler, her ne kadar küçük detaylar olsalar da yine de yaşam alanlarınızda özel bir tasarım yapmak istediğinizde kullandığınız anahtarlar ve prizler tahmin ettiğinizden daha önemli olabilirler. Çünkü genellikle göz önünde olan ve dikkat çeken ürünlerdir. Bu sebeple renkleri, ebatları ve aynı zamanda tasarımları ile mutlaka sağlamak istediğiniz dekora ayak uydurmalıdırlar. En önemlisi ise güvenli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmalıdırlar. Çünkü elektrik tesisatının önemli bir parçası oldukları için bu konuya çok dikkat etmelisiniz. Bticino firması bu konulara önem verdiği için doğal olarak siz de firmanın tüm ürünlerini güven içinde kullanabilirsiniz.

  Bticino Ürün Kalitesi

  Bticino firmasının en çok önem verdiği ürünler arasında özellikle sıva altı ürünler de yer alıyor. Özellikle Bticino sıva altı priz modelleri firmanın en çok ilgi çeken ürünlerinden biri. Bilindiği sıva altı prizler çok yaygın olarak kullanılır ve bu ürünler için buat veya gömme boru gibi ilave ürünler de gerekir. Bu ürünlerin her biri Bticino firmasından temin edilebilir. Bunun yanında firmanın ürettiği ürünlerden bir diğeri olan Bticino sıva altı anahtar ürünleri de yine prizler gibi en çok ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor. Buat ile sıva altına monte edilen ve daha sonra kapak ve çerçeve ile tamamlanan bu ürünler hakkında birçok farklı renk ve tasarım seçeneği sunuluyor. Her türlü alanda kullanıma uygun bu ürünler sadece Türkiye’de değil aynı zamanda birçok ülkede satışa sunulmaktadır. 

  Yapılarınızda kullandığınız priz ve anahtar gibi ürünler her zaman sıva altı modeller olmayabilir. Kimi zaman sıva üstü modelleri de tercih edebiliriz. Bticino sıva üstü priz modelleri de yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz ürünleri arasında yer alıyor. Hem malzeme kalitesi hem de her türlü standarda uygun özelliklere sahip olması sayesinde bu ürünleri dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elektrik ile ilgili tüm ürünlerin mutlaka belli kalite özelliklerine sahip olmaları gerekir. Bu durum yaşam alanlarının güvenliği için çok önemlidir. Bunun yanı sıra kullanımı sağlayan sizlerin can güvenliğiniz açısından da tercih edeceğiniz priz çeşitleri de oldukça önemli bir noktada bulunmaktadır. Bu sebeple tüm ürünlerde güvenilir firmaların garantili ürünlerini tercih etmelisiniz. Bticino sıva üstü anahtar modelleri de bu sebeple sizin için doğru seçeneklerdir. 

  Hem şık tasarımları hem de güvenlik konusunda her türlü standardı yerine getirmesi sebebi ile bu ürünleri her alanda güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Firmanın ürettiği ürünler hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Gerek tadilat işlemlerinizde gerekse yeni inşaatlarında kullanabileceğiniz birçok farklı elektrik ürünü hakkında yardım alabileceğiniz Bticino her zaman yeni tasarımları ile müşterilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Bticino priz fiyat veya buna benzer farklı konular hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman Elektrix ile kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilir ve ihtiyacınız olan her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.