Endüstriyel Aydınlatma Modelleri ve Fiyatları

Aydınlatma ürünlerine en fazla şekilde ihtiyacın olduğu alanlardan biri, endüstriyel çalışmaların yapıldığı alanlardır. Çünkü bu tür ortamlarda işlerin her zaman tam bir verimlilikle yerine getirilmesi gereklidir. İşçilerin güvenliğinin sağlanması noktasında genellikle yine endüstriyel aydınlatmalar kullanılırlar.

Endüstri alanında birtakım faaliyetlerde bulunulan yerler, kendilerine özel bazı dinamiklere sahip olurlar. Aydınlatmaların bu ortamlara entegre edilmesi noktasında genellikle o alana özgü bazı unsurlar dikkate alınır.

Ortamın büyüklüğü ve genişliği gibi bazı önemli etmenler çerçevesinde hangi aydınlatma sisteminin orada faydalarını göstereceği konusu üzerinde durulur. Bu duruma istinaden tercih edilecek aydınlatma ürünü belirlenir. Sonrasında ise uygun montaj ve kurulum işlemleriyle bu ürünler oraya entegre edilirler.

Endüstriyel aydınlatma ürünleri arasında her gereksinimi karşılayacak nitelikte oldukça iyi seçenekler mevcuttur. Kaliteli firmaların üretimleri olan aydınlatma ürünlerinin tercih edilmesi her zaman uzun vadede en iyi memnuniyetin elde edilmesini sağlar.

Burada işinize yarayacak tasarımsal olarak kaliteli dizayn edilmiş birçok ürün bulabilirsiniz. Bu aydınlatmaların tam bir performansla etkin olabilmelerini sağlayan Endüstriyel aydınlatma armatürleri ürün seçeneklerine de yine buradan erişebilirsiniz.

Sıralama seçin
 • Endüstriyel Aydınlatma Nedir?

  Endüstriyel aydınlatma ürünleri, endüstriyel bazı tesislerde ve iş sahalarında kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek verimlilik gücüne sahip, belirli seviyelerde ışık veren ürünlerdir. Renk sıcaklıkları ve yoğunlukları farklı olabilen bu ürünler, değişik watt kapasiteleriyle etkinlik gösterebilirler.

  Endüstriyel aydınlatma sistemlerinin en işlevsel yönü, iş kalitesi ve verimliliğini her zaman en yüksek kapasiteye çıkarabilmesidir. Bunun yanı sıra işçi güvenliğinin sağlanması ve üretimde hataların en aza indirilmesi bakımından da endüstriyel aydınlatma ürünlerinin kullanımı gereklidir.

  Endüstriyel ortamlar için tasarlanmış olan aydınlatma sistemleri, diğer alanların yanı sıra etkin güçlerini en fazla bu ortamlarda kullanıldıklarında gösterirler. Çünkü bu ürünlerin diğerlerine göre ışık yayma güçleri çok daha fazladır. Buradan birbirinden farklı türlerde üretilmiş kaliteli niteliklere sahip endüstriyel aydınlatma ürünlerini kolayca temin edebilirsiniz.

  Endüstriyel Aydınlatma Çeşitleri Nelerdir?

  İş verimliliğini artırmak ve dinamik çalışmaya uygun ortamlar oluşturmaya yardımcı tasarımı yapılan endüstriyel aydınlatma ürünleri oldukça iyi bir çeşitliliğe sahiptir. Her bir aydınlatma ürünün kendisine özgü önemli nitelikleri olduğunu görmek mümkündür. Burada arzu ettiğiniz gibi yüksek kaliteyle üretilen birçok değişik tarzda endüstriyel aydınlatma ürün çeşidini bulabilirsiniz.

  • Ledli armatür Linea Large 18W 6500K,
  • Largo Etanj 2X36W sıva üstü BOS LT SEFFAF difüzör,
  • Led U1 Etanj armatür 21W Largo 6500 K,
  • 2X28W Dekolamp T5 armatür,
  • Yatay Bant Armatür 36W 6000K,
  • 2X36W PC Etanj armatür camı,
  • Ledli Linea Large 18W 6500K,

  Genel itibariyle endüstriyel aydınlatma ürünleri arasında yer alan en özel şekilde dizaynı yapılmış ürünlerden bazıları bunlardır. Her bir ürünü kendisine özgü sahip olduğu birtakım donanımları çerçevesinde güvenle temin edebilirsiniz.

  Endüstriyel Aydınlatma Fiyatları

  Diğer birçok aydınlatma sistemi ürünlerinde olduğu gibi endüstriyel alanlar için üretilmiş aydınlatma ürünleri de farklı fiyat düzeylerine sahip olabiliyorlar. İlgili ürünlerin yaydığı ışığın gücü, çalışmasına yönelik harcadığı güç kapasitesi gibi çeşitli unsurlar, onların fiyatlarının belirlenmesinde etkin rol üstleniyor.

  Aydınlatma ürünleri üretmek konusunda yeterince iyi tecrübeye sahip firmalarca üretilen ürünlerin tercih edilmesi her zaman uzun vadede memnun olunmasını sağlar. Fiyatlar genel olarak ilgili ürünü hangi markanın ürettiğine bağlı olarak da değişebilir.

  Burada endüstriyel aydınlatma ürünlerinin fiyatlarıyla ilgili birçok bilgiyi edinme şanslarınız vardır. Farklı model seçeneklerine bağlı olarak bu kategoride fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Sitemizden yapacağınız alışverişlerle gereksinim duyduğunuz ürünleri normal fiyatlarından çok daha indirimli ve uygun olarak garantili şekilde satın alabilirsiniz.

  Endüstriyel Aydınlatma Özellikleri

  Çeşitli endüstriyel iş alanlarının en vazgeçilmez teçhizatlarından biri, o alana uyumlu nitelikte olan aydınlatma ürünleridir. Bu ürünler değişik şekillerde tasarlandıkları için donanımları tarafında farklı özelliklere sahip olabiliyorlar.

  Ancak yine de her bir ürünün ortak yönlerinin yeterince fazla olduğu görülüyor. Genel olarak birçoğu, iyi tasarım led armatürlerle koordinasyon kurabiliyorlar. Bunun yanı sıra bu aydınlatma ürünlerine çeşitli hareket sensörleri de eklenebiliyor.

  Elektrik enerjisinin fazla israf edilmesinin önüne geçerek uygun şekilde yüksek seviyelerde tasarruflar elde edilebilmesine de yardımcı olabiliyorlar. Uzun ömürlü olarak üretilmeleri, aşırı ısının olması gibi etkenlere karşı mukavemetli olmaları ve çeşitli hasarlara karşı direnç gösterebilmeleri, endüstriyel aydınlatma ürünlerinin dikkate değer özellikleridir.

  Endüstriyel Aydınlatma Markaları 

  Aydınlatma ürünleri konusunda kaliteli tasarımlar ortaya çıkarmak için birbirinden farklı firmalar oldukça yoğun bir işgücüyle çalışıyorlar. Bunun neticesinde birçok alanın aydınlatma ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler meydana getirilmiş oluyor.

  Çeşitli endüstriyel aydınlatma ürünlerinden tam bir performansın alınabilmesi için her bakımdan yeterince iyi üretimleri olan markaların seçilmesi gerekiyor. Bu markalara ait ürünlerin uzun süreler ciddi teknik arızalarla karşılaşılmadan kullanılması daima mümkün olabiliyor.

  Burada, ürünlerini garantili ve kaliteli olarak satın alabileceğiniz üretici markalar arasında Pelsan, Philips ve Gecem gibi adı duyulmuş ve tanınan markalar yer alıyor.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.