Philips Marka Ürün Çeşitleri ve Fiyatları

Philips firması, ampul ve elektrikli aletler üretmeye başlamış günümüzde farkı ürünlerin üretimini de yapan teknoloji devlerinden birisidir.

Hollanda merkezli olarak kurulan firma dünya genelinde 60’tan fazla ülkede hizmet veriyor. Firma yönetim merkezi Hollanda’nın Amsterdam şehrinde yer alıyor.1891 yılında Gerard Philips tarafından kurulmuştur. Firmaya kendi soyadını vermiş ve günümüzde de en önemli teknoloji markalarından birisi olarak hizmetlerine devam ediyor.

Şirketin tam adı, Koninklijke Philips Elecktronics N.V’dir ve kısaca Philips olarak tanınır. Firma kurucusu Karl Max’ın kuzenidir ve kuruluş amacı elektrikli aletler ve ampul üretmektir. Gelişen teknolojiler ve oluşan ihtiyaçlara göre dünyanın birçok yerinde gösterdiği faaliyetlerle daha nitelikli ürünler üretmeye başlamıştır. Günümüzde dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden birisi olarak tanınıyor.

İnsanların yaşam kalitelerini arttırmak ve iyileştirmek için sürekli yeni teknolojiler üreten firma sağlık alanında da birçok yenilikleri imza atmıştır. Türkiye hizmetlerini yaklaşık 90 yıldır sürdürüyor ve birçok elektronik ürün teknolojisini insanlara sunuyor.

Online sitesinde, aydınlatma sistemleri ile ilgili tüm ürün gruplarını bulabiliyorsunuz. Ürün çeşitleri arasında aydınlatma, ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, tüketici elektroniği ve medikal sistem ürünleri çeşitleri yer alıyor. Dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren firmanın günümüzde en az 100 bin çalışanı vardır. Dünya genelinde elektronik teknoloji firması olarak tanınıyor.

Philipsbanner.png (41 KB) osrambanner.png (44 KB) test3.png (30 KB)

Sıralama seçin
 • Philips Ürünleri Nerede Üretiliyor?

  Hollanda markası olan Philips firması, dünyanın 60’tan fazla ülkesinde üretim yapıyor. Üretim yaptığı yerler arasında Türkiye’de yer alıyor. Farklı ülkelerde bulunan fabrikalarında farklı teknoloji üretimleri yapıyor.

  Türkiye’de philips online ürün satış işlemleri güvenli bir şekilde yapılıyor. Dünyanın farklı yerlerdeki fabrikalarda üretilen tüm ürün çeşitlerine online olarak ulaşılabiliyor. Yönetim merkezi Amsterdam’da olan firma kurulduğu günden günümüze dünyanın birçok ülkesinde üretimlerini devam ettiriyor.

  Philips Ürün Çeşitleri

  Philips firması, 60’tan fazla ülkede verdiği faaliyetleri ile aydınlatma, ev aletleri, medikal sistemler, kişisel bakım ürünleri alanında çok farklı ürün seçenekleri sunuyor. Ürün kategori bölümünde ve philips online satış ürün çeşitleri arasında, led spotlar, balast, ampul, duvar armatür, halojen ampul gibi tüm aydınlatma ürün grupları yer alıyor.

  Philips Floresan Ampul: floresan ampuller kullanım alanı geniş aydınlatma ürünlerinden birisidir. Birçok yerde hem aydınlatma hem de dekor amaçlı olarak kullanılabiliyor. Florasan tüpleri içerisinde bulunan gaz elektrik akımı ile ısıtılıyor ve aydınlatma yapması sağlanıyor. Philips floresan ampuller, iş yerlerinde, ofislerde ve alışveriş merkezlerinde kullanılıyor.

  Led Projektör: Daha çok dış mekan aydınlatma ürünleri olarak kullanılır. Philips led projektörler çevresel etmenlere karşı dayanıklıdır ve dış mekan aydınlatma ihtiyaçları için en iyi çözümleri sunar. Uzun mesafe aydınlatmaları, şehir meydanları, spor sahaları, bahçe aydınlatma ürünleri olarak kullanılır.

  Tavan Armatür: Aydınlatma sistemleri hem ortamın ışık kaynağını sağlarken hem de dekorasyonunu sağlıyor. Tavan armatür ürünleri farklı tasarımlara sahip olarak üretiliyor. Kapalı alanlarda orta noktadan ışığın dağılmasını sağlayan ürünlerdir. Philips markasına ait her alana uygun tavan armatür çeşitlerini bulabilirsiniz.

  Gaz Deşarjlı Ampuller: Ampul tümü içeresinde bulunan gaz içeriğine elektrik akımı göndererek aydınlatma sağlayan ampul modellerinden birisidir. Gaz deşarjlı ampuller içerisine sodyum ve civa gibi elementler doldurulabiliyor. Çoğunlukla soy gazlar ya da bunların karışımından elde edilen gazlar doldurulur. Birçok alanda dış aydınlatma ve endüstriyel işletmelerde iç aydınlatma amacıyla kullanılır.

  Gece Ampulü: Küçük ışı kaynağı oluşturabilen ampul çeşitleridir. Karanlık alanlarda, acil durumlarda ya da geceleri görme rahatlığı sağlar. Philips dünya genelinde en iyi ampul markalarından birisidir. Gece ampulleri, konutlarda ve çeşitli binalarda düşük oranlı ışık kaynağına ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılır.

  Philips Led Armatür

  Philips led armatür çeşitlerinin tümünü aydınlatma kategori bölümünde bulabilirsiniz. Armatürler, bir ya da birden fazla ışık kaynağının çalışmasını sağlayacak parçaları üzerinde bulunduran aydınlatma üniteleridir. Led armatürler, dahili ışık kaynağı bulunduran, aydınlatma için lambaya ihtiyaç duymayan ışık kaynağı ürünlerdir.

  Led ışık kaynağı ile donatılmış olan armatür çeşitleri uzun kullanım ömrüne sahiptir ve sık değişim yapılmaya gerek duymaz. Led armatürler, yer armatürü, masa armatürü, tavan armatürü olarak kullanım yerine ve tasarımına göre isimlendirilebiliyor. Kullanım alanları çok geniştir.

  Cadde ve sokak aydınlatmalarında da led armatür çeşitleri kullanılabiliyor. Led armatürler farklı panel boyutlarında üretilir ve boyutlandırma kullanım alanlarına göre yapılır. Philips marka led armatürlerin daha çok okul, hastana, fabrika, ofis gibi yerlerde kullanıldığı görülmektedir.

  Philips Led Projektör

  Philips led projektör ürünleri aydınlatma sektöründe yeniliklerin yaşanmasını sağlamıştır. Led projektörler sayesinde iç ve dış mekanlar daha iyi aydınlatılıyor. Philips marka ürünler enerji verimliliği yüksek ve uzun ömürlü aydınlatma üniteleridir. Aydınlatma kategori bölümünden marka ve ürün türü seçimi yaparak aranılan ürünler bulunabilir.

  Led projektör ürün çeşitlerinin her birisinin kullanım alanı geniştir. Kullanım alanları arasında, açık alanlar, otopark, fabrika bahçeleri, şehir meydanları, uzun mesafe ve spor sahaları gibi farklı alanlar yer alıyor. Philips marka ürünler yüksek ışık verimliliği ile geceleri güçlü aydınlatma işlemlerini tasarruflu bir şekilde sağlıyor. Kullanılan teknoloji ürünlerin hem enerji tasarruflu, hem yüksek verimli hem de uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

  Philips Starter

  Philips starter aydınlatma ürünleri aparatlarıdır. Floresan lambalarda tüp içerisindeki gazın ısıtılması için ihtiyaç duyulan elektrik gerilimi starter denilen anahtar cihazı ile sağlanır. Starter yapısında, iki elektrotlu, cam balon içerisine neon gazı doldurulmuş, bimetal şerit olduğu görülür.

  Starter ürünleri kullanılacakları floresanlar ve armatürler için farklı özelliklerde üretilirler. Floresan lambaların ışık yaymasını sağlayan devre elemanları starterlerdir. Floresan lambalara paralel olarak bağlanır ve elektrik akımının floresana aktarılmasını sağlayan yol vericilerdir.

  Aydınlatma sistemlerinde floresan ya da farklı armatür türlerini kullanmak isteyenler seçtikleri ürün türüne uygun starter seçimi yapar. Ürün kategori sayfalarından ürün seçimi yapılırken ihtiyaç duyulan tüm ürünler birlikte seçilebiliyor ve uygun fiyat seçenekleri ile sipariş verilebiliyor.

  Philips Flamanlı Rustik Ampul

  Oda dekorasyonlarında kullanılacak olan ampuller seçilirken çoğu zaman rustik ampul modelleri tercih edilir. Philips flamanlı rustik ampul çeşitleri kaliteli, tasarruflu ve uzun ömürlü aydınlatma ürünleridir.

  Rustik ampuller, dekoratif ampullerdir ve ortama farklı hava katmak için tercih edilir. Farklı renk seçenekleri vardır ve daha çok sıcak renkli ampuller olarak kullanılır. Flamanlı rustik ampul çeşitleri üretimlerini yaparken, led yongaların doğrusal olarak dizilmesini sağlayarak yeni modeller oluşturuyorlar.

  Rustik ampuller, tüm iç mekanlar için uygudur ve tamamen dekorasyon amaçlı kullanılır. Kullanım alanları arasında, oteller, kafeler, lokanta ve işletmeler yer alıyor. Evlerde de dekorasyon amaçlı olarak rustik ampuller kullanılmaya başlanmıştır. Philips marka flamanlı rustik ampul çeşitleri son yıllarda ev dekorasyonlarında en çok tercih edilen aydınlatma ürünleri arasında yer alıyor.

  Philips İlk Ne Üretti?

  Aydınlatma ve çeşitli teknolojik ürünlerin en kaliteli markası olan philips ilk ne üretti? Firma 1891 yılında Hollanda’da kurulduğunda, karbon flamanlı lamba üretimlerini yapmaya başlamıştır. İlk ürettiği ürün olan karbon flamanlı lambadan sonra aydınlatma ürünleri çeşitlerinde üretimler yapmaya başlamıştır.

  Işıklandırma teknolojileri gelişmelerini takip ederek ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Philips ürün kategori çeşitleri incelendiğinde, led ve armatür ürünlerinin tüm çeşitlerini ürettiği görülebiliyor. Günümüzde çeşitli ev aletleri üretimi yaparak insanların ihtiyaçlarını karşılıyor.

  Philips Garantili Ne Demek?

  Aydınlatma ürünleri ihtiyaçlarını kategori sayfasındaki philips ürünleri arasından seçerek karşılamak isteyenler garanti seçeneklerinden faydalanabiliyor. Philips garantili ne demek? Philisp marka ürünler satın alındığında firma tarafından garanti verilmesi demektir.

  Üretim kaynaklı ürün arızları, satış sonrası belirlenen süre içerisinde garanti kapsamında değiştirilir. Tüm müşterilerine philips ürünlerini garantili olarak sunar ve arıza durumlarında philips tarafından değişim ya da ürün onarımları yapılacağı belirtilir. Ürünlerin garanti kapsamında değiştirilebilmesi için işçilik, malzeme ya da üretim hataları olduğu kanıtlanmalıdır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.