3M Ürün Modelleri ve Çeşitleri

3M, ürettiği ürünler ile birçok alanda insanlara destek olan ve özellikle elektrik işlerinde kullanılan yardımcı ürünler konusunda en çok bilinen firmalardan biridir. Firmanın ürettiği ürünler birçok farklı alanda karşınıza çıkmaktadır. Özellikle ince ve küçük işlerin tamamlanmasını sağlamak için üretiliyor oluşuyla bilinen firmanın bu ürünleri, birçok farklı amaç için kullanılabilmektedir. Elektrikle ilgili işlerin çok daha hızlı ve kolay tamamlanabilmesi için üretilen bu ürünler dünyanın dört bir yanında satışa sunulmaktadır. Gün içinde birçok farklı amaç için kullandığınız bant ürünleri ile bilinen firma bu alanda akıllara gelen ilk isimlerden biri olmayı başarmıştır. Bant ihtiyacı olan herkes 3M firmasının ürettiği farklı özelliklerdeki bantları diledikleri her türlü alanda kullanabilirler.

Sıralama seçin
 • 3M Ürün Çeşitleri

  3M birçok farklı ürün üreten ve ürün çeşitliliği oldukça fazla olan bir firmadır. Özellikle ürettiği bantlar ile bu alanda en çok bilinen isimlerden biri olmayı başarmıştır. Firmanın ürettiği bantlar çok farklı özelliklere sahip olabildikleri için doğal olarak çeşitli alanlarda kullanılabilirler. Örneğin güçlü ve iki yönlü yapıştırma gereken alanlarda kullanılmak üzere üretilen 3M çift taraflı bant bu soruna kökten bir çözüm getirmektedir. Bu bantlar sahip oldukları özellikler ile çok güçlü yapıştırma olanakları sağlamaktadır. Bu sayede istenen sağlamlık oluşabildiği için herhangi bir sorun çıkmamaktadır. Günlük hayatta ne zaman ihtiyacınız olacağı belli olmayan bu ürünleri her zaman evinizde veya çalışma alanlarınızda bulundurmalısınız. 

  3M bant modellerini incelediğinizde istediğiniz her türlü alan için kullanabileceğiniz farklı bant modelleri olduğunu hemen görebilirsiniz. Sadece bant değil daha birçok farklı ürün üretebilen firma bu sayede çok farklı sektörlere de yardımcı olabilmektedir. Aynı zamanda insanların birçok farklı işi zorlanmadan ve kolay bir şekilde tamamlayacakları özel ürünlerde firmanın ürün skalasında yer almaktadır. Bant konusunda ciddi bir çeşitlilik sunan firmanın ürettiği bant çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Çift Taraflı Bant
  • İzole Bant
  • Cırt Bant
  • Mavi Bant
  • Silikon Bant
  • Elektrik Bandı
  • Yapışkan Bant

  Tüm bu bant çeşitleri sahip oldukları özelliklerden dolayı çok farklı alanlarda kullanılabilmektedirler. Aynı zamanda kolay temin edilebilmelerinden dolayı her zaman yanınızda bulundurabilir ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. 3M izole bant özellikle izolasyon sağlanması gereken alanlarda kullanılmak için üretilmiştir. Elektrik kablolarının veya su borularının izole edilmesi gibi işlevleri olan bu bant tam olarak bu amaçla üretilmiştir. Kullanıldığı alanlarda tam bir izolasyon sağladıkları için oluşacak risklerin de en aza indirilmesine yardımcı olabilirler. 3M yapıştırıcı ise güçlü yapıştırma özelliği ile güçlü yapışma istenen alanlar için son derece ideal bir üründür. Kullanıldığı yerlerde iki ürün arasında çok güçlü bir bağ oluşturabilir. Bu sebeple birçok kişinin tercih ettiği ve kullandığı ürünlerden biridir. Firmanın en çok ilgi çeken ürünlerinden biri ise 3M cırt bant modelleridir. Bu ürünler özellikle takıp çıkarılması gereken ürünlerin yapıştırılması için akıllara gelen ilk seçeneklerden biridir. Bu sebeple birçok farklı alanda rastlanabildiği gibi aynı zamanda kullanım alanları da çok çeşitli olabilir.

  3M Bantları ve Fiyatları

  3M firması tarafından üretilen bantlar özellikle her türlü kalite kontrol aşamalarından geçtikleri için doğal olarak kullanıma uygun ürünlerdir. Bu bantların her birini istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Özellikle 3M mavi bant ürünü oldukça güçlü ve aynı zamanda uzun süreli yapıştırma olanağı sağladığı için çok farklı alanlarda sorunsuz bir kullanım sağlayabilmektedir. Birçoğumuz yapıştırma özelliği yüksek olan bantlar bulmakta zorlandığımız gibi aynı zamanda bazen kullandığımız bantlardan verim alamayız. Bu durum ise işlerin yarım kalmasına veya uzamasına neden olabilir. Bu sebeple en kaliteli ve güçlü bantları kullanmaya özen göstermemiz gerekir. Bu gibi durumlarda 3M ürünleri kullanılabilir. Her türlü alanda kullanmaya uygun bant modelleri üreten firma elektrik alanında da kullanılabilen bantlar üretebilmektedir. 

  Bu bantlar özellikle kabloların bağlanabilmeleri veya ek yerlerinin izole edilebilmeleri için üretilmektedir. Bu gibi alanlarda dayanıklı ve aynı zamanda istenen sonuçları verebilen bantlar kullanmak hayati öneme sahiptir. Çünkü elektrik her zaman riskli bir alan olmuştur ve sizde kullandığınız tüm ürünlere dikkat etmelisiniz. Risk almamanız gerektiğinde mutlaka 3M elektrik ürünlerini kullanmaya çalışmalısınız. Her ne kadar küçük ve sıradan ürünler olarak görünseler de yine de en büyük arızalar ve kazalar bu gibi ürünlerin doğru seçilmemesinden kaynaklanabilir. Bu sebeple sadece bant değil daha birçok farklı ürünün seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Eğer duvar, metal, ahşap, karton, seramik, plastik veya cam gibi alanlarda kullanmak üzere güçlü yapıştırma özellikleri olan ürünler arıyorsanız o zaman 3M silikon bant ürünlerini kullanabilirsiniz. 

  Hem güçlü yapıştırma özelliği olması hem de şeffaf olması sebebi ile bu ürünü birçok farklı alanda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu tarz ürünler ile birçok sorunun giderilmesini sağlayabildiğiniz gibi aynı zamanda yapacağınız işlerin de hem hızlı hem de güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sebeple alet çantanızda her zaman olması gereken ürünler arasında mutlaka bu ürünlere de yer vermelisiniz. 3M yapışkan bant modelleri hakkında bilgi almak ve bu ürünlere sahip olmak için dilediğiniz zaman Elektrix ile iletişime geçebilir ve birçok farklı sorunuza yanıt alabilirsiniz.  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.