Weidmüller Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Weidmüller elektrik alanında kullanılan birçok ürünü üretebilen firmalardan biridir. Bir elektrik tesisatının tamamlanabilmesi için gerekli küçük çaplı birçok farklı ürün firma tarafından üretilmektedir. Özellikle kablo bağlantı elemanları, plakalar veya daha geniş çaplı ürünler üreten firma bu alanda en çok bilinen isimlerden biridir. Ürettiği ürünler ile birçok soruna kalıcı çözüm sunabilmesi sebebi ile Weidmüller ürünleri oldukça ilgi görmektedir. Gün içinde kullanılan birçok el aletini de ürettiği için bu alana ilgileri olan kişiler Weidmüller ismini mutlaka duymuşlardır. Özellikle bu tarz işlemlerin vazgeçilmez ürünleri olan pense, tornavida, yan keski veya alet çantası gibi ürünler bu firmanın en çok ilgi çeken ürünleri arasında yer almaktadır.

Sıralama seçin
 • Weidmüller Ürün Çeşitleri

  Elektrikle ilgili işler yapan kişilerin birçok farklı ürüne ihtiyaçları olacaktır. Bunlar hem işlerin daha hızlı ilerlemesi hem de daha güvenli olmalarını sağlamak için çok önemlidirler. Aynı zamanda tüm ürünlerin tertipli ve düzenli bir şekilde kalmaları içinde bazı özel eşyalara ihtiyaç olacaktır. İşte tüm bu ürünler Weidmüller tarafından üretilmektedir. Firmanın ürettiği ürünleri kısaca şu şekilde sıralanabilir;

  • Yüksük Sıkma Aparatı
  • Pense
  • Klemens
  • Röle
  • Yan Keski
  • Takım Çantası
  • Tornavida
  • Kablo Soyma Aparatı
  • Kablo Bağı
  • Kontrol Kalemi
  • Sigortalı Klemens

  Weidmüller yüksük sıkma makinesi firmanın ürettiği en önemli ürünlerden biridir. Bu el aleti her elektrikçinin mutlaka sahip olması gereken ve işleri kolaylaştıran bir üründür. Amacı kesilen ve parça kalan kabloların başka bir yere monte edilmeden önce uygun şekilde sıkıştırılmasıdır. Bu sayede hem kablo dağınıklığını engellenebilir hem de daha sonra yapılacak olan bağlantı işlemleri çok daha kolay bir şekilde tamamlanabilir. Bu sebeple bu alanda en çok kullanılan ürünlerden biridir. Bunun yanında en çok kullanılan el aletlerinden biri olan penseler de firmanın en çok talep aldığı ürünleri arasında yer almaktadır. Elektrik işlerinde en çok ihtiyaç olan ürünlerden biri olan pense ile kesme, şekillendirme veya sıkma gibi işlemler yapılabilmektedir. 

  Aynı anda birkaç farklı işi yapmayı mümkün kıldığı için Weidmüller pense modelleri bu işin olmazsa olmazlarından biridir. Bunun yanında kabloların tam olarak istenen yerden ve istenen uzunlukta kesilmesi için Weidmüller yan keski kullanmakta doğru bir seçim olabilir. Bu ürünler her türlü elektrik işinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için çok önemlidirler. Aynı zamanda Weidmüller tornavida ve Weidmüller kontrol kalemi de tüm elektrikçilerin her zaman sahip olmaları gereken en önemli el aletleri arasında yer alırlar. Her biri ayrı işler için kullanılsalar da yinede her biri bir arada kullanılması gereken ürünlerdir. Çünkü tüm bu el aletleri sayesinde en zorlu elektrik işleri dahi hiç zorlanmadan ve aynı zamanda risk alınmadan tamamlanabilir. 

  Weidmüller Ürünleri Fiyat Seçenekleri

  Bildiğiniz gibi elektrik ile ilgili bir işiniz olduğu zaman birçok farklı ürünü kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Kabloların bağlanabilmesi, kesilmeleri, sıkıştırılmaları, vidaların sıkılması veya güvenlik tedbirlerinin alınması gibi işlemler için farklı el aletlerine ihtiyaç olacaktır. Weidmüller firması da tüm bu işlerin istenen şekilde tamamlanabilmesini sağlama için ürettiği özel ürünler ile kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Örneğin Weidmüller kablo bağı ile kabloların sağlıklı bir şekilde bağlanabilmeleri ve kaçakların engellenebilmeleri sağlanabilir. Yine aynı şekilde daha sağlam ve aynı zamanda daha dayanıklı bağlantıların oluşması durumu da elde edilebilir. Weidmüller kablo soyma aparatları da bağlantı yapılacak olan kabloların uçlarının soyulması ve dağınıklığın engellenmesi konusunda görev alabilir.

  Bu araçların her birine sahip olmanız sizin içinde işlerin çok rahat bir şekilde tamamlanabilmesini sağlayacaktır. Weidmüller klemens ürünü ile kabloların güçlü bir şekilde bağlanabilmelerini sağlayabildiğiniz gibi aynı zamanda Weidmüller röle sayesinde hazırladığınız devrenin ve bağlantısını yaptığınız sistemin çalışmasını da düzenleyebilirsiniz. Ürettiği her türlü ürün ile küçük veya büyük çaplı tüm işlemlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesini sağlayabilen Weidmüller bu sayede her türlü talebe de cevap verebilmektedir. Özellikle bağlantıların daha güvenli olması ve yaşanan ani voltaj değişimlerinin risk oluşturmasının engellenebilmesi için Weidmüller sigortalı klemens ürünlerini de kullanabilirsiniz. 

  Bu ürünlerin kullanıldığı yerlerde yaşanan voltaj değişimleri sizin için bir risk olmaktan çıkar. Bu klemens sahip olduğu özellikler sayesinde gerek voltaj koruması sağlar ve yangın veya kaçak gibi tehlikelerin tamamen önlenmesini sağlayabilir. Tabi ki bu ürünlerin her birine sahip olmak kadar aynı zamanda düzenli bir şekilde depolamak ve her zaman yanınızda taşımanız da çok önemlidir. Bunun için ihtiyacınız olan doğru ebatlara sahip olan bir alet çantasıdır. Bu çantaların farklı bölmeleri olması sayesinde birçok el aletini yanınızda bulundurabilir ve aradığınızda da kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bunun için sahip olmanız gereken şey ise Weidmüller takım çantası modellerinden biridir. 

  Firmanın ürettiği bu çantalar farklı ebatları, bölmeleri ve aynı zamanda sahip oldukları özellikler ile işinizi kolaylaştırmaktadır. Herkesin sahip olması gereken ve her türlü işin çok daha kolay bir şekilde tamamlanabilmesini sağlayan el aletleri için Weidmüller ürünlerinden ihtiyacınız olanları kullanabilirsiniz. Bu sayede çok farklı işleri hiç zorlanmadan kolayca yapabilirsiniz. Eğer Weidmüller fiyat listesi veya farklı konular hakkında bilgi alma ihtiyacınız olursa o zaman Elektrix aracılığı ile istediğiniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.