RAMAZAN24 M.jpg (12 KB)

RAMAZAN24 L.jpg (34 KB)

LED Çeşitleri ve Fiyatları

LED yani kelime anlamı Light Emitting Diode, akımın sadece bir tek yönden geçmesini sağlayan iki bacağı bulunan yarı iletken bir aydınlatama üründür. Günümüzde dünyada bulunan evlerin çoğunda led ışık çeşitleri kullanılıyor. Tamamen şans eseri olarak bulunmuş bu ışık türü geçmişten günümüze gelerek yüksek kullanıcı kitlesine sahip olmuştur. Düşük elektrik kullanımı, uzun ömürlü olması ve hızlı kullanımı sayesinden birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Sıralama seçin
 • Led Çeşitleri Nelerdir

  Her üründe olduğu gibi led aydınlatma ürünlerinin de çeşitleri bulunuyor. Led çeşitleri kendi aralarında belirli gruplara ayrılıyor. Her çeşidin kendine has bir özelliği ve kendine göre verimliği bulunuyor. Bazı led çeşitleri daha az elektrik tüketirken bazıları ise fazla elektrik tüketimi yaparlar. Aynı zamanda her çeşidin kendine özgü özellikleri ve akım güçleri bulunuyor. Led çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz. Kızılötesi ledler, rgb ledler, şerit ledler, power ler, smd ledler ve cob ledler çok olmak üzere sıralayabiliriz.

  Led Çeşitleri Kullanım Alanları Nerelerdir

  Son yıllarda ledlerde mavi ışığın kullanılması ile beraber aydınlatma özellikleri de çeşitlilik kazanmıştır. Bundan dolayı led kullanım alanları genişleyerek birçok yerde kullanıma sahip olmuştur. led aydınlatmalar ofisler, sokak ve meydanlar, park bahçelerinde, reklam tabelaları, trafik sinyalizasyonları, halı saha, benzinlik gibi birçok alanda kullanılmaya devam ediyor.

  Led Çeşitleri Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir

  Led aydınlatma ürünleri, sağladığı verimli aydınlatmanın yanı sıra uzun yıllar boyunca kullanım ömrü sunuyor. Bu da tüketicilerin led aydınlatma ürünlerini tercih etmesine neden oluyor. Teknolojinin gelişmesiyle led ampul çeşitleri aydınlatma ürünleri olarak insan hayatına girmeye devam ediyor. Kullanım alanları artarak artık iç ve dış mekanlarda tercih edilmeye başlanıyor. Led aydınlatma ile ilgili kabul eden standartlara göre kaliteli ürünleri tercih etmenizde fayda bulunuyor. elekrix web sitesi çevre dostu ve farklı seçenekleri olan led aydınlatma ürünleri müşterilerine sunuyor.

  Led Çeşitleri Fiyatları

  Led aydınlatma fiyatları kullanım alanlarına, modeline, gücüne, verimliliğine kaç sıra led kullanılacağına ışık açısı ve renklerine göre değişiklik gösteriyor LED fiyatları aynı zamanda üretim yapan firmanın harcadığı maliyetlerine göre de şekilleniyor. Siz de sitemizde en uygun LED fiyatlarını bulabilir ve güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.