Grup Priz Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları

Grup prizler, yaşam alanlarında az sayıda priz olması sebebiyle sıkça tercih edilen ürünlerdir. Yaşam alanlarında kullanılan elektronik eşya sayısının fazla olması nedeniyle grup prizlere duyulan ihtiyaç da artar.

Tam da bu noktada yardımınıza koşacak olan grup prizler; salon, mutfak, oturma odası veya banyo gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabileceğiniz yapıdadır. Bu alanlarda kullanacağınız elektronik aletlerin kolay bir şekilde elektriğe bağlanması için grup priz tercih edebilirsiniz.

Ayrıca iş yeri ya da okul gibi alanlarda da grup prizler kullanılabilir. Çünkü bu alanlarda da kullanılan elektronik eşya sayısı ve bu alanlardaki ihtiyaç bir hayli fazladır. Grup prizlerin fiyatlarına ve alternatif çeşitlerine, bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
 • Grup Priz Çeşitleri Nelerdir?

  Halk arasında genellikle üçlü priz olarak bilinen grup prizler farklı çeşitlere sahiptir. Bunları iki farklı alt başlıkta incelemek mümkündür. Bunlar şu şekildedir:

  • Kablolu grup prizler
  • Kablosuz grup prizler

  Grup prizler genellikle üçlü, ikili veya altılı priz gözlerine sahiptir. Bunlar satın alınırken ihtiyaç doğrultusunda çeşit belirlenir. Ayrıca grup prizlerinde kablolu veya kablosuz seçeneklerine ulaşmak da mümkündür.

  Örneğin; mutfak alanında tezgah üstü kullanılacak prizlerde genellikle kablosuz grup prizler tercih edilir. Bu sayede tezgah üzerinde kullanılan elektronik aletler aynı anda prize yani elektriğe bağlanabilir.

  Grup priz kategorimizde pek çok çeşit ve ihtiyacınıza uygun olacak seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinde yer alan grup priz kategorisi üzerinden grup priz veya grup priz anahtarı gibi ürünlerden dilediğinizi seçerek siparişinizi anında oluşturabilirsiniz.

  Grup Priz Kullanım Alanları Nerelerdir?

  Grup priz pek çok yaşam alanında tercih edilebilen bir üründür. Yaşam alanlarındaki Kaliteyi arttıran ve elektronik cihazların kullanımını kolaylaştıran grup prizler ev, iş yeri ve okul gibi alanlarda tercih edilebilirler.

  Ev içerisinde salon, mutfak, banyo ve oturma odası alanlarında, kullanılan elektronik alet sayısına göre grup priz seçimi yapılabilir. Bu doğrultuda alanın ihtiyacına göre ürün seçimi yapılır. Aynı zamanda okullarda akıllı tahtaların kullanılması ve bilgisayar kullanımının artması da bu alanlarda da grup priz ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bu sebeple okullarda da grup priz kullanımı yaygınlaşmıştır.

  İş yerlerinde kullanılan iş makinaları ve elektronik aletlerin fazla olması nedeniyle de grup prizler tercih edilir. Bu alanlarda çalışan işçi sayısının fazla olması da grup prize duyulan ihtiyacı artırmıştır.

  Çünkü çalışanların telefonlarının ve diğer elektronik aletlerinin elektriğe ihtiyacı vardır. Durumda tek bir priz yeterli olmaz. Sizde ev işyeri ya da okul gibi alanlarda vakit geçiriyorsanız ve ortamda bulunan priz sayısı yeterli gelmiyorsa grup prizlerden yardım almayı düşünebilirsiniz. Bu sayede alandaki günlük yaşantınızı kolaylaştırmış olursunuz.

  Grup Priz Fiyatları

  Grup priz ve grup priz anahtarı fiyatlandırmasında önemli olan bazı faktörler vardır. Bu faktörler ürünün fiyatının belirlenmesinde ana rolü oynarlar. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Grup prizde yer alan giriş sayısı,
  • Grup prizin kablolu ya da kablosuz olması,
  • Grup prizin sahip olduğu marka,
  • Prizlerin toplamda ısıya ve yangına dayanıklılık derecesi,
  • Renk ve ebat seçenekleri,
  • Ürünün koruma kapağına sahip olup olmaması,
  • Ürünün diğer temel özellikleri.

  Bu faktörler doğrultusunda grup prize en uygun olan fiyat belirlenir. Sitemizde grup priz kategorisi altında yer alan tüm priz ve grup priz anahtarı çeşitlerinde sık sık kampanyalara rastlamanız mümkündür.

  Bu kampanyalar doğrultusunda ürünleri çok daha uygun fiyatlı olarak alabilir ve yaşam alanlarınızda bulunan kişiler için kolaylık sağlayabilirsiniz. Ayrıca grup prizleri başlığı altından tüm priz çeşitlerine ve priz fiyatlarına da ulaşabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.