Emas Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Otomasyon ya da endüstriyel tesislerde üretilen ürünlerin iletişim ve kontrol gibi işlemleri cihazlar kullanılarak yapılır. Otomasyon ve hatalar minimalize edilerek verimli ve daha etkili bir çalışma ortamı sağlanır. Otomasyon uygulamaları sayesinde üretim ve kalite artışı gözlenebilir. Bu şekilde hem zamandan hem de cebinizden tasarruf etmiş olursunuz. Endüstriyel ürünlerde önemli olan, üretilen ve sabit kullanıcılara yönelik olan ürünlerin işlevlerini geliştirip yükseltecek tasarımlar oluşturmaktır. Endüstriyel malzemeler, ürünün daha iyi kullanılması ve fikirsel açıdan geliştirilebilmesi için olanak sağlayan yardımcı malzemelerdendir. Yalnızca endüstriyel malzemeler değil aynı zamanda, kablo, priz ve şalter gibi ürünler de bu kategorinin içine girer. Hedef kitlenin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre bu ürünler geliştirilebilir. Ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği de uzun ömürlü bir kullanım sağlaması açısından oldukça önemlidir. Bu malzemelerin kullanım alanları; endüstri mühendisliği, fabrikalar, endüstri ürünlerinin tasarımları gibi birbirinden farklı sahalar olur.

En çok kullanılan ürünlerden biri olan şalterler, elektronik aletler için oldukça önemlidir. Şalter çeşitleri arasında Emas şalter oldukça popülerdir. Bunun yanında Emas Pako şalter de ihtiyacınızı karşılayacak bir ürün olabilir. Seçeneklerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak rahat ve güvenli bir kullanım için tercih edebileceğiniz şalterleri; üretildiği malzemeler, çalışma şekilleri, bağlantı çeşitleri ve kullanım alanları gibi özelliklerine göre tercih edebilirsiniz. 

Sıralama seçin
 • Genel Hatları ile Emas Ürünleri

  Emas ürünleri, kalitesi ve çeşitliliği ile birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Elektroniğin ve motorun gücünden yararlanan teknolojileri sayesinde gerek elektronik eşyalarda gerekse emek gerektiren işlerde bile hayatınızı kolaylaştırabilir. Geniş ürün skalası sayesinde ihtiyacınız olan ürünü belirleyebilir ve ardından işiniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem insanların hayatını kolaylaştırmak hem de daha az bütçe ile ne kadar çok şey yapılabileceğini göstermek için en uygun örneklerden biridir. Emas markası içerisinde bulundurduğu ürün içerikleri ile kaliteli malzemeleri sizlere sunar. Söz konusu olan ticari faaliyetler ise ilk akla gelen işlemlerden bir tanesi sanayi ya da endüstridir. Bu alanlarda büyüklü küçüklü makinelerin ya da günlük hayatınızda size yardımcı olabilecek ürünlerin çeşitlerini bulabilirsiniz. Son zamanlarda teknolojinin özellikle bu alanlarda gelişmesi sayesinde, makineler üretim konusunda çok daha güçlü bir noktadadır. Bu durum birçok kişinin endüstriyel ürünlerin tercih etmesine sebep olur. Bu ürünler arasında en çok kullanılan ise şu şekildedir;

  • Pako şalter motor koruma şalteri 
  • Sinyal lambası 
  • Şalter kontaktör
  • Röle 
  • Sensör 
  • Emniyet şalteri
  • Bağlantı ekipmanları 
  • Fiş 
  • Grup prizler
  • Kumanda butonu 
  • Nihayet şalteri 
  • Sıva altı anahtarlar 
  • Sıva altı prizler 
  • Ölçü aletleri 

  Emas sensör ve röle çeşitleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Emas bağlantı ekipmanları ve ölçü aletleri ile evinizdeki ya da ofisinizdeki küçük işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. 

  Ekipmanlarınız ile uygun ürünlerin siparişini vererek işlerinizi rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İşinizi kolaylaştırabilir ve teknolojinin getirdiği olanaklardan yararlanabilirsiniz. 

  İşlerinizi Kolaylaştıracak Otomasyon Ürünleri

  Otomasyon ürünleri, teknolojik gelişmelerin en çok ihtiyaç duyulan alanlarını ve en önemli gelişmeleri size aktarabilir. Otomasyon sayesinde çok daha az insan gücü harcayarak çok daha fazla enerji elde edebilirsiniz. Cihazların ilk fikrinin ortaya çıkışından son anına, yani satışına gelene kadar uzun ve komplike bir süreç bulunmaktadır. Teknoloji ise bu emeği en aza indirgeyerek daha sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmaya destek olur. Hem otomasyon hem şalt malzemeleri hem de sanayinin aynı hedeflere ulaşması amaçlanır.

  Otomasyon sistemleri, insan müdahalesi olmadan otomatik olarak çalışabilecek ürünler üretir. Bu süreç hem zamandan tasarruf edilmesine hem de tehlikelerin en aza indirilmesine yardımcı olabilir.  Kumanda butonları, çalışma prensipleri ile birtakım makinelerin harekete geçmesi için kullanılabilir. Butonların kullanılması herhangi bir alanın aktive edilmesi için yardımcı olur. Bağlanan makinelerde elektrik akımının kontrolünü sağlamak için butonları kullanabilirsiniz. Kontaktörlerin ve rölelerinin aktiviteleri için renkli butonları kullanabilirsiniz. Emas kumanda butonu ile makinalarınızı, sistemlerinizi ve elektrik akımını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. 

  İnsan hayatını kolaylaştırmak ve tehlikeleri olabildiğince en aza indirgemek Emas kontaktör çeşitlerinin önceliğidir. İnsan hayatını kolaylaştıran ürünlerden biri ise kontaktörlerdir. Kısaca elektriğin güç devresi; anahtarlama için kullanılan elektrikli bir kumanda olarak düşünülebilir. Bu mekanizmanın içerisinde bulunan bobin, enerjiyi aldığında, ana kontaklardan oluşan kapanmayı ya da açılmayı sağlar. Birbirinden farklı alanlarda kullanılabilen kontaktörler güç devrelerinde doğru ve başarılı bir şekilde enerji akımını sağlar. Genel olarak ise kontaktörler tercih edilir. Öncelikle ortamla ilgili bilgiler toplanır. Tercih edeceğiniz kontaktör ürünlerini, boyutlarına ve teknik özelliklerine bakarak tercih yapabilirsiniz. 

  Emas Grup Priz Çeşitleri

  Günlük olarak kullanılan ve kapalı alanlarda elektriğin iletimini sağlayan en önemli cihazlar arasında fiş ve priz modelleri yer alır. Fişler ya da prizler oldukça işlevsel ürünlerdir. Dışarıdan oldukça basit bir sistem gibi görünebilir fakat güvenli kullanım söz konusu olduğunda oldukça önemlidirler. Yıllarca kullanabileceğiniz priz modelleri için Emas priz ya da Emas fiş ürünlerine göz atabilirsiniz. Teknolojik cihazların fazlalığı ve sebebiyle artık birçok şey için prizlere ihtiyaç duyulur. Bu durumda çoklu ve akım korumalı priz sistemleri faydalı olabilir. Özellikle akım korumalı prizler cihazlarınızın elektrik dalgalanmalarından etkilenme riskini minimum seviyeye düşürür. Hem aynı anda birçok prizi kullanabilmek hem de güvenlik için Emas grup priz seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Farklı renk ve modeller ile evinize ya da iş yerinize en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Her modelin kendine özel olan özelliklerini inceleyerek sizin için en pratik kullanımlı ürünü tercih edebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.