TP Electric Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

TP Electric, endüstriyel tipte elektrik malzemeleri üretimi amacıyla 1989’da İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Yıllardır olgunlaşmış ve köklenmiş tecrübesi ile kendi sektör ve alanı içerisinde dikkat çekici firmalar arasında yerini alır. Yerel pazarda seçkin ve lider bir üretici olarak dikkat çeker. 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmesi ile global bir marka olma niteliği taşır. Şantiye, tersane, rafine, taş ocağı ve mermer gibi ağır sanayi kollarının bulunduğu çeşitli sektörlere 4000’i aşkın ürün tedarik etmesiyle bilinen bir markadır. TP Elektrik, 2018 yılı ile birlikte yeni fabrikasına taşınır ve 40.000 m2’lik geniş bir alana yayılan 15.000 m2’lik üretim tesisi ile dikkat çeker. 

Sıralama seçin
 • TP Electric Hakkında

  Daima uzun ömürlü ve kaliteli çözümler sunmayı hedef haline getirmiş olan TP Electric markası, kuruluşundan bu yana kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Ekonomik, yaratıcı ve fonksiyonelliği kendine ilke edinmiş bir marka olarak dikkatleri toplar. Bu ilkeler ışığında ürün geliştirme çalışmalarının ardından son teknolojiye sahip çok beğenilen ürünler ortaya çıkarır. Kullanıcılara ise TP Electric bağlantı ekipmanları gibi fayda sağlayan ürünleri satın almak ve kullanmak kalır. Tasarladığı ürünleri yüksek teknolojiye sahip makine parkurlarında deneyimleyerek kullanıcı beğenisine sunar. 

  Kendi çatısı altında yer alan, dünya standartlarında ölçümlere sahip kalite laboratuvarlarında testler yaparak ulusal ve uluslararası bağımsız kuruluşlardan onay alır. TP Electric ışıldak ve priz gibi nitelikli pek çok ürününü yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda satışa çıkarır. Yerli üretimde ve ülke ekonomisinde muazzam bir konuma sahiptir. Marka bilinirliği ve ürün tanıtım gibi faaliyetlerde etkin bir şekilde uygulamalar sunan bir marka olarak beğeni toplar. Tedarik ağı ise son derece geniştir. 

  TP Electric Ürünleri

  TP Electric priz, sıva üstü priz, buat, kumanda butonu, sinyal lambası, el feneri, ışıldak gibi ürünlerle dikkatleri üzerine toplayan bir markadır. Kullanıcıların elektrik alanında ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere etkin rol oynar. Müşteri memnuniyeti esasında çalışmalarını sürdürür. Kaliteli ürün anlayışı doğrultusunda sunduğu ürünler, elektrik sektöründe dikkat çekici bir yere sahip olmasını sağlar. Aydınlanma ve elektrik ürünleri arasında bulunan TP Electric el feneri çalışma sahalarında ve kişisel mekanlarda karanlık ortamı görebilmeyi sağlar. Aynı şekilde bazı ürünler daha spesifik ihtiyaçları karşılayabilmek amacıyla üretilir. Dekoratif amaç ile kullanılan elektrik ve aydınlatma ürünleri de mevcuttur. Siz de TP Electric aydınlatma ürünleri ile karanlık görüş alanınızı görünür hale getirebilirsiniz. 

  TP Electric grup priz gibi ürün seçenekleri, günlük hayatı kolaylaştıran modeller arasında yerini alır. Grup priz modellerini kullanarak ihtiyaçlarınıza çok hızlı bir şekilde yanıt bulabilirsiniz. Aynı anda birçok işi yapma imkânı bulabilir ve bunu yaparken tehlikelerden uzak kalabilirsiniz. TP Electric sıva üstü priz gibi seçenekler ise farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt verir. Sıva üzerine montajlanan bu ürünler, tesisat bölümleri sıva altında bir buat kasasında bulunmayan modeller olarak dikkat çeker. Aynı zamanda birinci sınıf kalite malzemelerden oluşturulmuş ürünler olarak dikkat çeker. Prizlerin günlük hayattaki yeri, birçok kullanıcının bu tip ürünleri aramasına sebep olur. Siz de priz arayışındaysanız, kullanım amacınıza uygun olanı seçerek günlük hayatınızı kolay hale getirebilirsiniz.

  TP Electric kumanda butonu da dikkat çeken diğer elektrik ürünleri arasında bulunur. Kumanda butonları, en çok talep gören otomasyon - elektrik ürünleri arasındadır. Çok fazla öne çıkan bu ürünler, maksimum düzeyde verimliliğin sağlanmasına yardımcı olur. Kullanım amacı doğrultusunda TP Electric tarafından sunulan başarılı ürünler tercih edilebilir. TP Electric buat modelleri, elektrik tesisatlarında olmazsa olmaz ürünler arasında yer alır. Canlılar için hayati önem taşıyan bir parça olması sebebiyle bolca tercih edilir. İletkenlerin birbirine bağlantısı için kullanılan buatlar, özellikle elektrik çarpması gibi çeşitli olaylara karşı kişileri koruması ile bilinir. Rüzgar, yağmur gibi olumsuz hava koşullarına karşı iletkenlerin zarar görmesini önlemesi son derece dikkat çekicidir. 

  TP Electric Ürün Seçenekleri

  TP Electric sıva üstü anahtar modelleri, elektrik panolarının aydınlatılmasında kullanılan kaliteli malzemelerdir. Sıva üstü priz ve anahtar seçenekleri, elektrik akımında ideal performans sunan ürünlerdir. Akım parçaları ise oldukça dayanıklı olmasıyla dikkat çekicidir. Bunun yanı sıra TP Electric sinyal lambası gibi modeller, motorlu taşıtlarınız için trafik ortamlarında iletişimi sağlayan sembolik dil işlevi görür. Genel olarak elektrik devrelerinde arıza durumları ve işleyiş tarzları hakkında bilgi verebilme konusunda son derece başarılıdır. Şayet elektrik temelli bir araç ile ilgileniyorsanız, sinyal lambası ihtiyacınız bilhassa kaçınılmaz hale gelebilir. Bu gibi ortamlarda sinyal lambası kullanımı için TP Electric güvencesine sırtınızı yaslayabilirsiniz. 

  TP Electric seyyar makara, elektrikli cihaz kablolarının prizlere yetişemediği hallerde başvurulan modellerden biridir. Bir ucunda priz diğer ucunda ise fiş bulunan modeller olmasıyla dikkat çeker. İnşaat alanlarında sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır. Taşınabilir bağlantı kabloları olarak da tercih edilebilir. TP Electric güvencesi ile siz de seyyar makara sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra TP Electric fiş modellerine şans vererek elektrik ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Görüntüsü her ne kadar basit olsa da yapısında bulunan kaliteli hammaddeler, ürünün kullanım konforunu artırır. Bilhassa günümüz koşullarında elektrik fişlerine olan ihtiyaç, yadsınamayacak derecede fazladır. Mal ve can güvenliğini sağlayan fişler, birinci sınıf kalitede malzemelerden üretilmesi ile tercih sebebi olur. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.