Elektrik Sarf Malzemeleri ve Fiyatları

Sarf malzemeleri, günlük yaşamda birçok farklı noktada kullanılan ve daima gereksinim duyulabilen nitelikte ürünlerdir. İşlevsellikleri ve tasarımsal yapıları yönünden sarf malzemeleri bazı değişkenlikler gösterirler.

Cihazların montajının yapılmasında, onarılmasında veya bakımlarının gerçekleştirilmesinde çeşitli sarf malzemesi ürünlerine ihtiyaç olur. Kaliteli, sağlam ve işin gerektiği gibi yerine getirilmesine yardımcı olabilen sarf malzemelerinden yüksek bir verimlilikle yararlanılması mümkündür.

Sıralama seçin
 • Sarf Malzemeleri Nedir? 

  Sarf malzeme ürünleri, kullanımı son derece pratik olan destekleyici niteliğe sahip yan malzeme ürünleridirler. Kullanım yönündeki amaçlara uygun olarak bu malzemeler arasından istendiği gibi seçimler yapılabilir.

  Birtakım ürünlerin üretimine yönelik imalat çalışmalarında bulunan firmalar, sarf malzemesi ürünlerinden daima yaygın olarak istifade ederler. Bu kapsama dahil olan bazı malzemelerin ilgili ihtiyaçlar doğrultusunda tekrardan tedarik edilmeleri gerekebilir.

  Sarf malzemeler, maliyetleri yönünden de hemen her bütçeyle satın alabilmeye uygun bir yapıdadırlar. Onların hangi amaçla üretildikleri, fiyatlarının belirlenmesinde rol oynar.

  Her zaman el altında bulunması gereken bu malzemeleri kaliteli yerlerden almanın önemi büyüktür. Bu kategoride, özellikleri farklı olan birbirinden değişik türlerde tasarlanmış kaliteli yapıda birçok sarf malzemesi ürününü bulabilirsiniz.

  Sarf Malzemeleri Nelerdir?

  Pratik bir inceleme yapıldığında görülebilir ki sarf malzemesi ürünleri arasında oldukça geniş bir çeşitlilik bulunuyor. Her bir ürün kendisine özel fonksiyonuyla kullanım aşamasında görevini yerine getiriyor.

  Burada yeterince kaliteli ve kullanışlı halleriyle farklı türlerde üretilmiş sarf malzemeleri uygun koşullarda satışa sunuluyor. Kolay satın alma işlemleriyle buradan temin edebileceğiniz sarf malzemeleri ürünlerinden bazıları el feneri, ışıldak, özel el aletleri, bantlar ve bağlantı ekipmanlarıdır.

  Yine bu önemli ürünlere ek olarak HDMI kablo, matkap ucu, buat, boru, rakor ve seyyar makara gibi birtakım ürünleri de temin etme şanslarınız vardır. İhtiyacınız olduğu üzere ofis için sarf malzemeleri ürünlerini de yine buradan kolaylıkla alabilirsiniz.

  Bant: Bantlar kullanım konusunda neredeyse her zaman ihtiyaç duyulabilen oldukça faydalı nitelikte yardımcı ürünlerdir. Bant ürünlerinin de tıpkı diğer ürünler gibi kendisine özgü bazı özelliklerinin bulunduğunu görebilmek mümkündür.

  Isıya veya suya karşı dayanıklı olan bantlarla her zaman tam bir mukavemet sağlanması olanaklıdır. Burada da en iyi performansa sahip birçok bant türünü bulabilirsiniz.

  El feneri & ışıldak: Aydınlatma ürünlerinden olan el feneri ve ışıldaklar da daima olmazsa olmaz ve her zaman gerekli olabilen sarf malzemesi ürünleri arasında yer alırlar.

  Burada işinize verimlilikle yarayacak birbirinden farklı tasarımlarda birçok el feneri ve ışıldak ürününü bulabilmeniz mümkündür. Ortamı en iyi şekilde aydınlatan ve kullanımı son derece rahat ürünleri uygun fırsatlarla satın alabilirsiniz.

  El aletleri: Sarf malzemesi türleri arasında bulunan el aletleri ürünlerine de yine zaman zaman insanların ihtiyaçları olabiliyor. Bu kategoride işinize yarayacak birbirinden iyi kalitede çeşitli el aletleri ürünlerine de yer veriliyor. İki ağız anahtar, düz uçlu tornavida, panç adaptörü, kablo soyma bıçağı ve yüksük sıkma pensesi gibi önemli ürünlere de buradan ulaşılabiliyor.

  Bağlantı ekipmanları: Farklı tasarımsal özelliklerle üretilen bağlantı ekipmanları ürünleri, sarf malzemeleri arasında en çok öne çıkanlardan biridir. Burada bu ürünlere yönelik de geniş kapsamda bir çeşitlilik vardır.

  Kablo, kapaklı kroşe ve nihayet plakası gibi ürünler bunlardan bazılarıdır. Bağlantı ekipmanları, birtakım parçalı ürünlerin sağlam şekilde birbirine tutturulması konusunda sizlere iyi şekilde yardımcı olurlar.

  HDMI kablo: Çeşitli cihazlarda ses ve görüntünün başarılı bir şekilde aktarılabilmesi için birtakım teçhizatlar gereksinim olur. HDMI kablo tam olarak bunun yapılabilmesi doğrultusunda tasarlanmış ürünlerdir.

  Burada yüksek bir performansla çalışabilen, farklı metre boylarında birbirinden güzel HDMI kablo ürünlerini bulabilirsiniz. Veri iletimi konusunda buradan satın alacağınız ürünlerin en sorunsuz şekilde çalıştığına tanıklık edebilirsiniz.

  Buat: Sarf malzeme türleri arasında yer alan buat ürünü, elektriksel devrelerde tellerin tek bir noktada yer almasını ve bu şekilde işlevsel olmalarını sağlayan ürünlerdir. Buat içerisine yerleştirilen teller, buradan farklı bölümlere dağılır ve entegre olurlar.

  İki çıkışlı veya dört çıkışlı yapıda plastik malzemeden üretilmişlerdir. Renk, boyut ve ebatlarına bağlı olarak ihtiyaç duyduğunuz kaliteli buat ürünlerini buradan temin edebilirsiniz.

  Matkap ucu: En çok kullanılan ve gereksinim duyulan sarf malzeme ürünlerinden bir başkası da matkap ucu ürünleridir. Bu kategoride ihtiyacınıza göre çeşitli yapılarda matkap ucu ürünlerini de bulabilirsiniz.

  Darbeli matkap cihazlarına yerleştirilerek kullanılan bu malzemelerin delme güçlerinin yeterince iyi olması oldukça önemlidir. Burada yer verdiğimiz matkap uçları her açıdan yeterince güçlü ve kaliteli bir yapıdadır.

  Rakor: Sarf malzeme ürünleri arasında önemli bir yeri bulunan rakor ürünleri, birtakım tesisat sistemlerinde kullanım için üretilmişlerdir. Tesisatlarda yer alan boruların aralarında bir kaçak veya sızıntının olmaması konusunda rakor ürünleri işlevsel bir görev görürler.

  Rakor sarf malzemeleri sayesinde borular birbirlerine sıkı şekilde bağlanır ve tutunurlar. Isıya karşı yüksek seviye dirençleri olan bu ürünler farklı renk seçenekleriyle temin edilebilirler.

  Seyyar makara: Seyyar makara ürünlerine sarf malzemeleri bünyesinde daima gereksinim duyulabiliyor. Çünkü bu işlevsel ürün sayesinde kabloların derli toplu olarak tek bir noktada muhafaza edilmesi sağlanabiliyor.

  Metre uzunluklarına göre kabloların durumuna ilişkin seyyar makara ürünleri gereksinimlere bağlı olarak temin edilebiliyor. Bu kategoride ihtiyaçlarınıza karşılık verecek türden kullanımı rahat farklı yapılarda seyyar makara ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

  Sarf Malzemeleri Kullanım Alanları Nelerdir?

  Sarf malzemeler oldukça geniş yapıda bir ürün çeşitliliğini bünyelerinde barındırırlar. Bu durum onların hemen her bir ortamda kullanılabileceği anlamına gelir. Günlük yaşamda insanların hayatlarını birçok noktada önemli düzeylerde kolaylaştırabilen bu ürünler kaliteli oldukları müddetçe uzun süreler kullanılabilirler.

  Bazı sarf malzemesi ürünleri, tüketilebilir nitelikte olduklarından tekrar temin edilir ve yine aynı amaç doğrultusunda kullanılırlar. Bu kategori içerisinde birbirinden değişik türlerde yeterince iyi bir kaliteyle tasarlanmış birçok sarf malzemesi ürünü bulunuyor. Kullanacağınız alana uygun olarak tüm ürünleri istediğiniz her zaman kolayca sipariş verebilirsiniz.

  • Endüstriyel üretim ve imalat yerlerinde,
  • Fabrikalar ve sanayi çalışma alanlarında,
  • Teknolojik ürünlerin üretildiği alanlarda,
  • Tesisat boru sistemlerinin dizayn edilmesi işlemlerinde,
  • Ev gibi çeşitli özel yaşam ortamlarında,
  • Ofis türü iş yerlerinde,
  • Hastaneler ve çeşitli tedavi merkezlerinde,
  • Medikal sağlık hizmetlerinin verildiği yerlerde,
  • Gıda üzerine ürünlerin hazırlandığı alanlarda,
  • Elektriksel devrelerin olduğu yapılar içerisinde,
  • Bilgisayar sistemlerinin oluşturulması ve dizaynında,
  • Aydınlatma sistemlerinde,
  • Tamirat ve onarım işlemlerinin yapıldığı durumlarda,
  • Elektrik panolarında,
  • Laboratuvar çalışma ortamlarında,
  • Temizlik işlemlerinin yapıldığı yerlerde,
  • Baskı ve çeşitli tasarım işlemlerinin yapılmasında,

  Sarf malzemesi ürünleri bu türden birtakım yerlerde kullanım yönünden gerekli olabiliyorlar. Bu malzemelerden alınan destekle birlikte her bir işlem çok daha iyi bir etkinlikle yerine getirilebiliyor. Farklı markalar tarafından üretilebilen sarf malzemesi ürünlerini muhakkak en iyi kalite yapısı çerçevesinde temin etmek gerekiyor.

  Sarf Malzemeleri Çeşitleri Nelerdir?

  Sarf malzemeleri ürünleri, tüm gereksinimleri birçok durumda karşılayabiliyorlar. Çünkü neredeyse her bir farklı işlem, onların çeşitlilikleri sayesinde yerine getirilebiliyor. Günlük yaşamda birçok yerde sıklıkla kullanılan sarf malzemesi ürünleri arasında bantlar, aydınlatmaya yardımcı el fenerler ve ışıldaklar gibi ürünler yer alıyor.

  Yine bunlara ek olarak taşınabilir makara ürünleri, rakor ürünleri, borular ve matkaplar için gerekli olan matkap uçları da sarf malzemelerden en önemlileri olarak öne çıkıyor. HDMI kablo ve birtakım bağlantı ekipmanları da yine sarf malzemeleri seçenekleri arasında yer buluyor.

  Teknik özellikleri ve donanımsal yapıları farklı olan birbirinden iyi kalitede sarf malzemesi ürünlerini burada bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınız karşılayacak ilgili ürünler için buradan kolayca bir sipariş oluşturabilirsiniz.

  Sarf Malzeme Modelleri Nelerdir?

  Sarf malzemeleri, yaşamda en gerekli ve her zaman işe yarayan ürünler olduklarından ötürü farklı firmalar nezdinde sürekli olarak üretiliyorlar. Tasarımsal özellikleri çerçevesinde ilgili markalar bünyesinde bu ürünler güvenle temin edilebiliyorlar.

  Burada sarf malzemesi modellerine dair oldukça iyi seçeneklerin olduğunu görebilirsiniz. Schneider Electric 19MMx20MT gri pvc izole elektrik bandı, 3M Scotch 23 elektrik bandı 19MMX9,15M ve Vıp-Tec çatal iki ağız anahtar 14X15MM ürünleri, bu seçeneklerden bazılarıdır.

  Diğer sarf malzemesi modelleri arasında Klauke 10MM2 M5 SKP pabuç, TP Electric seyyar el lambası ve Pelsan 30 ledli ışıldak model ürünler bulunuyor. Bu önde gelen markalara ait ürünleri istendiği her zaman kolayca buradan satın alınabiliyor.

  Sarf Malzeme Fiyatları Nelerdir?

  Sarf malzeme ürünleri, yapısal durumları yönünden farklı olabildikleri gibi fiyatları tarafında da bu farklılıklarını öne çıkarırlar. Genel olarak fiyatların dengesi o ürünün işlevi, ebatları, bileşenleri ve malzeme yapılarına göre bir farklılık gösterir.

  Bu kategoride çoğu ürünün fiyatlarının normal değerlerinden daha düşük ve indirimli olduklarını görebilirsiniz. Bütçenize uygun şekilde tasarruflu olarak birbirinden iyi nitelikte sarf malzemesi ürünlerini buradan satın alabilirsiniz.

  Sarf malzemesi ürünlerinin fiyatlarını güncel şekliyle bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Her bir ürünü temin edebilmeniz için en rahat ödeme yöntemlerine burada yer verilmiştir. Bu olanak sayesinde ödemeleriniz kolay şekilde yapabilir ve hızlıca siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

  Yardımcı Sarf Malzemeleri Nelerdir?

  Yardımcı sarf malzemeleri, en çok gereksinim duyulan ürün çeşitleri arasında bulunuyorlar. Bu kapsamdaki malzemelerin yine kendilerine göre birtakım işlevsel yapıları vardır. İzolasyon bantları, kablo bağları, kablo rakoru ürünler ve kör tapalar bunlardan bazılarıdır.

  Diğer taraftan uç tapalar ve klemens ürünleri de yine çoğu zaman ihtiyaç olabilen yardımcı sarf malzemeler arasında bulunurlar. Yardımcı sarf malzemeler ve diğer malzemeler birbirinden farklı firmalar tarafından tasarlanıyor ve kullanıma hazır bir hale getiriliyorlar.

  Bu malzemeler sayesinde kurulum, montaj ve onarım gibi işlemlerden maksimum düzeyde bir verimlilik alınabiliyor. Burada her zaman güvenle kullanabileceğiniz, iyi malzeme bileşenlerinden üretilmiş oldukça iyi nitelikte birçok yardımcı sarf malzemesi ürünü bulabilirsiniz.

  Sarf Malzemesi Gideri Nedir?

  Sarf malzemesi ürünlerinin bazıları sürekli kullanılır, bazıları ise kullanıldıktan sonra tükenir ve tekrar yinelenmeleri gereklidir. Bunların bu döngü içerisinde temin edilmelerine bağlı olarak belirli bir harcama ve maliyet durumu ortaya çıkar.

  Sarf malzemesi gideri tam olarak budur. Sarf malzemelerin tükenebilir olanları bantlar, kâğıt havlular ve tek kullanımlık tıbbi eldiven gibi birtakım ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde çeşitli ihtiyaçlar rahatlıkla karşılanırlar.

  Tıbbi tedavi alanları, üretim veya imalat üzerine bazı çalışmaların yapıldığı iş yerlerinde sürekli yardımcı sarf malzemesi ürünlerine ihtiyaç olur. Bu da her ay belirli bir maliyet çizelgesini ortaya çıkarır. Toplu olarak indirimli fiyat fırsatlarıyla ilgili ürünleri alınması, bütçeden güzel ve önemli tasarruflar elde edilmesini sağlar.

  Sarf Büro Malzemeleri Nelerdir?

  Ofis ve büro alanları, sarf malzeme ürünlerinin en fazla şekilde kullanıldığı yerlerdir. Büro ortamlarında iş gören ve insanlara güzel kolaylıklar sağlayan ürünler hemen her zaman gereklidirler. Fotokopi kağıtları, kartuşlar, tonerler, not kağıtları, karton tasarımlı atılabilir bardaklar ve zımba telleri gibi ürünler, sarf büro malzemesi ürünleri grubunda yer alırlar.

  Bu tür ürünlerin, büro alanlarında verimli bir çalışmanın yapılabilmesi adına sürekli yinelenmeleri gereklidir. Toptan olarak uygun maliyetli alımların yapılması, bütçenin çok daha iyi olarak kontrol edilebilmesine bir olanak verir.

  Burada arzu ettiğiniz gibi büro ortamlarına uygun nitelikte çeşitli sarf büro malzemeleri ürünlerini bulabilmeniz mümkündür. Adet ve miktar olarak ihtiyaçlarınıza göre bu kategori bünyesinde iyi koşullarda alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

  Elektrik Sarf Malzeme Nedir?

  Elektrik sarf malzeme türleri arasında da oldukça geniş kapsamda bir çeşitlilik mevcut bulunuyor. Bu tür ürünler de ilgili ihtiyaçlar doğrultusunda verimlilikle kullanılabiliyorlar. Lehim teli, priz türleri, HDMI kablolar, bağlantı kutuları, buat ürünleri, anahtarlar, duylar ve klemens gibi ürünler, elektrik sarf malzemesi ürünleri arasında yer alıyorlar. Birtakım elektriksel devre sistemlerini verimliliği bu ürünler sayesinde çok daha iyi şekilde bir artış gösteriyor.

  Kablo Sarf Malzeme midir?

  Kablo sarf malzeme ürünü olarak işlev gören bir yapıya sahiptir. Çünkü kabloların kullanımları sayesinde elektrik enerjisinin iletimi ve transferine yönelik işlemler başarıyla yerine getirilirler. Kablolar en fazla şekilde birtakım elektriksel devre sistemlerinde kullanılırlar. Farklı tasarımsal seçenekleri olan kablo sarf malzemesi ürünlerini de yine iyi malzemelerden üretilmiş olarak temin etmek gereklidir.

  Sarf Deposu Nedir?

  Sarf deposu, çeşitli türlerde tasarlanmış olan sarf malzemesi ürünlerinin stok edildiği bölümlerdir. Daha sonra kullanılması yönünde ihtiyaç olan ürünler bu depo bölümlerinde saklanır ve muhafaza edilirler.

  Eldeki ürünlerin adet ve miktar olarak takiplerinin yapılması, onların ne kadarının kullanıldığının görülmesi bakımından depo bölümlerinden yararlanılır. Duruma göre ilgili ürünler yeniden tedarik edilerek bu depo alanlarına yerleştirilirler.

  Elektrik Malzemeleri Nelerdir?

  Elektrik malzemeleri kategorisinde birbirinden farklı yapılarda ürün seçeneklerinin olduğunun görülebilmesi mümkündür. Elektrik panoları, topraklı veya diğer tasarımlarda prizler, elektrik panoları ve kablolar bu ürünlerden en önemlileri olarak öne çıkıyorlar.

  Bunların dışında bağlantı kutuları, sigortalar, duylar ve birtakım armatür ürünleri de yine elektrik malzemeleri grubunda yer alan ürünlerdir. Her bir ürün, entegre olduğu elektriksel yapı içerisinde kendi bünyesinde görevlerini yerine getirirler.

  Özel üretimli elektrik bantları, spiral borular ve yapışkan kroşe ürünleri de çoğu durumda gereksinim olabilen elektrik malzemeleri kapsamında yer alıyorlar. Kaliteli ve sağlam nitelikte üretilmiş elektrik malzemeleri ürünlerinden daima en iyi şekilde güzel faydaların elde edilmesi mümkün olur. Burada beklentilerinizi karşılayacak nitelikte çeşitli elektrik malzemesi ürünlerini daima bulabilirsiniz.

  Geçiş Klemensi Nedir?

  Geçiş klemensi, klemens ürün çeşitleri arasında yer alan ve kendisine özgü bir fonksiyonu bulunan sarf malzemesi ürünlerinden biridir. Bu tür klemensler, faz iletkenleri bağlanarak etkinlik gösteren ve bu şekilde görevlerini yerine getiren ürünlerdir. İki veya üçlü şekilde çoklu girişleri olacak türden üretilebilen bu ürünler aynı zamanda tek çıkış ve tek girişli yapılarla da üretiliyorlar.

  Kablo Pabucu Nedir?

  Kablo pabucu, diğer ismiyle konnektör olarak da adlandırılıyor. Bu ürünler, elektriksel bazı devrelerde ilgili bağlantıların yapılabilmesi amacıyla kullanılıyorlar. Özellikle montaj ve demontaj işlemlerinin yerine getirilmesi noktasında kablo pabucu ürünlerine oldukça gereksinim duyulabiliyor.

  Bu ürünleri seçerken onların ebatları, cıvata ölçüleri, sıkma torkları ve akım taşıma kapasiteleri gibi unsurları göz önünde bulundurmak gerekiyor.

  Kablo Sıyırıcı Nedir?

  Kablo sıyırıcı ürünü, elektrik sistemlerinde yer alan birtakım kabloların iç kısımlarındaki telleri ortaya çıkarabilmek amacıyla kullanılan ürünlerdir. El tipi bir cihaz olan kablo sıyırıcı ürünleri çok pratik ve rahat bir şekilde kullanılabiliyorlar.

  Bu ürünlerin sıkma aralıkları ve boyutları, onların tasarımsal bazı özelliklerine bağlı şekilde bir değişkenlik gösterebiliyor. Burada sağlam kalitede birçok kablo sıyırıcı ürün bulunuyor.

  İzoleli Yıldız Tornavida Nedir?

  İzoleli yıldız tornavida, üzeri plastik olacak şekilde üretilmiş, dışarıya elektrik iletimi yapmayan sarf malzemesi ürünlerden biridir. Bu tornavidalar sayesinde herhangi bir devrede elektrik akımı ne durumda bunun öğrenilmesi mümkün olur.

  İzole yıldız tornavida ürünlerinin bir yalıtım özelliğine sahip olup olmadığı, onun üzerine yer alan 1000 volt sembolünden anlaşılıyor. Burada bu tornavida ürünlerini farklı türleriyle bulabilir ve temin edebilirsiniz.

  Nihayet Plakası Nedir?

  Nihayet plakası, çeşitli elektriksel devre sistemlerinde bir yalıtım malzemesi olarak kullanılan yapıda ürünlerdir. Yanıcılık dereceleri onların tasarımsal bazı özelliklerine bağlı bir değişkenlik gösterir. Renkleri ve malzeme yapıları değişik şekillerde tasarlanabilen bu ürünlere bu kategoriden her zaman erişebilirsiniz. Weidmüller veya Phoenix Contact gibi markalar bünyesinde üretilen ürünleri istediğiniz zaman kolayca satın alabilirsiniz.

  Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Haftaiçi 08:30-17:30 Tıklayınız
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.