HellermannTyton Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Hellermanntyton özellikle kabloların düzenlenmesi, işaretlenmesi, korunması, kurulumu ve gruplanması için kullanılan ürünleri üreten bir firmadır. Ürettiği ürünler ile birçok soruna kalıcı çözümler getiren firma elektrik ürünleri denince akıllara gelen ilk seçeneklerden biridir. Herkesin yaşadığı sorunlardan biri olan kablo dağınıklığı için özel ürünler üretmektedir. Ürettiği ürünler sayesinde her türlü kablo gruplanabilir, işaretlenebilir veya düzenlenebilir. Kablo bağı, kablo işaretleme ürünleri, spiral ve buna benzer ürünlerin üretimini yapmaktadır. Birçok ülkeye ürün sevk eden firma elektrik alanında farklı sorunların çözümleri için çalışmalar yapmaktadır. Özellikle çok ve uzun kablolar kullanılan ortamlarda daha düzenli ve daha düzgün çalışmalar yapılmasını sağlayan ürünler gerekir. Bu sorunu yaşamamak için ise firmanın ürettiği farklı ürünler kullanılabilir.

Sıralama seçin
 • HellermannTyton Kablo Bağı Kullanmanın Faydaları

  Kablo kullanımının bol olduğu alanlarda Hellermanntyton kablo bağı tercih edilebilir. Bu ürün sayesinde kabloların dağılmaları ve aynı zamanda kötü bir görüntü oluşması önlenebilir. Bu sorun birçok alanda yaşanabildiği gibi aynı zamanda ortamda yapılacak farklı işlerin de zorlaşmasına neden olabilir. Doğal olarak çok faydalı ve aynı zamanda önemli işlevleri olan ürünlerdir. Kullanıldıkları alanlarda birçok sorunu veya oluşması muhtemel sorunu ortadan kaldırabilirler. Farklı ebatlarda üretilmelerinden dolayı her türlü alanda kolayca kullanılabildikleri gibi aynı zamanda çok sayıda kablonun bağlanmasını da sağlayabilirler. 

  Hellermanntyton kablo bağı özellikleri renk, kalınlık ve aynı zamanda uzunluk bilgilerine göre değişiklik gösterebilir. Firma ürettiği bu ürünler ile çok geniş alanlarda veya çok dar alanlarda her türlü kablonun bağlanmasına yardımcı olmaktadır. Dilediğiniz her türlü alanda kullanabileceğiniz bu kablo bağları uzun ömürlü ve dayanıklı ürünler oldukları için işlerinizin kolaylaşmasını sağlayacaklardır. Üretilen kablo bağlarında kullanılan malzeme kalitesi üst seviyededir. Bu sebeple her türlü alanda kullanıma uygun ürünlerdir. Hellermanntyton kablo bağı çeşitleri alanlarda kalıcı ve faydalı çözümler oluşturarak kullanıcıları her daim memnun eden ürünlerdir. Bu markanın ürünleri hakkında bilgi almak için kataloglara bakabilir, Elektrix ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede bu ürünleri nasıl temin edebileceğinizi de öğrenebilirsiniz. Firmanın ürettiği kablo bağı çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İçten Tırtıklı Kablo Bağları
  • Dıştan Tırtıklı Kablo Bağları
  • Tırtıksız Kablo Bağları
  • Geri Açılabilir Kablo Bağları
  • Sabitleme Elemanlı Kablo Bağları
  • Klipsli Kablo Bağları
  • Paslanmaz Kablo Bağları

  Bu ürünlerin her biri sahip oldukları farklı özellikler sayesinde çeşitli  alanlarda kullanıma uygundurlar ve yine aynı sebepten ötürü Hellermanntyton kablo bağı fiyatları değişkendir. Siz de çalışma alanlarınıza en uygun seçimleri yaparak kablo dağınıklığı yaşamadan düzenli bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde daha sonraki zamanlarda, ilgili alanlarda çok daha rahat işlemler yapabilirsiniz. Çünkü kablo bağı kullanılmayan alanlarda yaşanan sıkıntıları çözmeniz zor olabilir. O alanda yer alan kablolar zamanla birbirine karışabilir ve bu karmaşayı çözmek için ciddi bir emek ve zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bu sebeple özellikle fazla veya uzun kablolar kullanılan yerlerde yapacağınız çalışmalarda mutlaka bu tarz ürünler kullanmaya özen göstermelisiniz. B

  HellermannTyton Ürünleri ve Özellikleri

  Hellermanntyton ürünleri hem elektrikle ilgili işleri hem de günlük yaşamı kolaylaştırmak üzere tasarlanmaktadır. Bu sebeple bu ürünlere gün içinde birçok alanda ihtiyacınız olabilir. Farklı ürünler üreten firma bu ürünlerde kullandığı malzeme kalitesi ile de uzun ömürlü kullanım olanağı sağlayabiliyor. Hellermanntyton ürün çeşitleri hakkında aşağıdaki gibi bir liste yapılabilir:

  • Kablo Bağı
  • Kablo Koruyucu
  • Kablo Sabitleme
  • Yalıtım Malzemeleri
  • Elektrik Tesisatı Ürünleri
  • Tanımlama Ürünleri
  • Bağlantı Ekipmanları
  • Güvenlik Ekipmanları

  Firmanın ürettiği ürünleri özellikle elektrik ile ilgili işlerinizin birçoğunda kullanabilirsiniz. Örneğin çalışma yaptığınız alanlarda veya yaşam alanlarınızda çok sayıda kablo varsa o zaman düzenli ve güvenilir bir alan oluşturmalısınız. Bunun için kabloların birleşim yerlerini korumalı ve bir yalıtım sağlamalısınız. Aynı zamanda kabloların mutlaka düzenli kalmalarını sağlamalısınız. Tüm bu işlemleri yapabilmek için Hellermanntyton tarafından üretilen kablo bağlarını, koruyucuları veya yalıtım malzemelerini kullanabilirsiniz. Gerek malzeme kalitesinin yüksek olması gerekse kullanımı kolay ürünler olmaları sebebi ile birçok işinizde size fayda sağlayacak ürünler olabilirler. 

  Özellikle güvenlik anlamında sorun yaşamamak ve aynı zamanda ortamda olan kişilerin güvenliğini sağlamak için mutlaka Hellermanntyton kablo koruyucu kullanmalısınız. Bu ürünler kabloları dış etkenlerden koruyabildikleri gibi aynı zamanda insanlara zarar verecek risklerin de yok edilmesini sağlayabilirler. Bu sayede küçük bir müdahale ile çok daha güvenli alanlar oluşmasını sağlayabilirsiniz. Firmanın ürettiği ve en çok ilgi çeken ürünlerinden biri de Hellermanntyton buat klemensi ürünleridir. Bu ürünler ile birleşmesini istediğiniz kabloları güvenli ve güçlü bir şekilde birleştirebilirsiniz. Özellikle kabloların sonlandığı veya dağılım yapılması gereken alanlarda mutlaka klemens kullanmalısınız. 

  Ancak kullandığınız ürünler mutlaka yüksek voltaj veya ani gerilim değişimlerine uygun olarak seçilmelidir. Bu sebeple bu konuda seçim yaparken dikkatli olmalı ve malzeme kalitesi yüksek ürünleri tercih etmelisiniz. Özellikle elektrik kaynakları olaylar veya bu alanda yaşanan arızalar hakkında araştırma yapıldığı zaman olayların temelinde genellikle kalitesiz malzeme kullanımının yattığını görebilirsiniz. Dolayısıyla kullandığınız ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği hakkında her zaman bilgi sahibi olmalısınız. Hellermanntyton fiyat listesi veya farklı konular hakkında destek almak istediğinizde dilediğiniz zaman Elektrix aracılığı ile aradığınız bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.