Sokak Aydınlatma Armatürü Modelleri ve Fiyatları

Aydınlatma sistemlerinin yaygın şekilde kullandığı alanlardan biri de sokak bölümleridir. Akşam saatlerinde havanın kararmaya başladığı durumlarda sokaklara yerleştirilen aydınlatmalar, ortamın yeterince ışık almasına ve aydınlık olmasına katkı sağlarlar.

Aydınlatma ürünleriyle her zaman bir entegrasyonu bulunan armatürlerin bu aşamada da kullanılmasına ihtiyaç olur. Çünkü ilgili sokak aydınlatması ürünlerinin de yine diğerleri gibi iyi bir performansla çalışması gereklidir.

Sokak armatür ürünleri arasında tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde güzel seçenekler bulunuyor. Birçok farklı tasarım sokak aydınlatması sistemine bu armatürler tam bir uyum sağlayabiliyor. Ortama ışığın daha verimli ve geniş olarak dağılması noktasında bu armatürler oldukça fonksiyonel bir görev görüyorlar.

Sokak aydınlatma armatürü seçerken daima onun ilgili aydınlatma ürünlerine tam bir uyum sağladığından emin olunmalıdır. Gerekli performansı göstererek sokak aydınlatma işleminin verimlilikle yerine getirilmesini sağlayabilen armatürlerden uzun vadede en olumlu geri dönüşler her zaman alınabilir.

Burada birbirinden farklı tasarımsal yapıları olan sokak aydınlatma armatür modellerini bulabilirsiniz. Ürünler hakkında tam detaylı bilgiler alabilir, onları inceleyebilir ve duruma göre siparişlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Sıralama seçin
 • Sokak Armatür Nedir?

  Sokak armatürleri sokak lambalarının korunması, onların ışık dağıtımı konusunda gerekli performansı gösterebilmesine katkı sağlayan türden ürünlerdir. Sokak aydınlatma sistemleri dış bir alanda kullanıldığı için her zaman çeşitli deformasyonlara ve tahriplere açıktır.

  Bundan dolayı onların birtakım çevresel olumsuz etkenlerden korunması için muhakkak ilgili armatür ürünlerinin de kullanımı gereklidir. Ayrıca ışığın çevreye nasıl yansıyacağı ve nerelere kadar ulaşacağı konusu da önemli olduğundan sokak armatürlerinden yararlanılması büyük önem arz eder.

  Sokak aydınlatma sistemlerine entegrasyon sağlaması amacıyla üretilen armatürlerin tasarımsal olarak yapıları birtakım farklılıklara sahip olabilir. Göze hoş görünen bir yapı meydana getirilmesi için armatürleri buna göre seçmek yerinde olur.

  Çalışma performansı ve sağlamlık kalitesi bakımından yeterince iyi niteliklere sahip olan sokak armatürlerinin kullanılmasıyla birlikte ilgili alanlarda istenen aydınlatma yapısı oluşturulur. Uygun fiyat fırsatlarıyla buradan gereksinimlerinize uygun olarak birçok armatür ürününü güvenle satın alabilirsiniz.

  Sokak Armatür Çeşitleri Nelerdir?

  Sokak armatür ürünlerinin hemen herkesi memnun edecek kadar güzel bir çeşitliliği vardır. Şekilleri, ebatları, volt kapasiteleri ve bağlantı türleri farklı olabilen bu armatürler arasından istenilen her biri, sokak lambaları ürünlerinin yapısına göre tercih edilebilir. Bu kategoride hali hazırda son teknolojik sistemlerle üretilmiş birbirinden iyi birçok sokak armatür ürünü bulunuyor. Donanımsal yapıları ve özellikleri farklı olan bu ürünler arasından istediğinize herhangi birini seçme şanslarınız vardır.

  • Ledli tasarım sokak armatürü bari 42W 6500K beyaz,
  • Seul led 36W 4000K ılık beyaz sokak armatürü,
  • Sokak armatürü ledli rio 65W 36 4000K,
  • Ledli tasarım sokak lambası 100W talin 4000K,
  • Boş fiberglass gövdeli corfu sokak aydınlatma armatürü,
  • Cam elyaf katkılı fiberglas yol ve cadde armatürü,

  Sokak alanlarında kullanılmaya uygun armatür çeşitleri arasında bu türden bazı ürünler bulunuyor. Sokak aydınlatma lambaları ürünlerinin yapısına göre her bir farklı tasarım armatür ürünü seçilerek sistemde verimlilikle kullanılabiliyor. Lambaların korunmasında bu armatürler oldukça iyi bir mukavemet gösterebiliyorlar.

  Sokak Armatür Fiyatları

  Sokak armatürlerinin her birinin kendisine özgü bir yapısı, gücü ve çalışma şekli vardır. Bu bakımdan bu ürünler fiyatları yönünden bazı farklılıklara sahip olurlar. Armatürlerin tasarımında kullanılan malzeme yapısı ve bileşenleri de yine fiyatların nasıl olacağının belirlenmesine yardımcı olur.

  Sokak lambalarına entegre edilmesi için tercih edilecek armatür ürünlerinde kalite her zaman ön planda tutulmalıdır. Fakat maliyetler tarafında da ilgili ürünlerin yeterince uygun bir yapıda olmasına dikkat edilmelidir. Çoğu kaliteli marka tarafından üretilen sokak armatürleri, oldukça indirimli fiyat fırsatlarıyla satışa sunulabiliyor.

  Burada donanımsal özellikleri oldukça iyi birçok armatür ürünü en memnun edici fiyat olanaklarıyla alınabiliyor. Armatürlerin tasarımsal özelliklerine bağlı olarak fiyatlar belirleniyor. Yüzdesel olarak bu ürünlere bir indirim uygulanıyor.

  Bu kategoride yer verilen sokak armatür ürünlerinin ortalama olarak fiyatlarına bu sayfa üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bütçeye uygun nitelikte ürünler istendiği gibi seçilebiliyor. Çoğu üründe %45’e kadar varan indirimlere yer veriliyor.

  Kendinize göre belirlediğiniz ve almayı istediğiniz ürünlere kolay sipariş işlemleriyle en kısa sürelerde sahip olabilirsiniz. İlgili ürünleri sepete aktardıktan sonra ödeme metotlarından biriyle ödemeyi yapıp siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

  Sokak Armatür Özellikleri

  Sokak aydınlatma lambası ürünlerine bir uyumluluk sağlaması amacıyla üretilmiş olan sokak armatür ürünlerinin oldukça iyi nitelikte özellikleri vardır. Dış çevrelerinin yeterince sağlam ve hasarlara karşı dayanıklı olması bunlardan biridir.

  Diğer taraftan iç kısımlarında bir veya daha fazla sayıda led barındırması da yine sokak armatür ürünlerinin öne çıkan teknik özelliklerinden bazılarıdır. Sokak armatürleri, dekoratif olarak sahip oldukları güzel yapılarıyla her zaman göze hitap eden ortamların oluşturulmasına yardımcı olurlar.

  Düşük veya yüksek watt özellikli olarak tercih edilebilirler. Lensler yardımıyla çalışma performansı açısından verimliliklerini çok daha fazla artırabilirler. Elektriğin kullanımı konusunda en iyi şartlarda enerji tasarrufu yapılabilmesine yardımcı olurlar.

  Sokak Armatür Markaları

  Sokak armatür ürünleri birbirinden farklı birçok marka bünyesinde üretiliyor. En dayanıklı ve kullanışlı ürünlere, önde gelen markalar aracılığıyla ulaşılabiliyor. Burada armatür ürünlerini üreten markalar ve onların güzel tasarım ürünlerine en iyi şartlarda yer veriliyor.

  Çoğu sokak aydınlatma lambası cihazına uyumluluk sağlayabilen armatür ürünlerini farklı markalara ait olarak temin edebilirsiniz. Garantili ve uzun süreli kullanımlara imkân verebilen ürünlerden her zaman verimlilikle faydalanabilirsiniz.

  Burada ürünleri satışa sunulan sokak armatürleri üreticisi markalar arasında Pelsan ve Philips gibi seçenekler bulunuyor. Her bir markanın ürünlerinin detaylarına yine buradan ulaşılabiliyor. Teknik özellikler hakkında çeşitli fikirler edinilebiliyor.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.