Kardeş Elektrik Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Kardeş Elektrik temelleri 1963 yılında atılan ve süreç içinde sürekli büyüyerek bugünkü konumunu elde etmiş bir firmadır. Birçok ürünün imalatını yapan firma elektrikle ilgili birçok ürünün üretimini de yapmaktadır. Kardeş Elektrik kablo üretimi dışında otomotiv sektöründe kullanılan kömür ve kömür yuvalarının üretimini de yapmaktadır. Elektrik tesisatlarında kullanılan ve özellikle düzenleme görevi gören kablo kanalları, sıkma çeneleri veya kutup değiştiricileri de yine firmanın satışını yaptığı ürünler arasında yer almaktadır. Bu tarz ürünlerin sektördeki en önemli tedarikçilerinden biri olan Kardeş Elektrik ürünlerinizi temin etmek istediğinizde dilediğiniz zaman Elektrix ile iletişime geçerek dilediğiniz ürüne hızlı bir şekilde ulaşarak ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

Sıralama seçin
 • Kardeş Elektrik Ürünleri

  Uzun zamandan bu yana sektörün içinde olan Kardeş Elektrik özellikle sıkmalı kablo pabucu, delikli kablo kanalı, mekanik kablo kesme makası, sıkma çenesi veya kutup değiştirici gibi ürünler için en güveneceğiniz tedarikçilerden biridir. Oluşturmak istediğiniz devreler ve yapmak istediğiniz kablo bağlantıları için ihtiyaç duyacağınız kablo pabuçlarını bu firma aracılığı ile kolayca temin edebilirsiniz. Kardeş Elektrik sıkmalı kablo pabucu ürünleri farklı ebatlarda üretildikleri için birçok farklı kablonun bağlantısını bu ürünler ile yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi konu elektrik olunca her zaman kaliteli ve güvenli ürünler kullanmak zorundasınız. Aynı zamanda yapacağınız bağlantıların da mutlaka çok sağlam olduğundan emin olmalısınız. 

  Kablo seçimi son derece önemli bir detaydır. Kullanılan alanın güvenliği açısından doğru kablonun seçilmesi ve döşenmesi gerekmektedir. Bu sebeple sıkmalı kablo pabucu kullanacağınız zaman kardeş elektrik sizin için doğru bir seçim olabilir. Firmanın bir diğer önemli ürünü de yüksek dayanıklılık sunan sıkça çenesidir. Yüksek güçlere dayanıklı olması ve aynı zamanda çok sağlam bağlantıların yapılmasına olanak tanıması sebebi ile bu ürünü dilediğiniz her yerde güven içinde kullanabilirsiniz. Kardeş Elektrik sıkma çenesi modelleri farklı ebatları ve özellikleri ile her türlü alanda kullanıma uygun ürünlerdir. Bu sebeple bu tarz ürünlere ihtiyacınız olduğunda firmanın tüm sıkma çenesi modellerini inceleyebilir ve aralarından dilediğinizi seçebilirsiniz. 

  Yaptığınız bağlantılar için kullandığınız kabloların hem düzenli bir şekilde kalması hem de ilerleyen zamanlar da kolay bir şekilde ulaşılabilir olmaları için kablo kanalları kullanmak sizin için en doğru seçim olacaktır. Özellikle çok fazla kablonun kullanıldığı ve karmaşık bağlantıların olduğu yerlerde bu ürünler sizin için çok daha önemli olacaktır. Çünkü elektrik tesisatlarında düzen işlerin çok daha kolay ve sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için en önemli gerekliliklerden birisidir. Bunu sağlamak için kablo kanalı kullanmanız gerekir. Kardeş Elektrik delikli kablo kanalı modelleri bu tarz alanlarda işinizin kolaylaşmasını sağlayacak ürünlerdir. Özellikle delikli yapıları sayesinde içlerinde olan kabloları görebilir ve müdahale etmeniz gerektiğinde zorluk çekmezsiniz. Aynı zamanda farklı ebatlarda üretildikleri için her kalınlıktaki kablo için bu ürünleri kullanabilirsiniz.

  Kardeş Elektrik Ürün Kalitesi

  Düzenli ve güvenilir elektrik tesisatlarının oluşturulması için müşterilerine birçok ürün ile yardımcı olan Kardeş elektrik özellikle malzeme kalitesine verdiği önem ile dikkatleri çekiyor. Bu sayede müşterileri tüm ürünleri diledikleri her yerde gönül rahatlığı içinde kullanabiliyorlar. Firma tarafından satışı yapılan en önemli ürünlerden biri olan kutup değiştiriciler özellikle elektrik akımlarının açılması, kapatılması veya güçlerinin artırılıp düşürülmesi gibi amaçlar ile kullanılan özel ürünlerdir. Her yerde rastlayabileceğiniz bu ürünler anahtar ismi ile de bilinirler. Üzerinde 0-1-2 gibi yazılar yer alır ve yapmak istediğiniz işleme göre anahtarı istediğiniz konuma getirirsiniz. Oluşturmak istediğiniz devreleri kontrol etmek için mutlaka bu ürünlere ihtiyacınız olacaktır. Gerek makinelerde gerekse duvar içi devreler de bu ürünleri kullanabilirsiniz. Kardeş Elektrik kutup değiştirici ürünleri de hem sahip oldukları malzeme kalitesi hem de her türlü standarda göre üretilmiş olmaları sebebi ile sizin için doğru seçim olabilirler. 

  Elektrik gibi hassas bir alanda her zaman en kaliteli ve en dayanıklı ürünleri kullanmak en çok önem vermeniz gereken konulardan biri olmalıdır. Kimi zaman çok büyük elektrik devrelerinde dahi çok küçük bir parçadan dolayı ciddi sorunlar çıkabilir. Bu durum çok sık yaşanmaktadır. Bunun nedeni ise seçilen parçalar hakkında yeteri kadar dikkatli olmamak ve seçimlerde nelere dikkat etmek gerektiğini tam olarak bilmemektir. Bu konuda risk almak yerine en güvenilir firmaların en kaliteli ürünlerine öncelik vermek en doğru seçim olacaktır. Örneğin yapılan bağlantılarda kullanılan kabloların nasıl kesileceği veya hangi ekipmanlar ile kesildikleri dahi kimi zaman çok önemlidir. Özellikle üzerinde elektrik akımı olan bir kablonun kesilmesi çok riskli olabilir. 

  Bu gibi durumlarda mutlaka Kardeş Elektrik mekanik kablo kesme makası gibi güvenilir ekipmanlar kullanmalısınız. Hem keskin ağızları hem de elektriği iletmeyen yalıtımlı tutma kolları sayesinde kullanımı oldukça rahat ve güvenli bir üründür. Bu sebeple bu tarz işlemler için en çok önerilen ürünlerden biridir. Her türlü kablonun kesilebilmesi için farklı ebatlarda üretilen bu makaslar sayesinde kablo kesme işlemlerini zorlanmadan ve rahat bir şekilde yaparak bağlantılarınızı da tamamlayabilirsiniz. Ürettiği ürünler ile müşterilerine birçok konuda fayda sağlayan ve yardımcı olan Kardeş Elektrik fiyat listesi ve diğer konular hakkında bilgi almak veya kabloların detaylarını incelemek için her zaman Elektrix ile iletişime geçebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.