Kraus & Naimer Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Kraus & Naimer firması, elektrik denince akıllara gelen en önemli maddelerden biri olan şalter ürünlerinin üretimini yapan bir firmadır. Ürettiği farklı şalter modelleri ile sektöre katkıda bulunan başarılı firma bu sayede önemli bir ihtiyaca da cevap veriyor. Bilindiği gibi şalter belli bir amaç için oluşturulan devreler de elektrik akımını açıp kapamak için kullanılan önemli devre elemanlarıdır. Mutlaka doğru bir şekilde konumlandırılmaları gereken bu ürünler ile elektrik şiddeti de kimi zaman artırılabilirken kimi zaman düşürülebilir. Mutlaka dayanıklı ve güvenli malzemelerden üretilmesi gereken şalterler güvenilir firmalardan temin edilmelidir. Özellikle pako şalter ve emniyet şalter gibi modelleri ile bilinen firma ürettiği tüm ürünlerde maksimum kaliteyi hedefliyor ve müşterilerine her zaman en iyisini sunmayı amaçlıyor.

Sıralama seçin
 • Kraus & Naimer Ürün Çeşitliliği

  Farklı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan Kraus Naimer pako şalter modelleri özellikle endüstriyel alanlarda kullanıma uygun özellikleri ile dikkatleri çekmektedir. Bu tarz ürünler hakkında gerekli her türlü bilgiye sahip olan firma ürettiği şalter modelleri ile farklı sorunlara çözüm seçenekleri getiriyor. Kumanda mandalının el ile çevrildiği pako şalterlere günlük hayatta birçok alanda rastlayabilirsiniz. Elektrik devrelerinde açma kapama, kutup değiştirme, yıldız üçgen yol verme veya komutatör gibi amaçlar ile kullanılırlar. Ancak bu ürünlerin ne kadar önemli olduklarını ve nasıl tasarımlara sahip olduklarını bilmeden kesinlikle seçim yapılmamalıdır. Farklı şalter modelleri ile müşterilerine her alanda kullanabilecekleri seçenekler sunan Kraus & Naimer firması bu sayede şalter ihtiyacı olan kişilerin akıllarına gelen ilk seçeneklerden biri olmaya devam ediyor. 

  Kraus Naimer ca10 modeli firmanın en çok tercih edilen şalter modellerinden biridir. Farklı alanlarda kullanıma uygun olması ve kolay kullanım özelliklerine sahip olmasından dolayı bu modeli birçok alanda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu tarz ürünlere ihtiyacınız olduğunda dilediğiniz zaman firma ile iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm bilgileri alabilirsiniz. Kraus & Naimer ca20b modeli ise iki fazlı 0 ve 1 açma kapama için kullanılan bir şalterdir. Bu tarz ihtiyaçlar olan alanlarda kullanıma uygun bir üründür. Sadece 0-1 yani aç ve kapa yapmak için anahtarın iki yönlü hareket ettirildiği modellerden biridir. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş iç yapısı ile her alanda kullanıma uygun bir modeldir. 

  Kraus & Naimer c32 modeli ise 1-0-2 kutup değiştirici bir şalter modelidir. 0’lı monofaze kutup değiştirici olarak da bilinen bu şalter modeline sahip olmak istediğinizde Kraus & Naimer firmasının ürettiği bu modelleri inceleyebilirsiniz. Kullanıldığı yerlerde elektrik akımının tamamen kesilmesi veya şiddetinin ayarlanabilmesi için kullanılan bu modellerden her biri Kraus & Naimer firması tarafından özenle üretilirler. Kullandığınız alana uygun modellerin hangileri olduğunu bilir ve ihtiyacınız olan özellikleri önceden belirlediğiniz takdirde her zaman doğru seçimler yapabilirsiniz. Firmanın ürettiği ürünlerden bir diğeri ise Kraus & Naimer c32 modelidir. Trifaze aç kapa pako şalter modellerinden biri olan bu üründe tıpkı ca10 modeli gibi 0 ve 1 yani açma kapama amacı ile kullanılan bir modeldir. 

  Kraus & Naimer Kalitesi

  Ürettiği şalter modellerinde müşterilerine birçok farklı seçenek sunabilen firma özellikle kalite konusunda kesinlikle ödün vermemektedir. Elektrik devrelerinde çok önemli bir görev gören bu ürünler gerekli tüm standartlar göz önüne alınarak üretilmektedir. Bu sayede size güvenli bir kullanım olanağı sunulmaktadır. Firmanın ürettiği en önemli şalter modellerinden biri olan Kraus & Naimer kg64 özellikle emniyet mekanizmasına sahip olması ile güvenlik konusunda üst düzey performans sağlıyor. 0 ve 1 aç kapa çalışma tipine sahip olan bu model 3 faz şalter modellerinden biri. Emniyeti her zaman üst seviyede sağlamanız gereken alanlarda sizde bu modeli tercih edebilirsiniz. Bilindiği gibi şalterleri kimi zaman çok büyük elektrik akımlarının geçtiği yerlerde kullanmak zorunda kalabilirsiniz. İşte bu gibi alanlarda kullandığınız şalter modellerinin mutlaka emniyet korumalı olduğundan emin olmalısınız. Korumalı ürünlerin kullanılması son derece önemlidir.

  Kraus & Naimer kg32 ise Kraus & Naimer firmasının ürettiği tasarım olarak diğerlerinden farklı olan bir şalter modelidir. Bu model kutulu olarak tasarlanmıştır. Boyutları ise diğer saydığımız modellere göre biraz daha büyüktür. Emniyet mekanizmalı bir yapıya sahip olması, trifaze çalışma prensibi ile gelmesi ve aynı zamanda 0 – 1 aç kapa çalışma tipine sahip olması sayesinde birçok farklı alanda kullanılabilir. 120x85x80 mm boyutları ile oldukça büyük bir şalter olmasından dolayı bu ürünü kullanmak istediğiniz yere uygun olup olmadığını dikkatli bir şekilde analiz etmelisiniz. Kutulu bir yapıya sahip olmasından dolayı özellikle duvar veya ahşap gibi gömme yapıya uygun alanlar için tercih edebilirsiniz. 

  Kraus & Naimer kg10a modeli de 4 kutuplu bir şalter modeli olup panoya veya kullanıldığı alana montaj edilecek şekilde tasarlanmıştır. Firmanın ürettiği diğer şalter modellerini de dilediğiniz zaman inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayan modelleri kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Her zaman ürettiği kaliteli ve beklentileri karşılayan modelleri ile tanınan firma sektöre olan katkıları ile bu alanda en çok bilinen isimlerden biridir. Farklı Kraus & Naimer şalter modellerini en uygun fiyatlar ile kolay ve hızlı bir şekilde temin etmek istediğinizde Elektrix ile iletişime geçerek Kraus Naimer fiyat listesi ve farklı bilgilere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.