Mavigard Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Mavigard firması tarafından üretilen yangın alarm sistemleri sayesinde hem evlerinizi hem de iş yerlerinizi güven altına alabilirsiniz. Her türlü yaşam alanı için her zaman var olan yangın tehlikesine karşı mutlaka gerekli tedbirleri almalısınız. Erken müdahale edilen bir yangın büyümeden önlenebilir ve yaşanacak kötü olayların önüne geçmek mümkün olabilir. Bunun için geliştirilmiş birçok farklı ürün olmasından dolayı doğru seçimler ile yangın sizin için bir risk olmaktan çıkar. Mavigard firması bu alanda ürettiği ürünler ile her zaman müşterilerinin yanında olan ve kendilerini daha güvende hissetmelerine yardımcı olan isimlerden biridir. Ürettiği ürünler arasında duman dedektörü, ısı dedektörü, optik duman dedektörü, gaz alarm ve dedektörleri gibi ürünler yer alıyor. Bu ürünlerin her birini hem evlerinizde hem de işyerlerinizde güven içinde kullanabilirsiniz. 

Sıralama seçin
 • Mavigard Ürün Çeşitleri

  Yangın riskine karşı her zaman hazırlıklı olmak isteyen kişiler için birçok seçenek sunan Mavigard, özellikle duman dedektörü ürünleri ile bilinen bir firma. Ortamda belli bir oranda duman algılandığı anda uyarı vermeye başlayan bu dedektör sayesinde potansiyel yangın tehlikeleri önlenebilir. Her türlü alanda kullanılmaya uygun olarak üretilen bu ürünler kolay bir şekilde monte edilecek şekilde tasarlanmaktadır. Mavigard duman dedektörü firmanın en çok bilinen ve en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Özellikle yangın gibi çok riskli durumların önlenebilmesi için her zaman kullanılması önerilen bu ürünler halen birçok yerde tercih edilmektedir. 

  Tavan asma ünitesi ile birlikte satılması, sıva üstü montaj kutusu ile uyumlu olması, farklı dedektör soketleri ile uyumlu yapısı, sağlam bağlantı özellikleri ve aynı zamanda 360 derece görüş açısı sağlayan çift led gibi özelliklere sahip olması sayesinde duman dedektörü temin etmek istediğinizde size en çok önerilecek seçeneklerden biridir. Yüksek hassasiyeti sayesinde çok az bir duman dahi olsa hemen alarm veren bu ürün sayesinde yaşam alanlarınız çok daha güvenli bir hale gelebiliyor. Aldığınız uyarıdan sonra hemen duruma müdahale ederek yangını engellemek için gerekli her türlü adımı atabilirsiniz. Firmanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri de Mavigard yangın alarm sistemleri olarak bilinmektedir.

  Her türlü alana kolay bir şekilde monte edilmesi ve aynı zamanda güvenliği en üst seviyeye çıkarabilmesi sebebi ile mutlaka bu ürünleri incelemelisiniz. İçinde siren, buton ve dedektör gibi ürünlerin yer aldığı yangın alarm sistemleri sayesinde en küçük yangınlar dahi hemen algılanır ve gerekli uyarılar yapılır. Yüksek sesle uyarı veren sirenler sayesinde ortamda bulunan kişilerin hemen orayı boşaltmaları sağlanır ve bu sayede verilecek kayıplar da en aza indirilir. Bu sebeple yangın sistemler her zaman için evlerinizde, işyerlerinizde veya toplu kullanım alanlarında olması gereken hayati ürünlerdir. Bu sebeple Mavigard firması da bu ürünü ile müşterilerine önemli bir yardımda bulunuyor. 

  Mavigard Kaliteli Ürünleri

  Yaşam alanlarında can güvenliği denince akıllara gelen ilk seçenekler arasında yer alan dedektör veya uyarı sistemleri kesinlikle olmalı ve düzenli olarak kontrol edilmelidir. Özellikle yangın gibi ne zaman yaşanacağı belli olmayan ve hayati risk içeren durumlar için nasıl tedbirler almanız gerektiğini mutlaka bilmelisiniz. Bunun için yapacağınız en doğru seçimlerden biri kullandığınız her türlü alanda Mavigard yangın sistemleri işlevlerini tercih etmenizdir. Yangına erken müdahale edilmediği takdirde sonuçlarının ne kadar ciddi olabileceği ortadadır. Kimi zaman bir yangını erken müdahale ile önlemek mümkün olduğu halde ilgili alanda bir uyarı sistemi olmamasından dolayı durum istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bu sebeple Mavigard firması tarafından üretilen dedektör veya yangın sistemlerinin sizin için hayati kurtarıcı ürünler olabileceğini unutmamalısınız. Hangi nedenden dolayı çıkarsa çıksın yangınların ölümcül olmalarının ana sebeplerinden biri erken müdahale edilmemesidir. 

  Özellikle erken uyarı sistemi olmayan yerler için bu risk her zaman vardır. Bu riski kesinlikle almamalı ve hem kendinizi hem de sevdiğiniz kişileri korumak için her zaman bu sistemlere sahip olmaya çalışmalısınız. Mavigard firmasının yangın önleme amacı ile ürettiği ürünlerden bir diğeri de yangın butonudur. Bilindiği gibi bir alanda yangın olduğunda bunu o ortamda olan herkese duyurmak ve orayı terk etmelerini sağlamak için binanın belli yerlerinde yangın butonları yer alır. Bu buton sayesinde insanların duyabilecekleri ve kendilerini korumaya almalarını sağlayacak bir uyarı yapılır. Bu uyarı hem yüksek ses hem de ışık şeklinde olabilir. Aynı zamanda gerekli sistemler varsa butona basıldığı anda direkt olarak itfaiyeye de bir yangın ihbarı yapılabilir. Mavigard yangın butonu özellikle okul, hastane, avm veya havaalanı gibi toplu kullanım alanlarında mutlaka olması gereken kritik ürünlerden biridir. 

  Bu sayede kısa zaman içinde çok sayıda kişinin yangın tehlikesinden uzaklaşmaları sağlanabilir. Bir yangının erkenden engellenebilmesi için öncelikle fark edilmesi gerekir. Yangınlar her zaman insanlar tarafından fark edilemeyecekleri için onları uyaracak sistemlere ihtiyaç olabilir. İşte bu sistemlerden biri de Mavigard yangın dedektörü ve benzeri ürünlerdir. Yapıların belli yerlerine konumlandırılan dedektörler sayesinde çok küçük boyutlardaki yangınlar dahi büyümeden engellenebilir ve hem insanlar hem de ilgili ortamdaki her şey koruma altına alınabilir. Eğer yaşam alanlarınızın daha güvenli olabilmesi için Mavigard duman dedektörü fiyat bilgilerini almak ve daha fazlasına ulaşmak isterseniz o zaman dilediğiniz zaman Elektrix ile iletişime geçebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.