Schneider Electric Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Schneider Marka Sayfası 1.jpg (128 KB)Schneider AnahtarPriz Icon.png (36 KB) SchneiderŞalt Icon.png (58 KB) SchneiderOtomasyon Icon.png (77 KB) Sarf Icon.png (61 KB) SchneiderKablo Kanalı Icon.png (43 KB)

Schneider Marka Sayfası 22.jpg (86 KB)

Schneider Marka Sayfası 3.jpg (59 KB)
Sıralama seçin
 • Schneider Electric, ürettiği kaliteyi yansıtan modellerle kullanıcı gönlüne taht kurmuş bir markadır. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş ürünlerle kullanıcıların hafızasına kazınır. Uzun süreli kullanım avantajı sunan başarılı bir marka olarak dikkat çeker. Kullanışlı özellikleri ile dikkat çeken Schneider ürünleri, her gün birçok kullanıcının hayatını kolaylaştırır. Uzun yıllar boyunca güven içinde kullanabilirsiniz. Schneider Electric priz gibi ürün seçenekleri, dayanıklı malzemelerden yapılmış olmasıyla da dikkat çekicidir. Uzun süreli kullanım avantajı sağlaması da kullanıcılar tarafından tercih sebebi olmasını sağlar. Birçok farklı seçenek ile sunulan ürünler, kullanım alanlarına bağlı olarak değişen modellerle sunulur. Elektrik kaynağından alınan enerjiyi, güvenli bir şekilde tasarlanan malzemelerden üretilen ürünler ile sürekli ve emniyetli olarak sizlere aktarır. İşlerinizin aksamadan devam ettirebilmenizi amaçlar. 

  Schneider Electric Ürünleri

  Elektrik malzemelerinin, dışarı alanlara temas ettiği kısımlarının yalıtkan malzemelerden meydana gelmesi gerekir. Bu tipteki ürünler, olası kazaları önleme bakımından son derece önemlidir. Sert plastikten meydana gelen ürünler olması sebebiyle tercih sebebidir. Schneider Electric akım korumalı priz gibi ürün seçenekleri, bilhassa güvenli kullanım için pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. Dış yüzeyin yalıtkan oluşu da pek çok kullanıcı için son derece güvenli bir kullanım sağlar. Akım korumalı prizler, çoklu ve tekli priz olarak değerlendirilebilir. Bunlar arasından ihtiyaç duyduklarınızı değerlendirebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olacak şekilde seçimlerde bulunabilirsiniz. Gün içerisinde yüksek güvenlik olanakları ile kullanım sağlayabilirsiniz. Yüksek koruma değeri bulunan ürünler, elektronik cihazları olası doğa olaylarından ve şebeke sorunlarından koruyabilir. Beklenmedik kazalarda son derece üstün özellikler ile koruyucu işlev gören ürünlerdir. Schneider Electric grup prizler ile aradığınız güvenlik önlemlerini bulabilir ve emniyetle kullanım sağlayabilirsiniz. Bir elektromanyetik anahtarlama cihazı olan, doğru akım veya alternatif akım için kullanılabilen farklı modellere sahip Schneider kontaktörler, elektrik akımını doğru şekilde yönetmesiyle bilinir. Farklı modeller ile güvenli kullanım olanağı sunan modeller olarak dikkat çeker. Enerji derecesine göre seçimde bulunmayı tercih edebilirsiniz. 

  Genel anlamda motoru başlatmak ve durdurmak amacıyla kullanılan birçok Schneider elektrik ürünü vardır. Schneider ürünleri, yüksek güç frekansına dayanıklı olması ile bilinen dikkat çekici modellerdir. Son derece doğru ve etkin şekilde çalışan modeller, markanın çalışma ilkelerini yansıtan son derece başarılı ürünlerdir. Üzerinde açma ve kapama işlevine sahip olan düğmelerin bulunduğu, kullanım dışı durumdayken dahi kapağı kapalı halde duran, bu şekilde dışarıdan gelen sorunlara karşı dayanıklı olan ürünler bulunur. Schneider Electric sıva üstü anahtar ve diğer anahtar priz modellerine bakarak bu tipte ürünler arasında seçim yapabilirsiniz. Ofislerde, evlerde ve diğer işyerlerinde kullanıcıların karşısına çıkan bu ürünler, şarjlı cihazların günlük hayattaki yerinin artışı ile daha da ilgi çekici hale gelmiştir. Kafe bahçelerinde, açık alanlarda ve daha pek çok alanda kullanım imkanına sahiptir. Bilhassa dış alanlarda kullanım için güvenlik bakımından fayda sağlar. Bu ürünlerin kapağı kapatılınca elektrik akımının iletimi de kesilmiş olur. Bu da uzun vadede güvenlik getirir. 

   

  Schneider Sigorta Ürünleri

  Schneider Electric sensör modelleri, kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde tasarlanır. Elektrik sigortaları, akım devrelerinde kullanılan cihazlar, aşırı akıma maruz kalmayacak şekilde çalışmaya yarayan modellerdir. Elektronik cihazların hasar almasını engellemek üzere Schneider sigorta ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Güvenli bir şekilde elektrik enerjisi kullanılmasını sağlayan bu ürünler, elektronik cihazların olumsuz etkilenmesinin de önüne geçer. Güvenli bir biçimde elektrik enerjisinin kullanılmasında, açma kapama cihazları olarak dikkat çeker. Schneider sigorta ürünleri, ev ve iş yerleri için de son derece ideal bir kullanıma sahiptir. Schneider Electric sigorta gibi modeller ile hem yaşam alanlarınızın güvenliğini sağlayabilir hem de 30 mA değerin üzerine çıkan elektrik enerjisinin canlılara zarar verme riskinden korunabilirsiniz. Geri dönülemez etkiler yaşamamak için, yaşam alanlarınızda bu tip güvenli ve kaliteli ürünlere yönelebilirsiniz. 

  Schneider kaçak akım rölesi gibi ürünlerle elektrik ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda güvenlik önlemlerini de alabilirsiniz. Schneider kaçak akım rölesi gibi modellere sahip olarak toprak kaçağı oluşması gibi durumlarda insan vücuduna yüklenecek elektrik riskinden korunabilirsiniz. Buna benzer tehlikeli durumlardan kaçınabilmek üzere Schneider ürünlerine şans verebilirsiniz. Schneider UPS ürünleri ise kesintisiz güç kaynağı olarak bilinir. Ani enerji değişikliği gibi problemlerin önüne geçebilmek için çeşitli Schneider ürünlerinden destek alabilirsiniz. Bilhassa belli bir enerji çalışması gerektiren alanlarda hassas elektronik cihazlar da kullanılabilir. 

  Belli başlı hasarların önüne geçebilme konusunda oldukça başarılı ürünlerdir. Büyük bir özenle üretilen Schneider ürünleri, enerjiyi sabit tutar ve ortaya çıkabilecek ani değişimlere karşı cihazları ve kişileri tehlikelerden korumayı amaçlar. Elektronik cihazlarınıza güvenli, temiz ve kesintisiz enerji kullanımı sağlayabilirsiniz. Schneider Electric trafo gibi ürün seçenekleri; temiz, kesintisiz ve güvenli bir enerji kullanımı da sağlayabilir ve bina içinde ana dağıtım mekanizması şeklinde görev yapan ürünler arasında bulunabilir. 2 türe ayrılabilen cihazlar, sıva üstü ya da sıva altı olarak da gruplandırılabilir. Çoğunlukla sanayi ve endüstri gibi alanlarda kullanılan, mevcut cihazları aşırı yük gibi problemlerden koruyan Schneider Electric şalter gibi modeller dikkat çeker. Manuel şekilde açma ve kapama gibi uygulamaları yapabilen üç kutuplu koruma elemanı biçiminde işlev görür. Kullanılan tüm sigorta ekipmanları, bina ve insan güvenliğini sağlayabilmek üzere tasarlanan son derece önemli araçlar olarak tercih edilir.           

  Schneider Kabloları

  Elektrik kullanımı uzun yıllardır insan hayatının bir parçasıdır. Tüm ihtiyaçları karşılayabilen elektronik materyallerin çalışması için önemli bir enerji öğesi olarak dikkat çeker. Bu nedenle tüm binalarda ve yaşam alanlarında kullanılması zorunludur. Elektrik kabloları hemen hemen her binada ve iş sahasında olması gereken araçlardandır. Çok sık kullanılan, enerji dağıtımında iş gören kablolar bina içlerinde hoş görüntü oluşturmasa da bunun için de çözümler vardır. Schneider Electric priz çerçevesi gibi modeller, şık bir görüntü de sağlamaya yardımcı olur. Derli toplu görüntü, hemen hemen her kullanıcının istekleri arasındadır. İçinden geçecek kablonun miktarına ve kalınlığına bağlı olarak farklı ürün modellerine rastlamak mümkündür. Schneider şalter gibi ürün seçenekleri, kaliteli ürün seçenekleri arasında yer alır. Schneider Electric sıva altı priz ve sıva üstü priz gibi ürün modelleri de kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Çalışma ortamı veya akım büyüklükleri gibi çeşitli unsurlara bakarak Schneider ürünleri arasından seçimde bulunabilirsiniz. Farklı enerji durumlarını göz önüne alarak ihtiyaç duyduğunuz üründen seçim yapabilirsiniz. Olası kazaların önüne geçme konusunda son derece başarılı modeller olarak dikkat çeker. 

  Farklı enerji değerlerine sahip olan çeşitli şalter tipleri farklı alanlarda kullanılabilir. Analog ve dijital gibi iki ana gruba ayrılan ürünler olarak dikkat çeker. Schneider zaman saati gibi cihazlar, programlanabilir olma özelliğine sahiptir. Bilhassa işyerleri için kullanılan ürünler olarak dikkat çeker. İstenilen süre aralıklarında girilerek, elektrik çıkışını buna göre programlayabilirsiniz. Schneider Electric sıva üstü priz gibi ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. USB ile şarj edilebilen pek çok Schneider ürünü mevcuttur. Günlük hayat içerisinde çok fazla yer edinen bu ürünler, bir şarj adaptörü olmasa dahi USB sayesinde elektrik enerjisine ulaşmayı mümkün hale getirir. Markanın kalite güvencesinde sunulan Schneider çoklu priz seçenekleri, 3’lü priz modellerden başlar ve 8’li prizlere kadar uzanır. USB girişlerinin kullanılabildiği ürünler de tıpkı diğer ürünler gibi güvenilir özelliklerde üretilir. Schneider ürünlerini kullanarak cihazınızı şarj etmek istediğinizde şarj adaptörünüz olmasa dahi ulaşım sağlayabilirsiniz. Son derece güvenilir ve kaliteli modeller ile uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. 

  Schneider Kontaktörleri

  Schneider Electric Kontaktör gibi ürünleriyle birçok kullanıcının ihtiyacını pratik şekilde giderir. Elektrik devrelerini kapalı veya açık konuma getirmeye ve bu biçimde elektrik akımını iletmeye yarayan cihazlar, kontaktör kategorisinde değerlendirilen ürünlerdir. Uzaktan kumanda edilebilir olması ile tercih sebebidir. Kullanım alanlarına bağlı olarak değişebilen Schneider ürünleri, amaçlar doğrultusunda çeşitlenebilir. Sahip oldukları işlevler ile güvenli teknolojisi sayesinde adından söz ettirir. Mini kontaktör gibi ürünler, işlevsel özellikleri ve kompakt tasarımları ile birçok alanda kullanılabilen ürünlerdir. Düşük enerji tüketimleri ile enerji tüketimi konusunda da dikkat çekici parçalar arasındadır. 

  Schneider Electric PLC ve garaj kapı kontrolleri gibi çeşitli cihazlar ile kişilerin hayatına dokunur. Garaj kapı kontrolleri, asansörler ve klimaların yanı sıra Schneider Electric elektrikli şarj istasyonu bakımından da öne çıkan bir markadır. Bilhassa markaya ait uzatma kablolarını kullanarak ofis veya ev içinde prizlerden enerji dağıtımı olayını çok rahat bir şekilde alabilirsiniz. Schneider şarj istasyonları da son dönemin dikkat çekici ürünleri arasında yer alır. Elektrikli araçların ülkemizde de artışı ile birlikte bu tip ürünler daha da önem kazanmıştır. Schneider Electric bant gibi ürünler ile elektriğin getirebileceği olumsuz koşullardan başarılı bir şekilde korunabilir ve güvenle kalabilirsiniz. Schneider elektrik bant gibi ürünleri kullanarak açık uçlu olan ya da ucu kopmuş kabloları daha sağlam ve güvenilir hale getirebilirsiniz. Bu şekilde zarar verme riskini minimuma indirebilirsiniz. Bilhassa bu tip kabloların su ile temas halinde olması ortaya hiç de istenmeyecek riskler çıkarabilir. İzole bantları tercih ederek bunu önlemenin bir yolunu bulabilirsiniz. Çok fazla kablo kalabalığının bulunduğu durumlarda ise daha düzgün ve güvenli bir görünüm elde etmek gerekir. Aynı şekilde burada da Schneider elektrik bantları iyi işlev görür. 

  Schneider Electric buat seçenekleri, tek bir aparat içinde elektriğin farklı noktalarına taşıma sağlamaya yarayan nitelikli cihazlardır. Buat kutularını kullanarak tek bir aparat ile elektriğin farklı kısımlarına dağıtım sağlanabilir. Bu şekilde düzenli ve sistemli bir elektrik akımı yaratılmış olur; oluşabilecek kıvılcımlar ve kısa devreden korunma sağlanabilir. Schneider Electric sıva altı anahtar ve sıva üstü anahtar gibi ürünler, duvar gibi zeminlerde son derece güvenli bir şekilde elektrik kablolarını toplama işlevi görür. Güvenlik sağlamasının yanı sıra görüntü kirliliği yaratılmaması açısından da buatlar önemlidir. Gereken durumlarda kapak içerisinde bulunan kablolara ulaşım sağlanarak elektrik tesisatına dilediğiniz ölçüde müdahale edebilirsiniz. Schneider Electric yönlendirme tabelası ürün seçeneği, günlük hayatta bulunulan alanlarda sıklıkla kullanılan materyaller arasında yerini almıştır. Farklı amaçlarda farklı yerlerde kullanılabilen seçenekleri bulunur. En basit ve anlaşılır yöntemlerle kullanılabilir. Kapı yönlendirme levhaları, en fazla kullanılan gereçlerin arasında yerini almıştır. Bu ürünlerin farklı çıkış kapıları bulunur. Bu ürünler sayesinde herhangi bir zamanda meydana gelebilecek tehlikeli ve acil durumlarda hızla dışarı çıkmak ve güvenliği sağlamak mümkün hale gelir. Levhalar ile binanın tüm haritasına hakim olmaya gerek kalmadan acil durumlar halinde yön bulmak mümkün hale gelir. Schneider yönlendirme tabelaları ile havaalanı, okul, hastane ve alışveriş merkezi gibi alanlarda yönlendirme uygulamaları gerçekleştirilebilir. Ayrıca karmaşık yerleşimlere sahip pek çok mekanda tuvalet gibi alanların rahatlıkla bulunabilmesi adına büyük öneme sahip ürünler olarak dikkat çeker. Levhalar sayesinde yangın gibi tehlikeli durumlar karşısında hızla hareket edebilir ve binadan ayrılabilirsiniz. 

  Schneider Ürün Fiyatları

  Yenilikçi ürünler, can güvenliğinizi düşünen tasarımlara ve donanımlara sahiptir. Farklı fiyatlandırma seçeneklerine sahip olan marka, hemen hemen her kullanıcı bütçesine uygun seçenekler sunabilir. Schneider Electric sinyal lambası gibi ürünler ile uzatma kablolarının fiyatları birbirinden farklı olabilir. Tercih edebileceğiniz modeller arasında farklı çeşitleri olan ve ihtiyaca yönelik ürünler vardır. Her kesimden kullanıcı bütçesine hitap eden ürünler, Elektrix güvencesi ile beğeninize sunulur. Schneider Electric seyyar makara fiyatları da kendi arasında değişiklik gösterebilir. Schneider Electric tarafından sunulan ürünler, farklı modellere ve işlevlere sahiptir. Bu gibi etkenler ise doğrudan fiyatı etkileyebilir. Yenilikçi tasarımlara sahip olan USB’ler, uzatma kabloları ve diğer çeşitli ürünler ev ve işyerinizde kullanılabilmek üzere özenle sunulur. Bilhassa endüstriyel kullanımlar için enerji verimliliğini de getiren ve tasarruf yapabilmeyi sağlayan ürünler tercih edilebilir. 

  Schneider zaman saati gibi pek çok ürün, kullanıcı hayatını kolaylaştırmaya yönelik parçalardan meydana getirilmiştir. Örneğin; Schneider Electric kumanda butonu modelleri, operatörün daha kolay ve sağlıklı kararlar vermesine yardımcı olur. Bu elektriksel cihazlara buton denir. Bunlar, Schneider ürünleri arasından en fazla tercih edilenlerden biridir. Schneider Electric fiş modelleri ise güvenlik kontrollerinin üst düzey şekilde sağlandığı modeller olarak dikkat çeker. Fişlerin çoklu ve tekli olanları ihtiyaca göre cevap verir. Kullanıcı amacına bağlı olarak farklı modellerde ve işlevlerde üretilir. Topraklı ve topraksız modellerin fiyat farkı olduğu gibi tekli ve çoklu modeller arasında da fiyat farkı bulunur. Her bütçeye hitap edebilen fiş seçenekleri ile siz de kendinize uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Zamanlamanın ayarlanabileceği zaman saatleri ise üzerinde tuşlar ve dijital bir ekran bulunan modellerdir. Saat ve zaman seçilerek gereken ayarlamalar yapılır. Diğer Schneider ürünlerinde olduğu gibi zaman saatlerinde de farklı ürün seçenekleri vardır. Aradığınız fiyat aralığını çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Bu ürünler de tıpkı diğerlerinde olduğu gibi farklı fiyat aralıklarında sunulur. Size ve bütçenize uygun olanı tercih ederek ürünleri temin edebilir ve profesyonel bir kullanım sağlayabilirsiniz. Daire veya bina içerisinde elektrik söz konusu olduğunda bazı parçalar kullanarak güvenlik önlemlerini almak gerekir. Bu açıdan birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılarak oluşturulan ürünler, kullanıcı deneyimi ile birlikte daha fonksiyonel ve tercih edilebilir hale gelir. Diğer kullanıcıların yorumlarını okuyarak bir ürün seçiminde bulunabilir ve hayatınızı kolaylaştırmak için bir adım atabilirsiniz. Bu ürünler hayat kolaylığının yanı sıra üst düzey güvenliği de sağlar. Prizlerde kullanılan kaliteli plastikler sayesinde elektrik akımlarından etkilenmeden güvenli bir kullanımda bulunabilirsiniz. Mevcut enerjiler, bizi koruyan ve işlerimizi kolaylaştıran ürünler ile buluştuğunda ortaya rahat ve kaygıdan uzak bir hayat çıkar. Güvenceye sahip bir hayat için Schneider ürünlerini edinebilir ve hayal ettiğiniz güvenli hayata doğru adım atabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.