Bemis Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Bemis, Türkiye'nin sanayi kentlerinden biri olan Bursa'da kurulmuştur. Endüstriyel elektrik malzemelerinin üretimine yoğunlaşan firma, yolculuğuna 3 çeşit yassı tip fiş üreterek başlamıştır ve hemen ardından kısa süre içerisinde sektörün öncü markalarından olmuştur. Bemis, Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde son teknoloji üretim tesisine sahiptir. 10.000 metrekare kapalı alanda 6.000 çeşit endüstriyel elektrik malzemesi ile %100 yerli üretim yapmaktadır.

Sıralama seçin
 • Dünya markası olma yönünde emin adımlarla ilerleyen Bemis, planlı çalışmalar ile bu yolculuğuna devam etmektedir. Markanın tescilli sloganı olan “Kalite saygının ifadesidir!” fikri ile marka ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Marka yaptığı ihracatlar sayesinde yalnızca yerel pazarda değil aynı zamanda dünya pazarında da en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başarmıştır. Bemis ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünler, prizler ve fişler olarak gösterilebilir. Markanın öne çıkan ürünlerinden olan fişler birbirinden farklı çeşitleri sayesinde size kullanım kolaylığı sağlayabilir. Çok yönlü fişler ve prizler hayatın birçok alanında kullanılır. Kontrolü ve verimliliği arttıran prizler sayesinde fazla elektrik harcamazsınız ve bu ürünler tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda çok sayıda cihaz ile kullanılabilmesi sayesinde işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Çeşitli endüstriyel alanlarda, evlerde, iç ve dış

  mekanlarda, güç kaynağının uzak olduğu bölgelerde daha rahat bir kullanıma imkân tanır. Marka fiş çeşitleri ile oldukça geniş bir kullanıma sahiptir. Bemis fiş seçenekleri ile farklılık yaratmaya devam eder. 

  Bemis, Türkiye'de pazar lideri olmasının yanında farklı standartlarda metal, kauçuk ve plastik fişleri herkesin ihtiyacına göre, farklı standartlara uygun olarak üretmeye devam eder. Uzman AR-GE kadrosu sayesinde, ürünlerin tasarım aşamasında, tüm ürünlerini özenle üretir. Sanayinin birçok alanında var olan Bemis markası, otomasyon, otomotiv, maden, makine, gıda, hastane, gemi ve liman sanayisine özenle ürettiği ürünler ile sektörde önemli bir yere sahiptir. İlkeli duruşu markanın temelini oluştururken, sistem, pazarlama ve satış sonrası desteği ile kaliteli hizmet sunar. 

  Akıllı telefonlar, bilgisayarlar, Bluetooth'lu hoparlörler, tabletler ve daha birçok ürünün şarj ile çalıştığını söylemek mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte ürünlerin şarja olan ihtiyaçları da artmış durumda. Bu ihtiyaçlarını giderebilmek  için Bemis priz seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Seçimimizi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri öncelikle güvenliğinizdir. Seçilecek modelin öncelikli olarak priz anahtarı içermesine dikkat etmeniz gerekir. Bu prizlerin bir diğer adı ise akım korumalı prizlerdir. Bu modeller bir düğme ya da çoğu zaman bir anahtar ile kullanacağınız ürünlerdendir. Evde bulunmadığınız zamanlarda elektrik akımının kesilmesine ve bu sayede eşyalarınızın elektrik akımı sebebiyle zarar görmediğine emin olabilirsiniz

  İşlevsel Bemis Ürünleri

  Bemis, 126 bayisi ile çeşitli olanaklar sunabilir. Fakat bunun yanında internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen ve ürünleri değerlendirmek isteyen müşteriler için sayfayı inceleyerek kendiniz için en uygun ürünü bulabilirsiniz. Kendisini yenileyen ve sürekli geliştiren Bemis markası bünyesinde, kolay kullanımlı ve fonksiyonel ürünler bulmak mümkündür. Üretilen ürünlerin büyük bir çoğunluğu bünyesinde bulunan laboratuvarlar tarafından test edilerek belgelenir. Elektrik iletimi konusunda uzmanlaşan marka birçok yardımcı element ile yetkinliğini arttırmıştır. En sık kullanılan ürünler arasında Bemis grup priz, normal priz ve fiş çeşitleri ile sınırlı kalmayıp bu ürünler arasında;

  • Buat 
  • El feneri 
  • Kumanda butonu 
  • Enerji sistemleri 
  • Seyyar makara 
  • Sinyal lambası 
  • Işıldak gibi ürünler de bulabilirsiniz.

  Kimileri günlük kullanım için uygun olan kimileri ise daha komplike işlerde işinize yarayabilecek olan ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirleyerek bu doğrultuda tercihler yapmanız oldukça önemlidir. Bu sayede hem paranızı boşa harcamamış hem zaman kaybetmemiş hem de cihazlarınız için sağlıklı ürünler tercih etmiş olursunuz. 

  Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden olan Bemis kumanda butonu sizi yarı yolda bırakmadan işinizi halletmenize yardımcı olabilir. Bu butonlar genel olarak basma ya da çevirme gibi eylemlerin makineye aktarılması sayesinde, aktiflik ya da pasiflik durumlarının iletilmesine yardımcı olur. Bu sayede sistemin çalışmasını sağlar. Kullanımları ve kurulumları oldukça kolay olan buton çeşitleri özellikleri bakımından birbirinden farklılık gösterir. Elektrik ile çalışan cihazlarda kullanılan butonlar kullanıcılar için kolaylık sunabilir. Bemis ürünlerini, farklı renkleri ve boyutları sayesinde tercih ederken, kendinizi kısıtlanmış hissetmezsiniz ve rahatlıkla tercih yapmanıza imkân sağlar. İhtiyaçlarınızı belirleyerek kendiniz için en uygun olan butonu tercih edip satın alabilirsiniz. 

  Butonların farklı renkleri ve modelleri bulunur. Kırmızı buton herhangi bir tehlikeli durum olduğunda, acil durumları temsil etmesi için kullanılır. Sarı renkli butonlar ise daha çok anormal durumlarda kullanılır. Aynı zamanda çağrı amaçlı da kullanılan bu butonlar sıklıkla tercih edilir. Yeşil butonları ise makineleri başlatma işlemi için kullanılabilir. Birçok yerde reset fonksiyonu için kullanılan mavi renkli butonlar bulunur. Elektronik eşyalarınızın ömürlerini uzatmak için kaliteli ürünler seçebilirsiniz. Bemis marka ürünler ile hayat kalitenizi ve cihazlarınızın sağlığını iyileştirecek ürünler tercih edebilirsiniz. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.