Siemens Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Yenilikçi tasarımları ve ilham veren modelleri ile dikkat çeken Siemens, köklü yapısı sayesinde kullanıcılara en iyi deneyimlerden birini yaşatıyor. Hayranlık uyandırıcı teknolojilerin arkasında güçlü çizgiler barındırıyor. Her bir detayı özenle ve dikkatle hazırlanmış yapıları evinize uygun ve şık tasarımlar yaratıyor. Siemens’in ürün ailesi, mutfağınızı daha kullanışlı ve şık gözükmesini sağlayacak pratik eşyalar ile donatmanıza yardımcı olabilir. İstediğiniz tarzı yakalamanıza yardımcı geniş ürün skalasına sahiptir. Böylece Siemens ile evinizde ihtiyaç olan her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Pratik kullanımı sayesinde ekstra çabaya girmeden ev işlerinizde kolaylık sağlayacak ürünler tercih edebilirsiniz. 

Siemens, ileri teknoloji ürünleri ile evinizde unutamayacağınız deneyimler yaşamanıza imkân sağlar. Dış dünyanın hızlı ve karmaşık temposundan kaçarken sakin saatler geçireceğiniz evinizde güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturmanıza yardımcı olur. Yalnızca mutfakta değil, evin birçok yerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler ile güvenilir bir yaşamın temellerini atmanıza yardımcı olabilir. Evde güvenliğinizi sağlayabilecek ürünleri tercih ederek hem kendiniz hem de sevdikleriniz için daha sağlıklı bir yuva inşa edebilirsiniz.

Sıralama seçin
 • Evin içerisindeki elektronik ürünleri korumak için devreleri ve sigortaları kaliteli seçmek ve düzenli kontrol etmek güvenliğiniz için çok önemlidir. Siemens sigorta güvenceli kullanımı ve teknik servisi ile birçok olanaktan yararlanma imkânı sağlar. Siemens motor koruma şalteri sayesinde güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Uzun ya da kısa süreli tatillerde evinizi kontrol etmek için kullanabileceğiniz bu tür güvenlik araçları, evinizi daha iyi şartlar altında korumanıza yardımcı olabilir. Evlerde en büyük sorunlardan biri ise şalterlerdir. Ev içerisinde güvenliği sağlamak ve akımları kontrol etmek için önemli olan şalter, yoğun enerji sebebiyle aniden kendini kapatabilir. Siemens şalter ürünleri sayesinde evinizdeki eşyaların daha rahat ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

  Siemens, mükemmel ve yenilikçi tasarımları ile evinizde rahatlığı ve konforu yaşamanıza yardımcı olabilir. Sürdürülebilirliği amaçlayan tasarımları çevreye destek olurken aynı zamanda gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünyayı da mümkün kalmayı amaçlar. Teknolojini gelişmesi ile her ihtiyaca uygun ürünler bulabilirsiniz. Her Siemens ev aletlerinde ve elektrik ürünlerinde yalnızca tek bir hedefle üretilmiş birçok akıllı ve yenilikçi teknoloji vardır. Bu biricik hedef ise günlük yaşamı daha pratik bir hale getirmektir. Olağanüstü, akıllı ve sezgisel tasarımları sayesinde teknolojinin hayatınızdaki etkilerini görebilir hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

  Genel Hatlarıyla Siemens Ürünleri

  Konforlu bir yaşam için son teknoloji tasarımlar, yenilikçi fikirler, zekâ ile mükemmel anlar ve mekanlar oluşturmak mümkün. Yaşam alanınızı geliştirmek ve daha güvenli bir hale getirmek için güvenliğinden emin olduğunuz ürünleri seçmek önemlidir. Güvenilir bir danışman ve iş ortağı olan Siemens, sistemsel entegratörü, servis ve ürün desteği olarak hem güvenli hem enerji verimliliği yüksek hem de emniyetli bina ve alt yapı hizmetleri sunar. Takım arkadaşları, global ve güvenilir ağı, 1847’den bugüne gelen deneyimi, elektrik ve elektronik konusundaki teknik uzmanlığı ile sizler için güvenilir tasarımlar yapmak ve mekanlar tasarlama prensibine bağlıdır. 

  Binalar kurulum sürecinde görevlerinin yanı sıra sürdürülebilirliklerini devam ettirebilmeleri hem de estetik görünümlerini koruyabilmelidirler. Bu bağlamda yardımcı yapı malzemeleri finansal etkinliğini artırmasına yardımcı olabilir. Bununla birlikte hem çalışanların hem de ev sahiplerinin refahını ve verimliliğini yükseltebilir. Bu sebeple binalarda en iyi performans gösterecek ürünler tercih etmek oldukça önemlidir. Siemens sensör buton ya da kablo gibi küçük malzemelerden en temel elektronik cihazlara kadar bulmak mümkündür. Sağlam mekanikleri ve malzemeleri sayesinde sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımlar yaşayabilirsiniz. Eğer bir problemle karşı karşıya kalırsanız da uzman destek birimi ve uzun süreli garantileri ile rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Yılların eskitemediği zamansız bir ürün olan kablolu telefonlar Siemens markasının teknolojisi ile birleşince demode görüntüsünü geride bırakarak son teknoloji bir ürün ortaya çıkıyor. Siemens kablolu telefon eski nesil telefonları bırakıp sabit hatlar için en iyi çalışma ortamını sizin için hazırlayabilir hale getiriyor. Başta beyaz eşya markası olan Siemens, geniş ürün yelpazesi sayesinde dünya çapında en çok tercih edilen markalardan biri oluyor. Evlerde ihtiyaç duyulan birçok küçük ev aletleri, beyaz eşya ve daha birçok elektrikli alet çeşitleri ile kullanıcılara en iyi hizmet verebilmek için ürün yelpazesini daima genişletmeye ve geliştirmeyi amaçlıyor. 

  Son teknolojileri sayesinde Siemens, ürünleri yenilikçi tasarımlarıyla kolay kullanım imkânı sunuyor. Evinizin ya da ofisinizin dilediğiniz her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz pek çok ürün modeli hayatınızı kolaylaştıracak özellikleri sayesinde en yakın dostunuz olabilir. Siemens buzdolabı, kliması, pişirme grubu ürünleri, çamaşır makinesi, televizyon, küçük ev aletleri ve bunun yanında ihtiyaç duyabileceğiniz birden çok seçenek sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şık ve estetik tasarımları ile dikkat çeken ürünlerden fonksiyonel özelliklerine kadar oldukça beğeni toplayan Siemens markası aynı zamanda dikkatleri de üzerine çekiyor. 

  İşlevsel Siemens Ürünleri

  Siemens, çeşitli ihtiyaçlara yönelik geliştirilen hem tasarımsal hem de mühendislik harikası ev aletlerini hane içinde ve profesyonel işletmelerde kullanılmak üzere özenle tasarlar. Kullanıcılar da geniş model seçenekleri sayesinde ürünler arasında, değişen ihtiyaçlarına ve en son teknolojik gelişmelere uygun olarak aradıklarını bulabilirler. Farklı ürün serileri sayesinde, hayatınızın birçok alanına yardım edebilecek ve yeni tasarımları imza atacak cihazları tercih edebilirsiniz. Yeni cihazları tercih etmenin yararlı olan bir diğer yanı ise elektrik yönünden daha az enerji harcadığından avantajlı bir kullanıma sahip olmalarıdır. Bu sayede hem doğa dostu hem de bütçe dostu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Doğa dostu ev aletleri, günlük yaşamınızda size yardımcı olacak ve işlerinizi kolaylaştıracak teknolojilerle akıllı tasarımlara dönüştürülür. 

  Dayanıklı ve de uzun ömürlü ürünler sayesinde sorunsuz kullanma imkânı sağlayan Siemens markası, ev temizliğinde de kusursuz sonuçlar görmenize destek olabilir. Siemens elektrik süpürgesi çeşitleri sayesinde evinizde her köşenin rahatlıkla temizlendiğini ve daha temiz olduğunu fark edebilirsiniz. Kablosuz ve toz torbasız modelleri sayesinde rahat zahmetsiz temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Siemens elektronik aletler, model çizgileri ve teknolojik aletleri rahat kullanım avantajları sayesinde günlük kullanıma uygundur. Hem evlerde hem de profesyonel işletmelerde güvenliğinden ödün vermeden ve aklınıza soru işaretleri bırakmadan rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Siemens marka ürünler üstün performansları sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Oldukça geniş özelliklerle bilinen Siemens ev aletleri yıllardır evlerin en önemli yardımcılarından biridir. 

  Herkesin, her evin ya da ofisin birbirinden farklı ve özel ihtiyaçları bulunabilir. Bu sebeple kendi ihtiyaçlarınızı doğrultusunda hayatınızı kolaylaştıran tasarımlarıyla en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Siemens sigorta modelleri, daha az enerji harcamanıza ve elektronik cihazlarınızı güvende tutmanıza yardımcı olabilir. Doğa dostu teknolojiler sayesinde farklı alternatifler ve modelleri ile evinizin ya da ofisimizin her alanında kullanabileceğiniz seçenekler ortaya çıkarır. Şehirlerdeki elektrik dalgalanmalarından cihazlarınızın etkilememesi için üretilen aletleri tercih ederek elektronik cihazlarınızın güvenliğini alabilirsiniz. Siemens priz seçenekleri, akım koruması ya da USB özelliği sayesinde her türlü ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilir. 

  Pratiklik Sağlayan Siemens Ürün Çeşitleri

  Evlerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan çamaşır makineleri, Siemens dokunuşu sayesinde doğa dostu ve teknolojik bir tasarım ile evinizle buluşabilir. Az enerji ve yoğun çalışma prensibi ile farklı birçok model arasından kendiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Çamaşır makinelerinin tamamlayıcısı olan Siemens kurutma makinesi modelleri ise çamaşırlarınızı kurutarak zamandan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Yüksek performans sunan ürünler arasında, kıyafetlerinize zarar vermeden ve yıpratmadan kurutmanıza yardımcı olabilecek kurutma makinesi seçeneklerini bulabilirsiniz. Küçük evlerdeki alan problemine çözüm olacak kurutmalı çamaşır makineleri de en ideal ürünlerden biridir. Tek bir makinede iki farklı seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz. 

  Mutfakların en çok ihtiyaç duyulan eşyalarından olan Siemens bulaşık makinesi üstün teknolojisi ve tasarımı ile en gözde seçeneklerden biridir. Markanın diğer ürünlerinde olduğu gibi enerji tasarruf özelliği bulunan bulaşık makineleri de doğa dostu ve çevreye zarar vermeyen özellikleri ile geliştirilmiştir. Ankastre modeller ve solo ürünler tasarımıyla dikkat çeker. Mutfaklarda kullanacağınız yardımcılar, genellikle davlumbaz, ocak ve fırından oluşan setlere ek olarak; mikrodalga fırın ve bulaşık makineleri de eklenerek daha zengin bir içerik elde edilebilir. Siemens ocak, fırın, mikrodalga davlumbaz ya da bulaşık makinesi gibi ürünlerin tek tek satın alabilirsiniz ya da ihtiyacınıza göre set halinde de tercih edebilirsiniz. 

  Evli çiftlerin ve mutfağını değiştirmek isteyenlerin tercih ettiği, birbirinden farklı modellerin olduğu setlere göz atarak kendi bütçenize uygun modelleri inceleyebilirsiniz. Elektronik cihazlar klasik modellerinin yanı sıra farklı renk seçenekleri ile evinizin estetiğine uygun şekilde bulabilirsiniz. 

  Hayatınızı Kolaylaştıran Siemens Ürünleri

  Evinizde ya da ofisinizde elektronik cihazlarınızı kullanmak için güvenli bir alanda olmanız önemlidir. Doğal hava koşullarının ya da dış etkenlerinin getirdiği birçok aksilik ile baş etmek için Siemens kaçak akım koruma rölesi kullanabilirsiniz. Bu sayede güvenliğinizden emin olabilir ve rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Pratik ve kolay kullanımı sayesinde markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Hayatınızı kolaylaştıran ve ön yargılarınızın ötesinde sonuçlar vadeden elektronik aletler, röleler, sigortalar ve küçük ev aletleri en yeni dokunuşları ile kullanıcılara sunulur. 

  Siemens mutfak robotu, blender, çaycı, el mikseri, meyve sıkacağı, ekmek kızartma makinesi ya da tost makinesi gibi birçok küçük ev aletlerini bünyesinde barındırır. Bu sayede mutfakta sabahları ya da istediğiniz herhangi bir saatte daha rahat, güvenli ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Siemens markası derin dondurucu çeşitleri sayesinde yüksek performansta yiyeceklerinize sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Yiyeceklerinizi İlk günkü tazeliği ile rahatlıkla tüketebilirsiniz. Markanın buzdolabını ve derin dondurucularını ayrı ayrı alabileceğiniz gibi mutfağını yenilemek isteyenlere göre derin donduruculu buzdolabı modellerini de tercih edebilirsiniz. Mutfağınızda olabildiğince daha az yer kaplayacak bu modeller ile üstün teknoloji sayesinde daha şık tasarımlar haline getirebilirsiniz. 

  Elektronik mutfak aletlerinin yanında derinlemesine temizlik sağlayabilecek ürünleri ve inceleyebilirsiniz. Birçok elektrikli süpürge modelleri hem hafifliği hem de pratikliği sayesinde zamanınızdan ödün vermeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hızlı ve zahmetsiz bir temizlik için Siemens ürünlerini inceleyebilirsiniz. En küçük ev aletlerinden en büyük ev aletlerine, inşaatta kullanılan malzemelerden ev için ince iş isteyen cihazlara kadar geniş ürün skalası sayesinde bolca inceleme yapabilirsiniz. Evlerde, ofislerde ya da bahçede her daim ihtiyaç olacak ölçü aletleri ile işlerinizi en mükemmel şekilde yapabilirsiniz. Ölçüm yaparken hassas davranmak en iyi sonucun çıkmasına yardımcı olur. Siemens ölçü aletleri son teknoloji, pratik ve kullanışlı yapıları sayesinde sizin için en uygun veriyi rahatlıkla verebilir. Kapalı alanlarda duvarların içinde ya da duvarların dışında olan ürünleri kaliteli seçmek ve doğru kullanmak oldukça önemlidir. Bu sayede hem bulunduğunuz ortamın kalitesini hem de kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Dayanıklı ve uzun ömürlü ürünleri ile en az sorun prensibi ile kullanım imkânı sağlayan Siemens, ev temizliğinde de mutfakta da yapı malzemelerinde de teknolojik cihazlarda da oldukça kaliteli ürünler benimsemiştir. Mekânın modern çizgilerine uyumlu halde gelişen modelleri sayesinde, özel teknolojik aletler haline gelmiştir. Bu sayede daha rahat bir kullanım imkânı sunar. 

  Siemens Ürün Özellikleri

  Ürünleri ve ürünlerinin özelliği bakımından oldukça çeşitli modeller yaratan Siemens, evinizde işlerinizi kolaylaştırabilir. Mutfağınızda, salonunuzda, ofisinizde ya da binanızda kullanabileceğiniz yardımcı ürünler sayesinde çok yönlü avantajlar elde edebilirsiniz. Sıklıkla kullanılan parçaların zamanla yıpranması ve bozulması oldukça yüksek bir ihtimaldir. Özellikle tesisat ve elektrik üstüne uzman bir usta bulmak, ustanın gelmesi, işi iyi ve istediğiniz gibi yapması ya da doğru fiyatlandırma yapması önemli detaylardır. Bozulmadan önce önlemlerinizi alarak bu tür sorunları daha karşınıza çıkmadan yok edebilirsiniz. Deforme olmuş elektrik aksesuarlarını dönem dönem yenileri ile yer değiştirmek kritik bir durum yaşamdan önüne bu tür sorunların önüne geçmesine yardımcı olabilir. Evdeki tak çıkar ürünlerin değiştirilmesi oldukça kolaydır. Buna uygun ürünler satın alarak işlerinizi kimseye ihtiyaç duymadan tek başınıza halledebilirsiniz. Evinizde yedek eşyalar bulundurarak değişim için zaman kaybetmeden işlerinizi halledebilirsiniz. 

  Fişleri gün geçtikçe tahrip olması, çeşitli darbeler ile kırılması ya da tehlike yaratması gibi durumlarda yedek fiş ya da uzatma kablosu oldukça yardımcı olabilir. Siemens fiş çeşitlerinde kendiniz için en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Elektrik akımının bulunduğu sistemler içerisinde ilgili mekanizmaların harekete geçirilmesi için genellikle birtakım yardımcı anahtar devre elemanı bulunur. Pako şalter, ürünlerinde genellikle bu fonksiyonu karşılayan bir ürün olarak değerlendirilir. Mekanik bir yapıda elektrik anahtarı olan pako şalter çeşitleri oldukça basit bir kullanım şekli vardır. Bu şalterler üzerinde özel bir tasarım olan kumanda mandalı bulundurur. Manuel olarak da bu mandal çevrilir ve şalter uygun bir şekilde çalıştırılır. Bu sayede elektrik akışı sağlanır. Pako şalter ürünleri genellikle kullanımına ihtiyaç duyulan cihazlardandır. Kullanıldıkları alanlarda sisteme dayalı olarak ya da direkt birçok yönden efektif katkılar sunabilir: 

  • Tasarımsal olarak değişik yapılardaki bazı ürün motorlarının kumanda devrelerinde açma ve kapatma işlemleri noktasında,
  • Kumanda sinyal dinamiklerinin ölçülmesinde, 
  • Yıldız, üçgen devrelerin yollarını bulabilmesi 

  amacı ile kullanılabilir. Genel olarak ise bu ürünler görevlerini sorunsuz bir şekilde yerlerine getirir. Bazı üretilen elektrik motor mekanizmalarında, ileri ya da geri olarak evireç yapıda çalıştırılmasının gerekli olduğu durumlar gözlemlenebilir. Bu yönde ise bir fonksiyonda yerine getirilmesi için pako şalterlerden destek alabilir. Bir diğer yandan ise pako şalterler, kullanım alanları sayesinde bazı kaynak makinelerinin aktifliği ve pasifliğini kontrol etmenize yardımcı olabilir. Siemens pako şalter ürününü ihtiyacınıza göre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.