İade Süreci

Asset 3.png (28 KB) Yurtiçi Kargo şubesine gidip ürünü “Kıraç Elektrik Eskişehir OSB” adresine ücretsiz carimiz üzerinden göndermek istediğinizi belirtin ve işlemler bittikten sonra kargo takip numarasını not edin. İade gönderimlerinde herhangi bir kargo kodu kullanmamaktayız.
Asset 11.png (46 KB) İade etmek istediğiniz ürünü ya da ürünleri orijinal kutusunun ya da poşetinin içine koyun. Ürünün emniyette olduğundan ve kargo sevkiyatı sırasında herhangi bir zarar görmeyeceğeinden emin olun ve paketlemeyi bu şekilde yapın.
Asset 14.png (22 KB) Sipariş faturasının arkasına iade sebebini belirten bir kısa bir açıklama yazdıktan sonra faturayı da kutunun ya da poşetin içine koyun.

ÜCRET İADESİ

Ücret iadeniz ürün bize ulaştıktan ve kontrolleri gerçekleştirildikten sonra yapılır. Bankanızın iade ücretini hesabınıza geçirmesi 3-5 iş gününü bulabilir. Taksitle yapılan alışverişlerde, para iadesi de taksitli olarak hesaba yansıtılır. Örneğin, 3 taksitle 300 TL tutarında bir alışveriş yapıldıysa iadenin tamamlanmasının ardından bu para, 3 ay boyunca 100 TL olarak karta iade edilir.

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

Koşulsuz iade ve cayma hakkı, müşterinin ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 14 (on dört) gündür. Teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün geçmiş ise iade talebi tarafımızdan kabul edilmez. Kullanıcı hatası sonucu hasar gören ürünlerin iadesi kabul edilemez. İade aşamasında orijinal kutusu ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmez, ürün size geri gönderilir ve ücret iadesi yapılmaz. Tarafınıza yanlış veya hasarlı ürün ulaşması durumunda bizimle iletişime geçerek iade ya da değişim işlemlerini başlatabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.