Sıva Üstü Anahtar Priz Modelleri ve Fiyatları

Prizler, elektrik enerjisiyle çalışan cihazlara bunun en sağlıklı şekilde iletilmesini sağlarlar. Birbirinden farklı sınıflara ayrılabilen bu prizler arasında özellikle sıva üstü priz ürünleri en sık şekilde kullanılanlardan biridir.

Sıva üstü priz ürünleri elektrik akımında iyi bir performans gösteren ve akım parçaları oldukça dayanıklı cihazlardır.

Sitemizden satın alabileceğiniz çeşitli sıva üstü priz ürünlerine bizler sitemizde yer veriyoruz. Dilediğiniz gibi ilgili kategorimize giriş yaparak ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri bizlerden temin edebilirsiniz.

Sıralama seçin
 • Sıva Üstü Anahtar Priz Nedir? Sıva Üstü Anahtar Priz Renk ve Çeşitleri Nelerdir

  Sıva üstü anahtarlı priz ürünlerinin kullanıldığı alanlar genellikle eski tasarım yapılardır. Sıvalı kısım üzerine monte edilmiş olarak kullanılırlar. PVC malzemesi bu ürünleri sağlam yapan en önemli özelliğidir. Sitemizde bu ürünlere dair güzel bir çeşitlilik mevcuttur.

  • TP Electric nemliyer komitatör sıva üstü anahtarlı priz,
  • Schneider nemliyer kutuplu sıva üstü anahtarlı priz,
  • Legrand Armada antimikrobiyal çerçeveli sıva üstü anahtar prizler,
  • Viko palmiye nemliyer sıva üstü anahtar prizler,

  Genel olarak sitemizde sıva üstü anahtar priz tarzında bu türden markalar ait kaliteli ürünler bulunuyor. Bunları beyaz veya gri renk tonlarında temin edebilme şansınız bulunuyor.

  Sıva Üstü Anahtar Priz Fiyatları

  Sıva üstü anahtar priz ürünlerini sitemizden oldukça makul ve uygun fiyatlar üzerinden temin edebilme şansınız bulunuyor. %27, %37 ve %58’e varan en güzel indirim seçenekleriyle bu güzel ürünleri sitemizden satın alabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.