2'li Priz Modelleri ve Fiyatları

2’li priz ürünleri genellikle bir iki elektronik alete enerji iletiminin rahatlıkla yapılabilmesi konusunda tercih edilirler. Bu ürünler boyutlarının küçük olmasından dolayı diğerlerine göre her açıdan daha az yer kaplarlar.

Bu bakımdan priz seçenekleri arasında 2’li grup priz modellerine ilgi fazladır. Sitemizden kullanımı son derece rahat olan bu ürünleri dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz.

Bunun için Prizler kategorisinde şu an bulunduğunuz 2'li priz alt kategorisi üzerinden tercihlerinize uygun şekilde beğendiğiniz ürünleri temin edebilirsiniz.

Sıralama seçin
 • İkili Priz Türleri

  İkili grup priz ürünleri arasında da güç performansları ve markaları gibi unsurları bakımdan birtakım çeşitlilikler vardır.

  • Viko multilet klemensli ikili grup priz ürünleri,
  • Viko leylak ikili klemensli ikili grup priz modelleri,
  • Legrand topraklı butonlu ikili prizler,

  Sitemizde ikili prizler ürünleri kapsamında birbirinden güzel ürün seçenekleri yer alıyor. Kolay ve pratik şekilde yerine getirilebilen sipariş işlemleriyle bu ürünler temin edilebiliyor.

  İkili Priz Fiyatları

  İkili prizler tasarımsal özellikleri açısından farklı dinamiklere sahip oldukları için fiyatları da bu yönde belirlenir.

  Sitemizde ikili priz ürünlerinin hemen her birinin fiyatlarının oldukça makul düzeylerde olduğunu sizler de görebilirsiniz.

  Hem garantili ve hem de orijinal olan ikili priz ürünlerini sitemizden %39’a varan indirim fırsatlarıyla temin edebilmeniz mümkündür.

  İkili priz modelinde ürünlerimizi sepetinize ekleyerek kredi kartına taksit seçenekleriyle çok kolay bir şekilde bizlerden satın alabilirsiniz.

  Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Haftaiçi 08:30-17:30 Tıklayınız
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.