5'li Priz Modelleri ve Fiyatları

Elektronik ürünler her zaman için en iyi verimlilikle çalışabilmeleri bakımdan bir enerjiye ihtiyaç duyarlar. Farklı ortamlarda bazen güç temini konusunda bazı zorluklar yaşanır. Bu noktada da devreye taşınabilir priz ürünleri girer.

Bu güzel ürünler kendi özellikleri kapsamında daima ilgili elektronik ürünlerin çalışmasına bir destek sağlarlar. Farklı çeşitleri olan prizler arasında özellikle beşli priz ürünleri en yaygın biçimde kullanılırlar. Sitemizde bu güzel tasarım ürünleri priz ürünleri kategorisinde kolayca bulabilmeniz mümkündür.

Sıralama seçin
 • 5’li Grup Priz Çeşitleri

  Beşli priz ürünleri genel kapsamda hem markaları ve hem de bazı teknik donanımları çerçevesinde farklı değişkenlere sahiptirler.

  • Pelsan klemensli  priz ürünleri,
  • Viko leylak klemensli  priz ürünleri,
  • Viko multilet priz modelleri,
  • Legrand anahtarlı kutuplu priz seçenekleri,
  • Schneider akım korumalı priz ürünleri

  Sitemizdeki prizler kategori içerisinde genel olarak bu türden temin edebileceğiniz güzel teknik özelliklere sahip bazı priz ürünleri yer alıyor. Bunları doğrudan en uygun şekilde sitemizden sipariş verme şansınız bulunuyor.

  5’li Priz Sipariş Oluşturma

  Beğendiğiniz ve işinizi göreceğini düşündüğünüz beşli priz ürünlerini sitemizde birkaç pratik işlemle sizler de sipariş verebilirsiniz. Bunun için öncelikle ilgili ürünü sepetinize aktarmalısınız.

  Sonrasında satın al kısmına tıklama yapmalı ve uygun ödeme metoduyla ödeme işleminizi tamamlamalısınız. Bunun neticesinde en geç 3 iş günü içerisinde bu ürünü temin edebilir bir durumda olursunuz.

  Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Haftaiçi 08:30-17:30 Tıklayınız
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.