23 nisan Mo.jpg (13 KB)

23 nisanL.jpg (35 KB)

8'li Grup Priz Modelleri ve Fiyatları

Elektrik sistemlerinin güvenilirliği ev kazalarının asgari düzeye indirilmesinde en önemli faktörler arasında bulunuyor. Evde veya iş yerinde kullanılan sistemlerin büyük bir bölümü binanın inşası sırasında yerleştirildiğinden uygun malzeme kullanılmış ve ehil kişiler tarafından tesis edilmiş elektrik tesisatı uzun yıllar sorunsuz olarak çalışıyor. Ancak, kullanıcıya hitap eden anahtarlar, prizler ve lambaların, kullanım titizliğine bağlı olarak zaman zaman değiştirilmesi veya ihtiyaca bağlı olarak ilave yapılması gerekebiliyor. Elektrikli alet çeşitliliği veya çokluğu beraberinde grup priz ihtiyacını doğuruyor. Kullanılan malzemenin güvenilirliği tüm tesisatın ve binanın güvenliği açısından önem taşıyor. Firmamız, tüm ürünlerde olduğu gibi Anahtar ve Priz kategorisi altında bulunan grup 8 li priz gibi prizlerde de güvenliğiniz için en kaliteli ürünü sizinle buluşturmayı hedefliyor.

Sıralama seçin

Neden Akım Kontrollü Priz Tercih Edilmelidir?

Malzemenin dayanıklılığı, kullanım ömrünü etkilerken elektrik ürünlerindeki bazı özellikler kullanıcıyı ve cihazla ilintili malzemeleri koruyarak kullanıcıya daha büyük kazançlar sağlıyor. Schneider 8'li priz, akım koruması sayesinde yüksek voltaja karşı cihazlarınızı ve sizi koruyarak büyük bedeller ödemenizin önüne geçiyor. Küçük bir tedbir çoğu kazanın önlenmesini sağlıyor.

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Sekizli priz, evlerde nadiren ihtiyaç duyulan malzemeler arasında bulunsa da bazı durumlarda evler için de ihtiyaç haline gelebiliyor.

Firmamızın sizlere tavsiye ettiği bu prizler;

  • CE sertifikalı,
  • 2 m-5m (6,56 ft) arası kablo uzunluğuna sahip,
  • 8’li güç çıkış imkanı sunuyor.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve çeşitlerimizi görmek için elektrix sitesinde sizleri bekliyoruz. Cihazlarınızın güvenliği size bir klavyenin tuşları kadar yakınken cihazlarınızı riske atmayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.