Asl Ürün Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları

Sıralama seçin
  •  Bu zamana kadar sektöründe kaliteli işler başarmış olan Asl, bu başarının sırrını disiplinli çalışma olarak gösteriyor. Her geçen gün adım adım ilerleyen Asl, kullanıcılarına özel bir deneyim sunuyor ve premium hissiyatı yaşatmada sizlere yardımcı oluyor. Aydınlatma alanında bir öncü olarak gösteriliyor ve bunu üretiminde bulunduğu Asl ürün modelleri ile kanıtlıyor. Aydınlatmaya dair birçok alanda hizmet etmesi, onu çok kullanışlı ve çok tercih edilen yapıyor. Evlerde kullandığımız aydınlatma cihazları, iş çevrelerinde ve iç dış aydınlatmada kullanılabilen Asl tavan armatürü ve geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan dekoratif ürünleri ile birlikte büyük işlere imza atmaya devam ediyor.

     Asl markasının en çok tercih edilen ürünü tavan armatürleridir. Ürünlerinde tamperli cam kullanması onu daha güvenilir ve sağlam bir yapıya sahip kılıyor. Aynı zamanda yanmaz kablo ile üretilmesi, herhangi yüksek sıcaklık gerektiren durumlara karşı bir önlem niteliğindedir. 5,25 kg ağırlığında olan bu ürün IP65 korumasına sahiptir. İnce ve zarif yapısı, modern görünümü, kalite malzemelerin kullanılması ve Asl ürün fiyatları tüketicilerin bu ürünü seçmesinde büyük bir pay sahibi oluyor. Özelliklerine ve kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösteren fiyatlar, her bütçeye hitap etmesiyle kullanıcılarına memnuniyet sağlıyor. Çok farklı amaçlara hizmet edebilen Asl ürün çeşitleri, her türlü ihtiyacınızı gidermek üzere üretiliyor ve uzun süreli kullanımıyla konforlu bir deneyim sunuyor. 

     Elektrix olarak sizlere özel indirimler ve kampanyalarla birlikte Asl ürünlerini sizler ile buluşturuyoruz. Alışverişte kaliteyi ve güvenliği esas alan Elektrix ile, Asl elektrik ürünlerini temin edebilir ve güven içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Karşılaştığınız herhangi bir sorunda veya aklınıza takılan bir soruda Elektrix uzman kadrosuna danışabilir ve problemlerinize rahatlıkla çözüm bulabilirsiniz.

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.