23 nisan Mo.jpg (13 KB)

23 nisanL.jpg (35 KB)

Çene Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları

Çene, birtakım presleme ve bağlantı işlemlerinin yapılmasının gerekli olduğu durumlarda kullanılan ürünlerdir. Bu önemli niteliği olan ürünler sayesinde sıkma ve bağlantıları oluşturma gibi işlemler çok daha pratik ve kolay bir şekilde yerine getirilir.

Çene takımı ürünlerinden maksimum düzeylerde bir faydanın görülebilmesi için daima onların yüksek bir kaliteye sahip olarak temin edilmesi gerekir. Çünkü bu ürünlerin kullanımında bir ölçüye kadar bir basıncın uygulanmasına ihtiyaç olabilir.

Bundan dolayı çene setleri ürünlerinin bu duruma tam bir uyumluluk sağlaması ve verimini ortaya koyabilmesi önemlidir. Burada beklentilerinize çözüm oluşturacak ve kullanımda sizlere güzel performanslar verebilecek birçok türden çene takımı ürünlerine erişebilirsiniz.

Kendi gereksinimlerinize yönelik tercihleri yapabilir ve onlar için kolayca siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sitemiz üzerindeki sipariş verme adımlarını takip ederek yüksek kaliteye sahip çene setlerine sahip olabilirsiniz.

Sıralama seçin
 • Çene Nedir?

  Çene nedir, çene setlerinin ne gibi bir işlevi var bu insanlar tarafından oldukça merak edilenler arasındadır. Bazı sistemler bünyesinde sürece etkin olarak yön verilmesi noktasında iyi bir yardımcı araç olarak çene setleri kullanılır.

  Bu yardımcı nitelikte ürünün temel fonksiyonu, iki benzer yapıdaki malzemenin birbirilerine tutturulmasının sağlanmasıdır. Basınca ve kuvvet uygulamaya özel şekilde tasarlanmış olan çeneler, farklı parçaları birbirlerine sıkıca tuttururlar.

  Bu sayede hiçbir zorlanma yaşamadan bu yöndeki işlemler başarıyla yerine getirilirler. Çeneler farklı tasarımlarla üretildikleri için onları muhakkak kullanım amacına yönelik olarak temin etmek gerekir. Burada teknik özellikleri ve boyutları farklı olan çeşitli türlerde birçok çene takımı ürünü bulabilirsiniz.

  Çene Çeşitleri Nelerdir?

  Çene seti ve takımlarını temin etmeden önce onların ne gibi çeşitliliklere sahip olduğunun da daima incelemesi gerekir. Çünkü bu ürünler arasında tasarımsal olarak oldukça geniş türden bir çeşitlilik vardır. Çene çeşitleri ve modellerine ilişkin olarak birçok yapıda ürün hali hazırda burada yer alıyor. Kolay sipariş işlemleriyle onları temin etme şanslarınız bulunuyor.

  • Kare çene takımı S6 pense 35-95 mm,
  • 240 mm kare çene takımı S6,
  • Yuvarlak çene takımı 95 mm,
  • Yuvarlak çene setleri 70 mm,
  • Kare çene takımı S6 pense 10-185 mm,
  • Kare çene takımı S6 pense 10-185 mm,

  Birçok farklı alanda yaygın olarak kullanılan çene ürünleri ve çeşitleri arasında bunlar yer alıyor. Bu tasarımsal yapılarda üretilmiş her bir ürüne buradan rahatlıkla erişebilirsiniz.

  Çene Hangi Alanlarda Kullanılır?

  Çene takımları hangi alanlarda kullanılır, bu ürünlerden nerelerde istifa edilir yine bu da yaygın olarak merak edilenler arasındadır. Bu ürünler, birbirinden farklı işlerde daima verimli olarak kullanılırlar.

  Sıhhi tesisat çalışmalarında, araç tamirhane yerlerinde, soğutma ve ısıtma sistemlerinin entegrasyonu aşamasında kullanılırlar. Birtakım boruların birbirlerine tutturulmasında bu ürünler iyi bir işlevsellik gösterirler.

  Çene Fiyatları

  Çene fiyatları, onların donanımsal birtakım özelliklerine bağlı olarak değişir. Hangi mm ölçüsünde oldukları fiyatları belirlemede yol göstericidir. İndirimli olarak isterseniz çeşitli çene seti ürünlerini buradan alabilirsiniz. Ortalama olarak 145 TL’den 500 TL’ye kadar değişen rakamlara sahip olan çene ürünlerini burada bulabilirsiniz.

  Çene Özellikleri

  Çene ürünleri, kendi bünyelerinde birtakım özellikler barındırırlar. Altıgen ve yuvarlak yapıda olabilirler. Sıkma genişlikleri de yine bir değişkenlik gösterir.

  Uygulama aralıklarının istendiği gibi ayarlanması olanakları vardır. Bağlantıların sorunsuz hızlı bir şekilde yapılabilmesine destek verirler. Kalıcı bir sağlamlıkla parçaların bağlanmalarına yardımcı olurlar.

  Çene Markaları

  Çene setlerini daima güzel bir performansla kullanmak için onları en iyi markalardan temin etmeye gereksinim vardır. Kaliteli ürünleri olan çene markaları arasında Klauke, Kardeş Elektrik ve Şafak Elektrik gibi markalar bulunuyor.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.