Kablo Ucu Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları

Elektrikle çalışan tüm obje, cihaz ve makineler belirli bir düzeneğe ihtiyaç duyar. Bu düzeneğin bir bölümü makine ve cihazların kendi parçalarıdır. Ancak elektrik tesisatında bulunan herhangi bir eksik parça bu cihazların çalışmasına engel olacaktır.

Sıralama seçin
 • Platformumuzda kablo ucu gibi elektrik tesisatı parçalarına yer vermekteyiz. Her biri marka olan ürünlerden seçilen parçalar yıllarca dayanacak kaliteye sahiptir. Bu alanda yapmış olduğunuz çalışmalarda ihtiyaç duyacağınız tüm tesisat ürünlerini reyonumuzda bulabilirsiniz.

  • Sağlam,
  • Dayanıklı,
  • Emniyetli,
  • Garantili

  Elektrik tesisat ürünlerini sizler için tüm özelliklerini belirterek platformumuzda sergilemekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz tüm parçaları bulabilir, dilediğiniz ürünleri sipariş vererek satın alabilirsiniz.

  Kablo Ucu Nedir?

  Bir elektrikçinin en çok kullanıma ihtiyaç duyduğu parçalardan bir tanesi kablo ucudur. Kablo ucu kullanımı ile tesisat bağlantısı sağlanacak ya da cihazların çalışması için gerekli olan iletim tamamlanmış olacaktır. Kablo ucu cihazın elektrik enerjisi ile buluşmasını sağlayan parçadır. Cihazın elektrik prizine erişmesi kablo ucu sayesinde oluşur.

  Platformumuzda farklı marka ve modellere sahip olan bağlantı ekipmanları, sigorta panelleri, lamba ve ampul seçeneklerini sunmaktayız. İş floranıza uygun olan ve en kaliteli kablo bağlantı ekipmanlarını bölümümüzden bulabilirsiniz.

  Kablo Ucu Çeşitleri Nelerdir?

  Kablolar elektrik sisteminin emniyetli bir şekilde cihazlara ulaşmasını sağlayan parçalardır. Cihazların;

  • Sorunsuz çalışması,
  • Elektrik enerji voltaj drenajını tam anlamıyla karşılayabilmesi ve emniyetli bir şekilde iletebilmesi,

  Cihaza veya kullanım sağlayan kişilere zarar vermeyen bir yapıya sahip olması kablo ve kablo uçlarının kalitesine bağlıdır. Bu alanda kullanılan kalitesiz bir malzeme hayati öneme sahip olan sorunları ortaya çıkarabilecektir. Bu anlamda platformumuzda en kaliteli ve emniyetli kablo ucu çeşitleri sergileniyor. Kablo ucu çeşitleri ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sizin iş dalınıza uygun olan ürünü seçmek için standımıza göz gezdirebilirsiniz. En kaliteli ve sorunsuz markaların ürünlerini sizler için sergilemekteyiz. Ürünlerin tüm özelliklerini reyonumuzdan inceleyebilir ve satın almak istediğiniz ürüne karar verebilirsiniz.

  Kablo Ucu Hangi Alanlarda Kullanılır?

  Kablo uçları özellikle elektrik tesisatının ve makine sektörünün en önemli bağlantı parçasıdır. Bu parçalar ürüne uygun veya elektrik tesisat iletim paneline uygun olarak seçilir. Her türlü elektrik cihazının çalışması ve enerjiye ulaşabilmesi için kablo ucuna ihtiyaç duyulur.

  Aynı zamanda ihtiyaca yönelik olarak birden çok dağıtıcı için kullanılan daha güçlü yapıya sahip olan kablo uçları bulunur. Platformumuz iş skalanızda kullanımınızın gerektiği her türlü kablo ucu ve ekipmanlarına yer veriyor. Aradığınız tüm elektrik tesisat parça ve uçlarını platformumuzda bulabilir, sizin iş dalınıza ve çalışma ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz.

  Kablo Ucu Fiyatları

  Her sektörün kendine özgü ve olmazsa olmaz denilen materyalleri bulunur. Elektrik ve makine sektörünün de vazgeçilmez ve olmazsa olmaz denilen parçaları kablo ucu ve kablo gibi bağlantı ve iletim parçalarıdır. Bu ürünler elektrik tesisatını tamamlayan ve emniyetli hale getiren parçalardır. Bu nedenle farklı marka ve fiyatlarla karşımıza çıkacaktır. Reyonumuzda her ihtiyaca özel kablo uçları sergileniyor.

  Kablo ucu fiyatları hakkında bilgi edinmek ve sizin elektrik düzeneğinize uygun olan kablo ucunu seçmek için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Farklı markalarda kablo uçlarını, kabloları, kablo soket ve aparatlarını sitemizden seçerek dilediğiniz sayıda satın alabilirsiniz. İndirimli fiyat avantajımızdan yararlanabilir, yapacağınız işe bu fiyatlara göre ücret belirleyebilirsiniz. Cazip ve indirimli fiyat avantajları ile;

  • Kablo ucu,
  • Kablo soketi,
  • Anahtar,
  • Stop mantar,
  • Florasan lamba,
  • Zaman rolesi,
  • Topraklama priz

  Gibi ürünleri reyonumuzda bulabilir, sipariş vererek satın alabilirsiniz. İşlerinizi daha garantili ve sorunsuz hale getirmek istiyorsanız kategorimizde sunulan farklı özellikleri taşıyan ürün portfolyosuna göz atabilirsiniz.

  Kablo Ucu Özellikleri

  Kablo uçlarının her biri farklı bir özelliğe sahiptir. Ancak bu ürünlerin çalışma florasının tamamı güvenlik ve emniyet endişesini ortadan kaldıracak yapıya sahiptir. Bu detay ise ürünlerin kalitesi ile örtüşür. Platformumuzda bu alanda sunulan ürünlerin tamamı güvenilir ve emniyetli marka tanımlarını yansıtıyor. Bu alanda yapılmış olan işin sorunsuz ve emniyetli olması için gerekli olan tüm ekipman ve parçaları platformumuzdan satın alabilirsiniz. Sizin işinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlayan, emniyetli bir kullanım oluşturan ve bu alanda yıllarca dayanıklı işler ortaya koymak için platformumuzdaki ürün yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

  Kablo Ucu Markaları

  Elektrikle çalışan tüm cihazların ve aynı zamanda bağlantı parçalarının enerjiye emniyetli bir şekilde ulaşması gerekir. Bu emniyet sağlanmadığında ortaya sıkıntı verici durumlar çıkabilecektir. Kategorimizde cihazların elektrik enerjisine sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlayan kablo ucu soketi ve diğer ürünler sergileniyor.

  -Siemens,

  -Philips,

  -Legrand,

  -Phoenix Contact,

  -Schneider Electric,

  -Prysmian,

  -Osram

  markalarının en kaliteli tesisat ve yapı ürünlerini platformumuzda bulabilirsiniz. Tesisat döşemek, tesisat kablosu tasarımı ve bağlantısı yapmak için profesyonel parça ve objelere ihtiyaç duymanız halinde reyonumuzdan ürün satın alabilirsiniz. Sorunsuz kullanım sağlanan ve özel prizler yapmanızı kolaylaştıran marka kablo ucu ve bağlantı parçaları için sitemizi tercih edebilir, kategorimizden yararlanabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.