Led Projektör Modelleri ve Fiyatları

Dış aydınlatma ürünlerinden olan led projektörler ile en geniş alanlar dahi aydınlanıyor. Özel etkinlik alanları ya da kamuya açık alanların aydınlatılması için önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan led projektörlerin iş alanına sunduğu katkılar da oldukça büyüktür. İş alanlarında led projektör; otopark işletmeleri, fabrikalar, depolama alanları, spor tesisleri, kurum ve atölyelerde kullanılır.

Yüksek tavana sahip olan çok fazla yapı market, fuar merkezi ya da showroom vardır. Bu geniş yerlerin aydınlatılması oldukça önemlidir. Aynı zamanda tabela aydınlatması ile reklamcılık sektöründe kullanılır. Ev yaşamında kullanımı bahçe aydınlatması olarak bilinse de giriş kapı aydınlatması için de etkilidir. Peki, projektör nedir?

Sıralama seçin
 • Led Projektör Nedir?

  Birçok alanda gördüğünüz ve ne işe yaradığını merak ettiğiniz projektör nedir? Dış alanlarda yaşanan bazı hava olayları, birçok dış mekân aydınlatma ürünlerinden verim alınmamasına yol açıyor. Led projektörler ise aksine çevre koşullarına uyum sağlayan, uzun ömürlü kullanımı destekleyen aydınlatma ürünlerindendir.

  İçerisinde yer alan birden fazla led, uzun süre kullanımda bozulmadan çalışmaya devam ediyor. Arıza olması halinde ise kısa sürede bu sorun gideriliyor, garanti kapsamında yer alan ürünler kullanım güvencesi sağlıyor.

  Kullanım alanlar; spor sahaları, etkinlik alanları, konser alanları gibi, bir alanın aydınlatmasında kullanılır. Her kullanıma ve bütçeye uygun led projektör fiyatları sizleri bekliyor. Led projektörün öncelikli kullanım alanları daha fazla geniş, büyük ve uzun mesafelerde aydınlanma sağlamaktır. Film yapım şirketleri, müzik şirketleri ve reklam firmaları tarafından sıklıkla tercih edilir.

  Led projektör ürünleri;

  Tavan projektör nedir? Kullanım alanına uygun olarak birden fazla projektöre ihtiyaç duyulabilir. Öncelikle kullanılacak alanın elektrik tesisatı kontrol edilmeli ve projektör gücüne uygun olup olmadığına bakılarak seçim yapılmalıdır. Kaliteli üretim ile daha güçlü bir verimliliğe sahip olan led projektörler, büyük alanlarda oldukça etkilidir. Her mevsimde kullanılır ve etkinliğin devam etmesini sağlar. Dayanıklılığı, uzun ömürlü malzemesi, projektörün verimli kullanılmasını sağlar. İstenilen yere kolay monte edilerek istenen aydınlık sağlanır. Sahne ışıkları altında tüm konsept tamamlanır. Tavan aydınlatması olarak da alanın ışıklandırmasında önemli bir yere sahiptir. Peki, en uygun projektör seçiminde dikkat edilecek hususlar nelerdir?

  En Uygun Led Projektör Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir

  Led projektör güçlü aydınlatma sistemleri arasında kabul edilir. Düşük enerji, yüksek elektrik üretimi sayesinde tasarruflu bir aydınlatma çözümüdür. Yüksek performansa sahip ışık lümen değeri, farklı ışık renkleri ile her yeri ışıl ışıl bir alana çevirmeniz mümkündür. Özellikle kır alanlarında yapılan bazı etkinliklerde ya da konser organizasyonlarında ışığın önemi etkinlik boyunca hissedilir.

  Kullanacağınız led projektörü nasıl seçmeniz konusunda bazı tereddütleriniz var ise sizlere yardımcı olalım. Birinci kural yüksek ışık gücüne sahip olmak ve bu ışığın alana uygun verimlilikte olmasıdır. Peki, yüksek tavan için en uygun projektör seçiminde dikkat edilecek hususlar nelerdir? Yüksek tavanların aydınlatılmasından endüstriyel aydınlatmalara kadar oldukça önemlidir.

  Sahne ışıklarında ve kapalı sahne ışıklandırmasında led projektörler daha yüksek mesafeye ışık sağlar. Modüler yapıya sahip olan led projektörler seçmeniz de ikinci kural diyebiliriz. Olası arızalanmalarda hızlı müdahale ve teknik çözüm için içerisinde yer alan modüler malzemeler kısa sürede kontrol altına alınır. Kısa sürede montajı yapılır ve değişim herhangi bir teknik servise ihtiyaç duyulmadan sağlanır. Led projektör alırken olası sorunlara yönelik garanti süresine dikkat etmelisiniz.

  Garanti sürenizin uzun olması hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan çözüme ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda alacağınız projektörün yedek parçasının kolay bulunabilir kaliteli markalardan olması da önemlidir. Peki, en uygun projektör seçiminde dikkat edilecek hususlar nelerdir? Led projektörlerin dayanıklı bir yapıda olması, darbeye karşı dirençli yapısı, uzun ömürlü kullanımını destekliyor. Projektör üretiminde sahip olunan birçok belge kaliteli bir ekipman kullanmanız için önemlidir.

  Kaliteli markaların üretimlerinde sahip oldukları bu belgeler, satın aldığınız projektör kutusundaki garanti belgesinde ve kullanım kılavuzunda sizlere sunuluyor. Ürünlerin içerisinden tercih yapmadan önce indirimlerden faydalanmanız sizlere bütçe konusunda yardımcı olur.

  Işık sistemleri olarak led projektörler açık hava reklamcılığında da tercih ediliyor. Konser, şenlik, miting, organizasyon ve düğün gibi etkinliklerde led projektör güvenlik adına da önemlidir. Led projektör ile karanlığa gömülmeyeceksiniz. Her alanda güçlü ışığıyla uzaktan fark edilecek olan led projektörlerin iç mekânlarda kullanımında ortaya çıkacak sıcaklık da dikkate alınmalıdır.

  Yüklü ışığı ve enerjiyi kaldıracak bir elektrik sistemi kurulması oldukça önemlidir. Bazen yetersiz elektrik sistemi olması nedeniyle projektörler çalışmaz. Alanda bulunan ve elektrikle çalışan tüm sistemlerin aynı anda kaldırabilecek bir yapıda olması önemlidir. En uygun led projektör fiyatları nedir?

  Led Projektör Fiyatları

  Led projektör fiyatlarında %15’den %29’a varan indirimler bulunuyor. Böylelikle istediğiniz alana dilediğiniz kadar projektör alabileceksiniz. Ekipmanlarınızın arasında olması gereken led projektörler ile ışık sisteminize kaliteli ürünler ekleyeceksiniz. Alternatif çözümler sunarak işinize katkı sağlayacaksınız. Kullanım olarak yüksek tavanların aydınlatmasında büyük bir avantaj sağlayacaksınız.

  Konumlandırdığınız yer; dikey, yatay ya da belirli bir nokta olabilir. Seçtiğiniz alanı geniş bir konumda aydınlatacak kullanım amacına uygun seçim yapabilirsiniz. Hava koşullarının değişmesi halinde sorunsuz bir gün geçirebilirsiniz. Belirli zamanlarda ya da sabit kullanım için tercih edebilirsiniz. Siz de en uygun fiyatlarla yaz sezonuna tam hazırlık yapabilirsiniz. Yeni başlayan düğün sezonunda kır alanı, havuz başı ya da dilediğiniz mekânı aydınlatabilirsiniz.

  Kuracağınız plato için tüm ışıklandırma sistemlerini projektör ile destekleyeceksiniz. Görsel alanlarda dikkat çekmenin en iyi yolu aydınlatma sistemleridir. Reklamcılık alanında tabela ışıklandırmaları yetersiz olabilir. En dikkat çekici tabela için dilediğiniz projektör modellerini seçebilirsiniz.

  Yapım şirketlerinin aradığı en kaliteli led projektör fiyatları ile ekipmanlarında hiçbir eksik kalmayacak. Daha birçok avantaj sağlayan ve aydınlatma sektörüne katkı sağlayan led projektörlerin yüksek ışık gücü sizleri ve çevreyi etkisi altına alacak. İndirimli led projektörleri sepetinize ekleyerek aydınlatma ihtiyaçlarınıza yönelik alışverişinize devam edebilirsiniz.

  En yeni teknolojik gelişmeler ile üretilen projektörler, ekipmanlarınızı yenileyecek. Geniş bir aydınlatma ekipmanına sahip olacak, daha kaliteli hizmet verecek müşteri kitlenizi artıracaksınız. Farklı projektör modellerini uygun fiyata hemen satın alabilirsiniz.

  Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Haftaiçi 08:30-17:30 Tıklayınız
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.