2.jpg (289 KB)

3.jpg (226 KB)

Led Projektör Modelleri ve Fiyatları

Dış aydınlatma ürünlerinden olan led projektörler ile en geniş alanlar dahi aydınlanıyor. Özel etkinlik alanları ya da kamuya açık alanların aydınlatılması için önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan led projektörlerin iş alanına sunduğu katkılar da oldukça büyüktür. İş alanlarında led projektör; otopark işletmeleri, fabrikalar, depolama alanları, spor tesisleri, kurum ve atölyelerde kullanılır.

Yüksek tavana sahip olan çok fazla yapı market, fuar merkezi ya da showroom vardır. Bu geniş yerlerin aydınlatılması oldukça önemlidir. Aynı zamanda tabela aydınlatması ile reklamcılık sektöründe kullanılır. Ev yaşamında kullanımı bahçe aydınlatması olarak bilinse de giriş kapı aydınlatması için de etkilidir. Peki, projektör nedir?

Led Projektör Nedir?

LED projektör, birçok alanda işleri kolaylaştırmaya yardımcı olan bir aydınlatma sistemidir. Dış alanlarda yaşanan hava olayları ya da bazı dış etkenler yeterli verim alınamamasına sebep olabilir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günlük hayatın ihtiyaçları ve öncelikleri değişiklik gösterebilir. Özellikle çalışanlar ve öğrenciler aydınlatma ve farklı projeler için bu cihazları seçebilir. Çok farklı alanlarda kullanılabilen projektörler özellikle çekim gibi alanlarda çağ atlatan bir üründür.

Aydınlatma amacıyla kullanılan projektörler iş yerinde ve okulda olduğu gibi konser, tiyatro ve bahçe gibi alanlarda da pratiklik sunar. Bu alanlarda sıklıkla kullanılması sebebi ile en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Üstün kaliteye sahip olan ürünler, son derece kullanışlı pratik ve uzun ömürlü olabilir. Birbirinden farklı özellikleri sayesinde ihtiyacınıza ve isteklerinize uygun şekilde seçiminizi yapabilirsiniz. Farklı teknik özellikler sayesinde ürünlerin kullanım amacı da birbirinden değişiklik gösterebilir. Teknik özelliklerinin yanı sıra tasarım açısından da projektörler oldukça şık durabilir. Aynı zamanda bu ürünler LED aydınlatma sistemine sahip olduğu için enerji tasarrufu sağlayabilir. 

Birbirinden çeşitli renk skalası ile istediğinizi rahatlıkla bulabileceğiniz LED projektör modellerinin renkleri içerisinde bulunan gün ışığı rengi hem samimi hem de daha doğal bir hava yaratmak amacıyla kullanılabilir. Bunların yanı sıra mini LED projektör seçenekleri de mevcuttur. Mini LED projektörler, özellikle küçük alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bu tür klasik renklerin yanında dikkat çekici ve farklı bir hava için mavi, pembe ve kırmızı gibi ışık renkleri de tercih edebilirsiniz. Hafif mavi ışıklar sakinleştirici bir etkiye sahip olabilir. Bunun yanında daha neon tonlar ise canlı ve parti havasında görünümler kazanmasına yardımcı olabilir. 

İçerisinde yer alan birden fazla led, uzun süre kullanımda bozulmadan çalışmaya devam ediyor. Arıza olması halinde ise kısa sürede bu sorun gideriliyor, garanti kapsamında yer alan ürünler kullanım güvencesi sağlıyor.

Kullanım alanlar; spor sahaları, etkinlik alanları, konser alanları gibi, bir alanın aydınlatmasında kullanılır. Her kullanıma ve bütçeye uygun led projektör fiyatları sizleri bekliyor. Led projektörün öncelikli kullanım alanları daha fazla geniş, büyük ve uzun mesafelerde aydınlanma sağlamaktır. Film yapım şirketleri, müzik şirketleri ve reklam firmaları tarafından sıklıkla tercih edilir.

Sıralama seçin
 • LED Projektör Çeşitleri

  LED projektör fiyatları ve modellerini inceleyerek kendi ihtiyaç ve bütçenize uygun bir model tercih edebilirsiniz. Ürünleri seçerken, aynı zamanda tasarımlarını, teknik açıdan ihtiyacınıza uygun olup olmadığını ve renklerini göz önünde bulundurarak değerlendirme yapabilirsiniz. LED projektör tercih ederek çok kolay bir şekilde istediğiniz türde aydınlatmaya sahip olabilirsiniz. Projektörler teknolojik gelişmeler doğrultusunda geliştirilmiş ve dış mekan için en çok tercih edilen aydınlatmalardan biridir. Projektör çeşitleri oldukça geniş bir seçenek skalasına da sahiptir. Dış mekanlarda ihtiyaç duyduğunuz aydınlatmaya en uygun olan ürünlerden seçebilir ve hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Su geçirmez özelliği sayesinde balkonlarda bahçelerde ya da yağış alabilecek herhangi bir alanda kullanabilirsiniz. Su geçirmeme özelliği aynı zamanda daha uzun ömürlü bir kullanım da sağlayabilir. 

  Güneş enerjili LED projektör tercih ederek hem doğa dostu bir ürün tercih edebilir hem de bahçenizi en güzel şekilde dekore edebilirsiniz. Güneş enerjisi ile kendi kendini yenileyen sistem sayesinde bu ürünler enerji tasarrufuna da destek verir. Tüm modellerin farklı boyutlara sahip olan seçenekleri mevcuttur. Bu sayede farklı genişliklerdeki alanlara rahatlıkla uyum sağlayabilir. İsterseniz çok büyük alanları aydınlatmak için ya da küçük odaları kontrollü bir şekilde aydınlatmak için oldukça yardımcı bir ekipmandır. Ev tipi modelleri de son yıllarda en çok tercih edilen modellerden biridir. Bu modeller evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Bu sayede kullanacağınız alanda dikkatleri üzerine çekmesine yardımcı olur. Özellikle daha küçük boyutlardaki seçenekleri sayesinde evinizi baştan yaratmak için en iyi seçeneklerden biridir.

  LED projektör çeşitleri ile odanızda ya da salonunuzda aldığınız tabloyu ya da güzel bir heykeli patlatmak ve dikkatleri onun üstüne çekmek için projektör kullanabilirsiniz. Bu sayede odanın kalabalık görünümü içerisinde kaybolmamış olur ve hem misafirlerinizin hem de sizin görmenize yardımcı olabilirsiniz. Farklı renklerdeki ışıklara sahip modeller evinizin hepsini baştan aşağı değiştirebilir. Farklı bir bakış açısı katmasını sağlayan modelleri sayesinde evinizde dilediğiniz şekilde farklılıklar yaratabilirsiniz. Son derece klasik bir eşya doğru ışıklarla aydınlatıldığında oldukça estetik bir görüntüye sahip olabilir Çok modern ve yenilikçi bir model farklı türdeki Işık seçimleri ile romantik ya da vintage bir görüntüye sahip olabilir. 

  Aydınlatmanın sağladığı renklerin ve ışığın gücünü kendi evinizde yansıtmak için LED projeksiyon aletleri oldukça yardımcı elementlerden biridir. Bu sayede evinizde büyük değişiklikler yaratabilirsiniz. Klasik beyaz ışık ile dekorasyonunuzu olduğu gibi yansıtabilir daha aydınlık ve ferah bir görüntü sağlayabilirsiniz. Klasik ışık sisteminin yanında ekleyebileceğiniz ve güzel zamanlarda kullanabileceğiniz projektörler evinizin süslenmesine de yardımcı olabilir. Sensörlü LED projektör seçenekleri sayesinde hem bütçenize hem de doğaya yararlı aydınlatmalar tercih edebilirsiniz. Arkadaşlarınıza verdiğiniz partilerde evinizi komple baştan aşağı süslemek yerine farklı ışık türleri ile bir dekor oluşturabilir ve harika bir fotoğraf manzarası haline getirebilirsiniz. Işık huzmelerini besleyeceğiniz heykeller tablolar ya da aksesuarlar ile görüntüyü zenginleştirebilirsiniz. Projektörler aydınlatma ve ürünleri arasında oldukça çok kullanılan ürünlerden biridir aydınlatma açısından oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda yenilikçi bakış açısıyla evinizi süslemenize yardımcı olabilir. 

  LED Özellikleri

  Projektörlerin sahip olduğu teknik özellikler sayesinde kullanımı kolay ve oldukça rahat montajlanabilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Teknik özellikleri ne kadar yeni ve pratik olan ürünler tercih ederseniz hem zamandan hem de cebinizden tasarruf etmiş olursunuz. Tüm projektörler kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Bu özellikler tamamıyla ürünü kullanımını daha kolay hale getirebilmek için yaratılmıştır. Maksimum verimi alınabilmesi için özenle tasarlanmış projektörlerin önemli özelliklerinden biri ise ışığın kuvvetidir. Ürünün aydınlatma gücü, dikkat edilmesi gereken ilk özelliğidir. Daha fonksiyonel bir şekilde çalışabilmesi için ışık gücü yüksek LED projektör ürünleri tercih edebilirsiniz.

  12 volt LED projektör aydınlatma açısından yeterli ürünlerden biridir. Özellikle küçük olanlarda çok kullanışlı olan ürünün ortamı rahatlıkla aydınlatabildiğini görebilirsiniz. Ortamı aydınlatırken yeterli ışık kullanılması sayesinde aşırıya kaçmayan ve göz yormayan bir görüntü elde edebilirsiniz. 400 watt LED projektör ise geniş alanlarda çok daha kullanışlı olabilir. Bu ürünün yemek salonu gibi kapalı mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerden biridir. Ürünlerin sahip olduğu özellikler göz önüne alınırsa projektörün kullanılacağı alan projektör tercihi yaparken göz önünde bulundurulması gereken detaylardandır. Yoksa projektör gücünü kaybederek istenen performansta çalışmaz. 

  Evinizi dekore etmek için, var olan dekorasyona yeni bir hava getirmek için ya da favori aksesuarınızı belirginleştirmek için kullanabileceğiniz LED projektörler, oldukça keyifli ve eğlenceli bir dekor fikri olabilir. Işığın gücünü evinizde ya da bahçenizde hissedebilirsiniz. Yoğun geçen bir günün ardından rahatlamak için yumuşak tonlarda bir ışık seçerek müzikle harmanlayabilirsiniz. Yağmurun sesini dinlerken bir yandan da sakinlik veren ışığın keyfini çıkarabilirsiniz. Aydınlatmak için oldukça büyük bir önem taşıyan projektörlerin çeşitli kullanımı sayesinde dilediğiniz çeşidi rahatlıkla seçebilirsiniz. Bunun yanında konserlerde, bahçelerde ve düğün gibi büyük alanlarda daha güçlü projektörler tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile eğlence amaçlı kullanmak için de uygundur.

  Led projektör ürünleri;

  Tavan projektör nedir? Kullanım alanına uygun olarak birden fazla projektöre ihtiyaç duyulabilir. Öncelikle kullanılacak alanın elektrik tesisatı kontrol edilmeli ve projektör gücüne uygun olup olmadığına bakılarak seçim yapılmalıdır. Kaliteli üretim ile daha güçlü bir verimliliğe sahip olan led projektörler, büyük alanlarda oldukça etkilidir. Her mevsimde kullanılır ve etkinliğin devam etmesini sağlar. Dayanıklılığı, uzun ömürlü malzemesi, projektörün verimli kullanılmasını sağlar. İstenilen yere kolay monte edilerek istenen aydınlık sağlanır. Sahne ışıkları altında tüm konsept tamamlanır. Tavan aydınlatması olarak da alanın ışıklandırmasında önemli bir yere sahiptir. Peki, en uygun projektör seçiminde dikkat edilecek hususlar nelerdir?

  En Uygun Led Projektör Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir

  Led projektör güçlü aydınlatma sistemleri arasında kabul edilir. Düşük enerji, yüksek elektrik üretimi sayesinde tasarruflu bir aydınlatma çözümüdür. Yüksek performansa sahip ışık lümen değeri, farklı ışık renkleri ile her yeri ışıl ışıl bir alana çevirmeniz mümkündür. Özellikle kır alanlarında yapılan bazı etkinliklerde ya da konser organizasyonlarında ışığın önemi etkinlik boyunca hissedilir.

  Kullanacağınız led projektörü nasıl seçmeniz konusunda bazı tereddütleriniz var ise sizlere yardımcı olalım. Birinci kural yüksek ışık gücüne sahip olmak ve bu ışığın alana uygun verimlilikte olmasıdır. Peki, yüksek tavan için en uygun projektör seçiminde dikkat edilecek hususlar nelerdir? Yüksek tavanların aydınlatılmasından endüstriyel aydınlatmalara kadar oldukça önemlidir.

  Sahne ışıklarında ve kapalı sahne ışıklandırmasında led projektörler daha yüksek mesafeye ışık sağlar. Modüler yapıya sahip olan led projektörler seçmeniz de ikinci kural diyebiliriz. Olası arızalanmalarda hızlı müdahale ve teknik çözüm için içerisinde yer alan modüler malzemeler kısa sürede kontrol altına alınır. Kısa sürede montajı yapılır ve değişim herhangi bir teknik servise ihtiyaç duyulmadan sağlanır. Led projektör alırken olası sorunlara yönelik garanti süresine dikkat etmelisiniz.

  Garanti sürenizin uzun olması hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan çözüme ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda alacağınız projektörün yedek parçasının kolay bulunabilir kaliteli markalardan olması da önemlidir. Peki, en uygun projektör seçiminde dikkat edilecek hususlar nelerdir? Led projektörlerin dayanıklı bir yapıda olması, darbeye karşı dirençli yapısı, uzun ömürlü kullanımını destekliyor. Projektör üretiminde sahip olunan birçok belge kaliteli bir ekipman kullanmanız için önemlidir.

  Kaliteli markaların üretimlerinde sahip oldukları bu belgeler, satın aldığınız projektör kutusundaki garanti belgesinde ve kullanım kılavuzunda sizlere sunuluyor. Ürünlerin içerisinden tercih yapmadan önce indirimlerden faydalanmanız sizlere bütçe konusunda yardımcı olur.

  Işık sistemleri olarak led projektörler açık hava reklamcılığında da tercih ediliyor. Konser, şenlik, miting, organizasyon ve düğün gibi etkinliklerde led projektör güvenlik adına da önemlidir. Led projektör ile karanlığa gömülmeyeceksiniz. Her alanda güçlü ışığıyla uzaktan fark edilecek olan led projektörlerin iç mekânlarda kullanımında ortaya çıkacak sıcaklık da dikkate alınmalıdır.

  Yüklü ışığı ve enerjiyi kaldıracak bir elektrik sistemi kurulması oldukça önemlidir. Bazen yetersiz elektrik sistemi olması nedeniyle projektörler çalışmaz. Alanda bulunan ve elektrikle çalışan tüm sistemlerin aynı anda kaldırabilecek bir yapıda olması önemlidir. En uygun led projektör fiyatları nedir?

  Led Projektör Fiyatları

  Led projektör fiyatlarında %15’den %29’a varan indirimler bulunuyor. Böylelikle istediğiniz alana dilediğiniz kadar projektör alabileceksiniz. Ekipmanlarınızın arasında olması gereken led projektörler ile ışık sisteminize kaliteli ürünler ekleyeceksiniz. Alternatif çözümler sunarak işinize katkı sağlayacaksınız. Kullanım olarak yüksek tavanların aydınlatmasında büyük bir avantaj sağlayacaksınız.

  Konumlandırdığınız yer; dikey, yatay ya da belirli bir nokta olabilir. Seçtiğiniz alanı geniş bir konumda aydınlatacak kullanım amacına uygun seçim yapabilirsiniz. Hava koşullarının değişmesi halinde sorunsuz bir gün geçirebilirsiniz. Belirli zamanlarda ya da sabit kullanım için tercih edebilirsiniz. Siz de en uygun fiyatlarla yaz sezonuna tam hazırlık yapabilirsiniz. Yeni başlayan düğün sezonunda kır alanı, havuz başı ya da dilediğiniz mekânı aydınlatabilirsiniz.

  Kuracağınız plato için tüm ışıklandırma sistemlerini projektör ile destekleyeceksiniz. Görsel alanlarda dikkat çekmenin en iyi yolu aydınlatma sistemleridir. Reklamcılık alanında tabela ışıklandırmaları yetersiz olabilir. En dikkat çekici tabela için dilediğiniz projektör modellerini seçebilirsiniz.

  Yapım şirketlerinin aradığı en kaliteli led projektör fiyatları ile ekipmanlarında hiçbir eksik kalmayacak. Daha birçok avantaj sağlayan ve aydınlatma sektörüne katkı sağlayan led projektörlerin yüksek ışık gücü sizleri ve çevreyi etkisi altına alacak. İndirimli led projektörleri sepetinize ekleyerek aydınlatma ihtiyaçlarınıza yönelik alışverişinize devam edebilirsiniz.

  En yeni teknolojik gelişmeler ile üretilen projektörler, ekipmanlarınızı yenileyecek. Geniş bir aydınlatma ekipmanına sahip olacak, daha kaliteli hizmet verecek müşteri kitlenizi artıracaksınız. Farklı projektör modellerini uygun fiyata hemen satın alabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.