Tavan Armatür Modelleri ve Fiyatları

Oda aydınlatmasının merkezinde yer alan tavan aydınlatmaları sadece orta kısmı aydınlatma amacı olan bir ışık değildir. Yeni nesil tavan armatür aydınlatma sistemleri ile tavanda birçok noktadan ışık alabilmek mümkündür.

Tavan aydınlatma sistemleri içerisinde yer alan armatürlerde kullanılan led ışıklar, tavanınızdan yıldız gibi ışıklar parlayacak. Daha aydınlık bir ortam oluşturmak adına kullanılan tavan aydınlatma sistemleri birçok kurum kuruluş ve işletme tarafından oldukça önemseniyor. Işığın çalışma ortamına ve müşterilere olan olumlu etkisi ile tavan armatür led dekorasyon işinde ilk sırada yer alır. 

Sıralama seçin
 • Tavan Armatür Nedir?


  Tavan armatürlerinde kullanılan sensör sistemi de birçok alandan elektrikten tasarrufu kolaylaştırıyor. Hastane ve sürekli kamuya açık kurumlarda özellikle tasarruf adına tavan armatürlerine yer verilir. Aynı zamanda işletmelerde tuvalet ya da koridorlarda, evlerde apartman ve iç alanlarda tercih edilir. Otoparkların tavan armatürü kullanımında araçların hareket ettiğinde çalışan sensörlü aydınlatma sistemlerine sahip olması da bu alanda tasarrufu kolaylaştırıyor. 

  Tavan Armatür Kullanım Alanları Nerelerdir?

  Tavan armatür modellerini işyeri ve ev yaşamında her alanda kullanabilirsiniz. Daha fazla aydınlatma ihtiyacı hissettiğiniz garajınızda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Panel, gömme, sarkıt ya da spot modelleri ile farklı tavan armatür led aydınlatmayı sağlayabilirsiniz.

  Tavan armatürleri;

  Tavan armatür ürünleri model, fiyat ve performans olarak kendi içinde kategori altında satın alınmalıdır. En iyi markalar arasında;

  -PHİLİPS 915005747101 59447 MESON 5W 3000K LED GÖMME SPOT ARMATÜR WH RECESSED
  -PHILIPS 5W 865 6500K BEYAZ IŞIK 90MM 59447 MESON GÖMME LED ARMATÜR 915005747301
  -PELSAN RITA 12W ALCIPAN 1 PS STD HEMYUZ OPAL 6500K ST BEYAZ IP40 8693119110986
  -INOLED 360D SIVA ALTI HAREKET SENSÖR

  Tavan armatürlerini eğitim kurumlarında, hastanelerde, otoparklarda, geniş koridorlarda, tuvaletlerde, fabrikalarda, depolama alanlarında ve daha birçok alanda kullanabilirsiniz. Tasarruflu yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlayan tavan armatür ürünlerini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 

  Tavan Armatür Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar


  Tavan armatürü seçerken sensörlü ya da manuel kullanım olmasına dikkat etmelisiniz. Sensör ayarlamasını, bulunduğu alana uygun olarak seçmelisiniz. Bazı işletme tuvaletlerinde ya da binalarda saniyeler içerisinde kapanan tavan armatürü aydınlatmaları insanların olumsuz eleştirilerine neden olur. Aydınlatmanın güvenlik adına önemli olduğu noktalarda uygun seçimlerin yapılması gerekir. Kullanılacak tavan armatür sayısı da uygun sayıda, renk ve ışık gücünde seçilmelidir. Kullanılacak armatürler içerisinde en önemli diğer unsur kullanıcı için fiyat aralığıdır. Hem kaliteli hem uygun fiyatlı ürünler bulabilmek adına fiyat araştırmasının iyi yapılması gerekir.

  Tavan Armatür Fiyatları


  Tavan armatür fiyatları modeline, ışık değerine ve tasarımına göre farklılık gösteriyor. İndirimli olarak sunulan ürünler tasarruflu olan armatürlere ek tasarruf sağlıyor. Enerji tüketimi konusunda çevre dostu bir tavan armatür led tercih yaparak bütçenize ve çevrenize daha çok fayda sağlayabilirsiniz. Genel olarak baktığımızda tavan armatürü fiyatları 21 TL’lerden başlayıp 1000 TL’nin üzeri fiyatlara kadar gidebilmektedir.

  Sizlerde elektrix üzerinden uygun ve  kaliteli philips, pelsan, osram ve daha birçok marka üründe tavan armatür çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

  Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Haftaiçi 08:30-17:30 Tıklayınız
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.