Unit Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Unit firması, elektrik ve elektronik alanında kullanılan birçok farklı ölçme ve değerlendirme ürününün üreticisidir. Elektrik işlerinde en önemli aşamalardan biri de akımların ölçülmesi ve değerlendirilmesidir. Bu gibi işler çıplak gözle veya basit araçlar ile yapılamaz. Bu sebeple teknik özellikleri olan ve aynı zamanda doğru bilgiler veren detaylı araçlara ihtiyaç duyulur. Ürettiği ürünler ile bu işlemlerin kolay bir şekilde tamamlanabilmesini sağlayan Unit birçok sorunun kolay bir şekilde çözülebilmesini sağlamaktadır. Firmanın ürettiği ürünler birçok ülkede elektrik işleri yapan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Firma hassas ve doğru ölçümlerin yapılması gereken alanlarda kullanılmak üzere ileri teknoloji ürünü ürünler üretmeye devam etmektedir.

Sıralama seçin
 • Unit Ürünlerinin Kullanım Alanları

  Elektrik ile ilgili işler yaptığınız zaman sizin için en önemli konulardan biri de mutlaka akımı ölçme ve bunun için kesin bilgiler edinmek olacaktır. Bunun için kullanacağınız aletler ile mutlaka yeteri hassasiyete sahip olmalı ve size doğru bilgiler vermelidirler. Çünkü elde edeceğiniz değerler kimi zaman sizin için çok önemli olabilir. Bunun için mutlaka ölçü aleti kullanmalısınız. Bu sayede hazırladığınız tesisatın doğru işleyip işlemediğini kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Bu tarz amaçlar için özel ürünler üreten Unit işlerin çok daha kolay ilerlemesi için size yardımcı olabiliyor. Firmanın ürettiği ürünler şu şekilde sıralanabilir:

  • Ölçü Aleti
  • Multimetre
  • Pensampermetre
  • Ampermetre
  • Ateş Ölçer
  • Temassız Ateş Ölçer
  • Sıcaklık Ölçer

  Bu ürünlerin her biri farklı amaçlar için kullanılabilirken hassas özelliklere sahip oldukları için doğru bilgiler vermektedirler. Firmanın ürettiği en önemli ürünlerden biri olan Unit ölçü aleti ile elektrik devresi ve elemanlarının üzerinden geçen akımın derecesini tam olarak tespit edebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünler elektrikçilerin en çok kullandıkları ve en çok önem verdikleri ürünlerden biridir. Yine bu sebeple çok ilgi gören el aletlerinden de biridir. 

  Bunun yanında firmanın en çok ürettiği ve aynı zamanda en çok ilgi gören ürünlerinden biri de Unit multimetre ürünüdür. Bu aletin diğer ölçü aletlerinden farkı aynı anda birden çok ölçüm işlemini yapabilmesidir. Bu sebeple geniş çaplı işler yapan kişiler için en çok tercih edilen ve en çok kullanılan ürünlerden biridir. Elektrik ile ilgili işlerin yapıldığı alanlar da her zaman kullanılması gereken ürünlerden biridir. Herkesin kolay bir şekilde kullanabileceği bu ürünler ölçümlerin hassas değerler ile yapılmasını sağladığı gibi aynı zamanda herhangi bir sorun olup olmadığının da kolay bir şekilde anlaşılmasına öncüdür. 

  Bu sebeple çok önemli ürünlerdir. Unit firmasının ürettiği ürünlerden biri olan pensampermetre devrelerden geçen alternatif akımını ölçülmesi için kullanılmaktadır. Bu araç sayesinde elektrik işleri yapan kişilerin işleri kolaylaştığı gibi aynı zamanda elde edilen bilgiler kesin olarak doğrudur. Ucunda iki adet çenesi olan bu alet kullanılırken ölçüm yapılacak kablo veya devre bu çenelerin içine alınır. Bu konuda kesin bilgiler elde etmek ve işlerin çok daha hızlı ilerlemesini sağlamak isteyen kişiler mutlaka Unit pensampermetre ürünlerini kullanmalıdırlar.

  Unit Ürünleri Hakkında Detaylı Bilgiler

  Unit ürünleri elektrik ile ilgili birçok alanda kullanılabilen ve bazıları da mutlaka olması gereken ürünlerdir. Bilindiği gibi devrelerden veya kablolardan geçen akım her zaman çok önemli olmuştur. İşlemleri yapan kişiler mutlaka bu akımları bilmeli ve duruma göre müdahale etmelidirler. Bu sebeple eğer elektrik ile ilgili işler yapıyorsanız sizde mutlaka bu tarz ürünlere sahip olmalı ve doğru yerlerde kullanmalısınız. Örneğin Unit ampermetre kullandığınız zaman bir elektrik devresinden geçen akım gücünü kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Bu ürünler soldan sıfırlı ve ortadan sıfırlı olarak ikiye ayrılırlar. 

  Soldan sıfırlı ampermetreler sadece çıkış gücünü gösterdikleri için yük metre ismi ile anılabilirler. Sahip oldukları hassas değerlerden dolayı kullanıcılara kesin ve doğru bilgiler veren bu ürünler elektrikçilerin asla vazgeçemedikleri ürünlerdir. Unit firması aynı zamanda ateş ölçer gibi önemli ürünleri de üretmektedir. Unit ateş ölçer kullanıldığı takdirde hem insanların hem de elektrik geçen devre veya kabloların ateş değerleri ölçülebilir. Kimi zaman bu durum çok önemli olabilir. Çünkü sıcaklığın dikkate değer oranlarda yükselmesi her zaman ciddi bir risktir. Bu sebeple bu ürünler her zaman için gerekli olan ürünlerdir. Firma aynı zamanda Unit temassız ateş ölçer ürünü ile de sıcaklık ölçme işlemlerinin çok daha kolay bir şekilde yapılabilmesine yardımcı olmaktadır. 

  Bu tarz ürünlere sahip olduğunuz zaman nasıl kullanacağınızı bilmeniz ve aynı zamanda verdiği değerlerin tam olarak doğru olduğundan emin olmanız gerekir. Bu sebeple mutlaka güvenilir firmaların ürettikleri kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz. Çünkü konu elektrik olduğunda doğru bilgilere sahip olmak hayati önem taşıyabilir. Özellikle sıcaklık ölçme konusunda çok hassas olmalısınız. Çünkü sıcaklığın çok artması veya çok düşmesi ciddi sorunların olduğuna bir işaret olabilir. Bu sebeple Unit sıcaklık ölçer cihazlarını her zaman yanınızda bulundurmalısınız. Birçok elektrikçi için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alan tüm bu ölçme cihazları sahip oldukları farklı özellikler ile birçok işin çok hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadırlar. Eğer sizde Unit ölçü aleti fiyatları listesine ulaşmak veya farklı ürünleri incelemek isterseniz bunu dilediğiniz zaman Elektrix aracılığı ile yapabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.