3'lü Priz Modelleri ve Fiyatları

Grup priz kategorisi altında yer alan üçlü prizler yaşam alanlarında kullanılan elektronik aletlerin, prize kolay bir şekilde bağlanması amacıyla üretilen ve bu amaçla kullanılan ürünlerdir.

Ev ve işyeri gibi günlük yaşamda sıkça kullanılan yaşam alanlarında üçlü priz kullanımı da yaygındır. Sitemizde yer alan grup prizler başlığı altında ulaşabileceğiniz üçlü prizler kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve bu doğrultuda ısıya oldukça dayanıklıdır.

Sıralama seçin
 • 3'lü Priz Nerede Kullanılır?

  Ev ve işyerlerinde sıkça tercih edilen üçlü priz kablolu ve kablosuz çeşitlerine sahiptir. Bu sayede ihtiyacı en uygun olan ürün kolayca belirlenebilir. Ev içerisinde yer alan salon, mutfak ve banyo gibi odalarda bulunan elektrikli aletler bazen prize uzak kalabilir.

  Aynı şekilde odada bulunan priz sayısı da yetersiz gelebilir. Bu durumlarda ise üçlü priz kullanılır. Sitemizde yer alan tüm 3'lü priz çeşitlerinde en kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Volt açısından da oldukça yüksek bir değere sahip olan prizlerimiz, ev ve işyerleri gibi ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir.

  3'lü Priz Fiyatları

  Üçlü prizler, farklı çeşitlerde üretilmiştir. Kapaklı ve kapaksız prizler, Grup priz kategorimiz içerisinde yer alır. Ürünlerin sahip olduğu; Volt, koruma ve kablo uzunluğu gibi özelliklere göre de üçlü priz fiyatları değişiklik gösterir. Priz satın alırken ilk olarak yaşam alanlarında kullanılacak olan prizlerin sahip olması gereken özellikler belirlenir.

  Bu aşamadan sonra ürünlerin fiyatlarına bakmak doğru olur. 3'lü priz fiyatları ve 3'lü priz türlerine, sitemiz üzerinde bulunan grup priz kategorisinden kolayca erişebilir ve daha sonra siparişlerinizi buradan hızlıca oluşturabilirsiniz.

  Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Haftaiçi 08:30-17:30 Tıklayınız
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.