2.jpg (289 KB)

3.jpg (226 KB)

Kroşe Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları

Elektrik tesisatında kablo ya da boruların sıvanın üzerine montaj edilmesini sağlayan bağlantı ekipmanına kroşe adı verilir. Farklı çeşitlere sahip olan kroşe ürünü, farklı alanlarda kolayca kullanılabilir. İç ve dış tesisat için uygun olan kroşeler, kullanım amaçlarına göre ve yapılarına göre sınıflandırılır. Bu sayede yapılacak işlem için en uygun kroşe çeşidi tercih edilebilir. Tüm kroşe çeşitlerimiz ise sayfamızda yer alır. Bu sayfadan ürünlere göz atabilir ve uygun fiyat garantisiyle hemen satın alım işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Sıralama seçin
 • Kroşe Nedir?

  Elektrik tesisatı ile yakından ilgilenen ya da tadilat ile uğraşan kişiler, sık sık duydukları bir terim olan kroşe hakkında kroşe nedir sorusunu sorarlar. Oldukça geniş bir kullanım alanına ve yerine sahip olan kroşeler, sıva üzerine kablo ve boruları sabitlemek için kullanılan ürünlerdir. Genellikle plastik bir yapıya sahip olan bu ürünler, hem bağlantı yapılacak malzemeye hem de duvara sabitlenirler.

  Kroşeler farklı alanlarda kullanılan aracı ürünler olarak kabul görmüştür. Kullanımlara uygun olacak şekilde üretilen birçok farklı çeşidine rastlamak mümkündür. Kroşelerin çok yönlü olmasının asıl nedeni ise hem iç hem de dış tesisat için kullanılabiliyor olmasıdır. En kaliteli ve uygun fiyatlı kroşeler ise sitemizde yer alır. Siz de sitemizi ziyaret ederek aynı gün kargo ve ücretsiz kargo gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Kroşe Çeşitleri Nelerdir?

  Sıvalı duvarlarda kullanılan kroşeler, çeşitli yapılarda üretilir. Her ihtiyaca hitap etmesi amacıyla tasarlanan kroşeler, iç mekanlarda kalabalığı azaltır ve tesisat parçalarının düzene girmesini sağlar.

  Birinci kalite malzemelerden üretilen kroşe çeşitleri alternatiflerimiz ise şu şekildedir:

  • Vidalı kroşe
  • Plastik çivili kroşe
  • Yapışkan kroşe
  • Ray kroşe
  • Antigron kroşe
  • Tandır kroşe

  Kroşe çeşitlerimiz arasında bulunan ve günlük hayat içerisinde en sık kullanılan ürünler; plastik kroşeler ve vidalı kroşelerdir. Bu ürünler kablo sabitlemek için kullanılabildiği gibi farklı eşyaları sabitlemek için de kullanılır. Kroşe kullanımının en yaygın olduğu yerler ise kablolar ve su borularıdır. Farklı çap ve ebatlarda kroşeleri sayfamızda bulmak ve anında sipariş oluşturmak mümkündür. Siz de kargo fırsatlarımızdan yararlanmak ve en uygun fiyatlı kroşeleri sipariş etmek isterseniz, ürünleri buradan kolayca inceleyebilirsiniz.

  Kroşe Hangi Alanlarda Kullanılır?

  Fazlasıyla geniş bir kullanım alanına sahip olan kroşeler, tesisat gibi işlemlerin kurtarıcı elemanlarındandır. Sabitlemek ve sıkıştırmak için kullanılan bu ürünler, kabloları duvara asmak ya da sabitlemek için kullanılır. Ayrıca yapışkanlı olarak üretilen kroşeler de diğer eşya türlerinin klipsler ile tutturulması için kullanılabilir. Ev, iş yeri ve çeşitli işletmelerin düzenlenmesi ve tesisatın kusursuz görünmesi için kroşelere ihtiyaç duyulur.

  Bu alanlarda kablo ve boru gibi tesisat ürünlerinin kalabalığını azaltmak ve oluşan kötü görünümü kardırmak için kroşe kullanılabilir. Çivili kroşeler, kablolar için uygun olup, farklı boyutlardaki kablolar için rahatlıkla kullanılabilir. Yine yapışkanlı olarak üretilen kroşeler de kabloları ayırmak ve bir alanda sabit tutmak amacı ile kullanılabilir. Tüm kroşe çeşitlerimiz ise birinci kalite malzemelerden üretilmiştir. Çoklu ve tekli olarak satışa sunduğumuz ürünlere ve detaylarına sayfamızdan ulaşabilir ve sizin için en uygun olan diğer elektrik ekipmanlarını da sayfamızda bulabilirsiniz.

  Kroşe Fiyatları

  Uygun fiyatlı olan kroşeler, hayat kurtarıcı ara ekipmanlardan biridir. Bir alanda biriken kabloları ayırmak, tesisatı sabitlemek ve boruların düzenini sağlamak amacıyla kullanılan bu ürünler, farklı boyut ve çeşitlerde üretilir. Ürünün boyutu, çeşidi ve malzemesi fiyatlandırmayı da etkiler. Kroşe fiyatları bilgileri sitemizde yer alır. Farklı ürün çeşitlerine buradan anında ulaşabilir ve uygun fiyatlı kroşelere anında sahip olabilirsiniz.

  Kroşe Özellikleri

  Kroşe ürününün özellikleri, çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Her ürünün kendine has özellikleri bulunur. Örneğin yapışkanlı kroşeler, kablo bağları ile birlikte kullanılır. Kablo yığıntısı olan yerlerde bunları toparlamak ve düzenlemek için kullanılan yapışkanlı kroşeler, delik açmadan işlem yapma olanağı sağlar. Vidalı kroşe ile aynı işleve sahip olan bu ürün, kullanılacak olan alanda çivi izleri kalmaması için üretilmiştir.

  Kolayca yeniden kullanılabilen kroşe ürünlerinin özellikleri ise şöyledir:

  • Pratik kullanım sağlar.
  • Uygun fiyatlıdır.
  • Birden fazla kullanıma uygundur.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Paslanma ve bozulma yapmaz.

  Kroşe ürünlerinin uzun ömürlü olması, pek çok mekanda yeniden kullanılmasını mümkün kılar. Farklı çeşitlerde üretilen bu ürünler, genellikle alandaki kalabalığı azaltmak ve düzenlemek adına kullanılır. Biriken kabloları ayırmak ve sabitlemek için kullanılabilen bu ürünlerimiz uygun fiyatlı ve ekonomiktir. Her ihtiyaca yönelik kroşeyi bu sayfa üzerinden bulabilir ve diğer işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Kroşe Markaları

  Kroşe ürününü üreten birçok marka vardır. Piyasada en bilinen ve en kaliteli olarak kabul gören markaların ürünleri ise sitemizde yer alır. Kroşe kategorisi altında yer alan tüm ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan kroşe ürünlerimizde uygun fiyatları yakalamak mümkündür. Tüm marka ve modellerde her an uygun fiyatla size sunulur. Siz de bu sayfa üzerinden kroşe çeşitlerine, markalarına, boyutlarına ve renk seçeneklerine ulaşabilir ve siparişlerinizi güvenle oluşturabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.