Legrand Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Çeşitli türden güç kaynakları veya birtakım elektrik sistemleri, birbirinden farklı alanlara entegre edilerek kullanılırlar. Çünkü bu sistemler sayesinde insanların yaşamları birçok yönden daha fazla kolaylaşır.

Elektronik ürünler konusundaki seçeneklerin her açıdan oldukça geniş nitelikte olduğu görülebiliyor. Her bir ürünün kendisine özgü bir çalışma fonksiyonu ve yapısı bulunuyor. Elektriksel sistemin dizaynı ve ihtiyaçlarına göre bu ürünler temin ediliyor ve bu doğrultuda kullanılıyor.

Ancak bunu yaparken daima kaliteli markalar bünyesinde üretilen ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Çünkü uzun vadede kullanım yönünden en iyi geri dönüşler ancak bu sayede alınabilir oluyor. Legrand markası bünyesinde üretilen ürünler, genellikle yüksek kalite standartlarına sahip olarak tasarlanmışlardır.

Elektriksel mekanizmaya entegre şekilde bir işlevsellik gören ürünler konusunda Legrand, oldukça geniş bir çeşitliliğe alanında yer veriyor. Önde gelen markalardan olan Legrand markasına ait ürünlere dilerseniz doğrudan sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ürünlerin tümüne en kapsamlı şekilde bakabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda onları temin edebilirsiniz.

Sıralama seçin
 • Legrand Markası Hakkında

  Legrand, çeşitli türden elektriksel ürünler konusunda oldukça öncü ve tanınmış markalardan biridir. Çoğu insan bu markaya ait ürünleri satın alarak birçok sistem bünyesinde daima aktif şekilde kullanıyor.

  Bufer Elektrik’in satın alınmasıyla birlikte 1990 yılında Legrand markası doğmuş ve ardından 1992 yılında Gebze’de yeni bir fabrika açılmıştır. Legrand, 2008 yılına gelindiğinde alanında başarılı firmalardan biri olan Estap firmasını da bünyesinde dahil etmiştir.

  Birtakım güç kaynakları, enerji sistemleri ve bunlar gibi daha birçok ürüne alanında geniş kapsamda yer vermeyi isteyen Legrand, 2010 itibariyle İnform Elektrik şirketini de satın almıştır. Enerji sistemleri ürünleri konusunda hem yurtiçi ve hem de yurtdışından birçok müşterisi bulunuyor. İtalya’da çoğu insan Legrand tasarımlı birtakım anahtar priz ürünlerine ulaşabiliyorlar.

  Legrand Ürün Çeşitleri

  Enerji sistemleri, elektronik sistemler ve bazı otomasyon sistemlerinin üretimini yapan Legrand markası bünyesinde birçok farklı tasarım ürünün olduğu görülebiliyor. Sitemizde bu markaya ait kaliteli ve garantili hemen her türde ürün yer alıyor. Kolay sipariş verme işlemleriyle istenilen tüm ürünler rahatlıkla temin edilebiliyor.

  • Güç kaynağı sistemleri,
  • Ev elektriği ve otomasyon sistemleri,
  • Sarf malzemesi ürünleri,
  • Şalt malzemeleri ve birtakım kablo kanalları,
  • Anahtar ve priz ürünleri seçenekleri,
  • Sinyal lambaları ve kumanda butonları,

  Legrand markasına ait ürünlere yönelik çeşitlilikler arasında bu türden birtakım seçenekler yer alıyor. Her bir kategorideki ürünü, yüksek kalitesinden dolayı uzun süreler kullanabilmek mümkün oluyor. Sitemizden ilgili kategorilere ve ayrıca tüm ürünlerin teknik detaylarına kadar her bir veriye sorunsuz erişim sağlanabiliyor.

  Legrand Zaman Saatleri

  Legrand markalı ürün seçenekleri arasında Legrand zaman saati ürünleri daima kendisini öne çıkarıyor. Elektriksel yapıda bir ürün olan zaman saati, hangi süre aralığında ayarlandıysa ona yönelik kontaklardan çıkış işleminin gerçekleşmesini sağlıyor.

  Dijital ve analog olarak farklı tasarımsal niteliklerine bağlı şekilde bu ürünler bir işlevsellik gösteriyorlar. Kullanım alanları bakımından geniş bir çeşitliliğe sahiptirler. Aydınlatmalar, tabelalar ve bunlar gibi daha birçok yapı içerisinde zaman saatleri ürünleri kullanılabiliyor.

  Legrand markası tarafından hemen her türde ihtiyacın karşılanabileceği şekilde oldukça iyi tasarımda birçok ürün üretilmiştir. Sitemizdeki zaman saati ürünleri kategorisinden kolayca Legrand markalı ürünlere ulaşma şanslarınız vardır.

  Legrand Prizler

  Legrand priz ürünleri de yine birçok kişinin kullanmaktan oldukça memnun kaldığı ürünler olarak öne çıkıyorlar. Sitemizde Legrand markalı birbirinden farklı priz ürünleri de yer alıyor. Şebeke elektriğinden güç alarak aktive olan cihazların ilgili elektrik sistemlerine entegre edilmesi noktasında priz ürünleri kullanılır.

  Prizler, iki sistem arasındaki gerekli bağlantıyı sağlayarak akımın uygun şekilde geçişine yardımcı olurlar. Bu ürünlerin malzeme kalitesi ve işlevselliği yönünden yeterince iyi bir yapıya sahip bulunmaları gerekir.

  Legrand markalı ürünlerde bu nitelikleri görebilmek mümkündür. Kullanım amacınıza uygun olarak sıva altı priz veya sıva üstü Legrand prizler konusunda tüm ürün seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Legrand Raventi Anahtar Prizler

  Birtakım elektriksel sistemlerde kullanılan priz ürünleri arasında her bakımdan geniş bir çeşitlilik mevcuttur. Diğer markalar bünyesinde olduğu gibi Legrand markalı ürünler arasında da tasarımları farklı olan ürünlerin olduğu görülür.

  Legrand Raventi anahtar priz ürünler buna en iyi örneklerden biridir. Sitemizde bu tasarıma sahip Legrand priz ürünü seçeneklerine de yer veriliyor. Renkleri ve tasarımsal dizaynları değişik olan birçok ürün burada yer alıyor.

  Raventi krem anahtar, siyah, bronz, alüminyum ve titanyum özelliklerine sahip Legrand ürünlerin sitemizden temin edilebiliyor. Fiyat seçenekleri bakımdan bu ürünlerin her biri en uygun imkânlarla satın alınabiliyor.

  Legrand Salbei Anahtar Prizler

  Sıva altı priz ürünleri her açıdan kullanım alanları oldukça geniş türden olan ürünlerdir. Evlerde ve binalarda genel itibariyle bu ürünlere sıklıkla yer verilir. Beton bölümlerde yer açılması suretiyle bu anahtar prizler oraya yerleştirilir ve sonrada uygun şekilde kullanıma hazır bir duruma getirilirler.

  Kaliteli şekilde temin edilecek anahtar prizlerden daima uzun süreler en iyi performansla gerekli verimlilikler alınabilir. Legrand Salbei anahtar priz ürünleri, bu yönde beklentilere güzel bir karşılık verebiliyor.

  Sitemizde bu Legrand Salbei priz ürün seçenekleri en geniş kapsamda yer alıyor. Ürünlerin renk yapıları ve teknik detaylarına yönelik birçok bilgiliye buradan ulaşılabiliyor. Yapmanız gereken şey sadece sitemizdeki Legrand prizler kategorisine girmenizdir.

  Legrand Kaçak Akım Rölesi

  Birtakım elektriksel devrelerde bazen hiç istenmeyen şekilde kaçak akımlar oluşabiliyor. Bu tür bir olayın gerçekleşmesi, tüm sisteme oldukça olumsuz olarak çeşitli zararlar verebiliyor. Bu gibi durumların yaşanmasının önüne geçilmesi için ilgili tüm önlemlerin önceden alınması gerekiyor.

  Kaçak akım röleleri, kaçık akımların algılanması ve hızlıca tespitinin sağlanması için üretilmiş ürünlerdir. Bu ürünler tespitin yanı sıra sistemi koruma noktasında da güzel bir işlevsellikle çalışabiliyorlar.

  Kaçak akıma bağlı maddi ve manevi zararların önüne geçilmesinde kaçak akım rölesi ürünlerinden büyük destekler alınabiliyor. Legrand markası bünyesinde üst düzey profesyonellikle üretilmiş birçok kaçak akım rölesi ürünü yer alıyor.

  Sitemiz üzerinden direkt, Legrand kaçak akım rölesi ürünlerine bir erişim sağlanabiliyor. Eğer arzu ederseniz ilgili ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizler de en kaliteli kaçak akım ürünleri sitemizden kolayca temin edebilirsiniz.

  Legrand Sigorta

  Çeşitli elektriksel devrelerde kullanılması üzerinde birbirinden farklı birçok ürün tasarlayan Legrand markası bünyesinde sigorta ürünlerine de yer veriliyor. Sitemizde her haliyle ve tüm teknik detaylarıyla çeşitli Legrand sigorta ürünleri yer buluyor.

  Sigorta cihazları, devrelerden geçen akımların değerlerinin korunması ve düzenli bir akışın sağlanması noktasın bir rol üstlenen önemli teknolojik cihazlardır. Neredeyse birçok elektriksel yapı içerisinde bu cihazlara ihtiyaç vardır. Legrand markalı sigorta sistemlerini sitemizden her zaman bulabilmeniz mümkündür.

  Legrand Fiyat Listesi

  Legrand markası bünyesinde oldukça geniş türden bir ürün çeşitliliği vardır. Haliyle bu durum fiyatlar üzerinde de birtakım değişkenlikleri ortaya çıkarır. Hangi ürünün temin edileceğine bağlı olarak ortalama fiyatlar dikkatle incelenmelidir.

  Legrand fiyat listesi konusunda tüm bilgilere direk sitemizden ulaşabilmeniz mümkündür. Ürün ihtiyaçlarınız doğrultusunda sitemizdeki ilgili kategorilere giriş yaparak en uygun ve indirimli fiyatlar neler, bunları açıkça görebilirsiniz. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.