Viko Ürün Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Viko günlük yaşamda kullandığımız her türlü yaşam alanında karşımıza çıkan anahtar ve prizleri üreten firmalardan biridir. Evlerimize giren şehir elektriğini elektrikli ev aletlerine aktarmak için kullandığımız prizlerin mutlaka belli bir kalite ve dayanıklılığa sahip olmaları gerekir. Özellikle güvenlik anlamında çok önemli olan malzeme kalitesi priz ve anahtarları çok uzun süre kullanabilmemize olanak tanır. Bu sebeple tüm yapılarda olmazsa olmaz ürünler arasında yer alırlar. Kullanılacak ürünlerin ne kadar kaliteli olduğu kadar aynı zamanda hangi özelliklere sahip oldukları da çok önemlidir.  Birçok farklı tasarım ve özellik ile ürettiği ürünleri ile Viko bu alanda ismi en çok bilinen firmalardan biridir.

Sıralama seçin
 • Viko Ürün Çeşitleri

  Viko priz modellerini her türlü alanda kullanabilirsiniz. Bu ürünleri birçok farklı tasarım, renk veya özellik ile üreten firma aynı zamanda prizlerin farklı parçalarını da üretmektedir. Bu sayede prizleri dilerseniz tüm olarak dilerseniz parça olarak temin edebilirsiniz. Viko da bu bağlamda, günlük hayatta en çok kullandığımız ve yaşam alanları için kesinlikle en önemli unsurlardan biri olan priz ve anahtarların üretimini uzun zamandan beri yapan bir firmadır. 

  Viko anahtar veya priz üretimleri yapılırken tek bir modele kalmak yerine her alana uygun farklı tasarımlar kullanılmaktadır. Bu sayede kullanıcılar diledikleri modeli seçerek istedikleri dekora uygun kullanım olanakları bulabilmektedirler. Viko markasının üretimini yaptığı ürünleri kısaca şu şekilde sıralanabilir:

  • 2’li Prizler
  • 3’lü Prizler
  • 4’lü Prizler
  • 5’li Prizler
  • 6’lı Prizler
  • Sigorta Kapakları ve Elemanları
  • Priz ve Anahtar Çerçevesi
  • Buat
  • Sigorta Kutusu
  • Fiş
  • Priz
  • Sıva Altı Anahtar ve Priz
  • Sıva Üstü Anahtar ve Priz

  Viko priz modelleri gerek malzeme kaliteleri gerekse standartlara uygun olan özellikleri ile her türlü alanda güven içinde kullanabilirsiniz. Ürünlerin tamamı gerekli kontrollerden geçerek birçok farklı ülkeye ihraç edilmektedir. Tekli, ikili, üçlü gibi seçenekler ile üretilebilen prizler aynı zamanda kablolu olarak üretildikleri için seyyar olarak da kullanabilirsiniz. Firmanın en çok ilginç eken modellerinden biri olan Viko karre priz hem şıklığı hem de sadece tasarımı ile ön plana çıkıyor. Her türlü alana uygun olan bu ürünü dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Beyaz ve krem renkler ile üretilen karre serisi yatay ve dikey olarak birden çok priz kullanmak istediğinizde tercih edebileceğiniz bir model. Yaşam alanlarınızda elektrik ile ilgili hiçbir sorun yaşamadan güvenli bir kullanım sağlamak istediğinizde mutla Viko topraklı priz modellerinden birini kullanmalısınız. Bu sayede hem şahsi güvenliğinizi hem de kullandığınız tüm elektrikli araçların güvenliklerini tam olarak sağlamış olabilirsiniz. Bu ürünlerin topraklı olmaları sayesinde elektrik sisteminizde kaçak veya fazla akım olması halinde akım direk olarak aracı olarak kullanan ekipmanlar sayesinde toprağa aktarılır ve elektrik kaçaklarının oluşması engellenir.

  Viko Ürün Fiyatları

  Eğer kullandığınız alanlar da birden çok elektrikli aleti aynı anda kullanmak ve hepsine elektrik gücü sağlamak isterseniz o zaman Viko 3 lü priz kullanabilirsiniz. Hatta bu prizler aynı anda 6 elektrikli aleti kullanmanıza olanak tanıyacak şekilde de üretilmektedir. Bu sayede hem kullanım kolaylığı sağlayabilir hem de fazladan kablolu seyyar prizler kullanmaktan kurtulabilirsiniz. Son yıllarda yapılan yapılarda günlük hayatın kolaylaşması için seçimler genellikle çoklu prizlerden yana kullanılmaktadır. Çünkü günlük yaşantımızda artık birçok farklı elektrikli aleti aynı anda kullanmak zorunda kalıyoruz. Doğal olarak bu durum bize fazladan priz ihtiyacı doğuruyor. 

  Bu sorunu kablolu prizler içe çözmek mümkün olsa da hem kablo karmaşası hem de dağınık bir görüntü oluşabiliyor. Bu sorunu yaşamamak için ise çoklu prizler çok daha mantıklı bir seçim olabilir. Prizler elektriği son kullanıcıya ulaştırmak için bir araçtır. Şehir elektriği yaşam alanlarımızda sigorta aracılığı ile ihtiyacımız olan seviyeye indirilir. Son olarak ise prizler aracılığı ile elektrikli aletlerimize ulaşır. Ancak prizler yeteri kadar sağlam, dayanıklı ve kaliteli olmadıkları takdirde ciddi güvenlik sorunlarına neden olabilirler. Bu sebeple mutlaka Viko antrasit priz gibi kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Aksi takdirde beklenmedik sorunlar oluşabilir. Aynı zamanda zaman zaman yaşanan akım değişimleri de yangın veya elektrikli ev aletlerinde arızalara neden olabilir. 

  Bunu engellemek için Viko akım korumalı priz kullanılabilir. Bu prizler ani akım değişimlerinde yaşanan voltaj düşmesi veya yükselmesi gibi durumlarda elektrikli aletleri koruma altına alırlar. Bu sayede ekstra bakım veya onarım maliyetlerinden de korunabilirsiniz. Birçok farklı tasarım ile ürettiği anahtar, priz ve diğer ürünleri birçok ülkeye gönderen Viko birçok talebe de bu şekilde cevap vermektedir. Hem kaliteli hem de güvenilir ürünler kullanmak isteyen kişiler firmanın ürettiği birçok farklı modeli kullanabilirler. 

  Firmanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Viko ikili priz modelleri de her alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanmaktadırlar. Genellikle ev veya küçük yaşam alanlarında tercih edilen bu prizler sayesinde aynı anda iki farklı elektrikli aleti kullanmak mümkün olabilir. Bu da günlük hayatın çok daha kolay ve pratik olmasını sağlar. Eğer sizde güncel Viko fiyat listesi veya benzeri konular hakkında bilgi almak isterseniz dilediğiniz zaman Elektrix ile iletişime geçebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.