6'lı Grup Priz Modelleri ve Fiyatları

Çeşitli türdeki elektronik aletleri hemen her ortamda çalıştırabilmek için yardımcı birtakım taşınabilir priz ürünlerine ihtiyaç olur. Prizler oldukça farklı türlerde tasarımları yapılan iyi işlevselliğe sahip ürünlerdir. Altılı priz cihazları en yaygın şekilde kullanılan ve tercih edilen tasarımlardır.

Çünkü altılı priz ürünleri tek bir anda altı ayrı cihaza enerji aktarabilme güçlerine sahiptirler. Sitemizde bu türde ürünlere ilgili kategorimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Sıralama seçin
 • Altılı priz cihazları genel itibariyle hem kablo uzunlukları ve hem de çalışma yapıları bakımdan birtakım farklılıklara sahip olabilirler. Sitemizde modeller konusunda iyi bir çeşitlilik yer alıyor. Dilediğinizi bunlar arasında seçerek rahatlıkla temin edebilirsiniz.

  • El-Bi 2 metre kablolu 6'lı priz,
  • Viko 3 metre kablolu 6'lı priz ürünleri,
  • Viko leylak 6’lı priz klemensli ürünler,
  • Viko leylak topraklı 6 lı priz seçenekleri,
  • Schneider anahtarlı 6 lı priz ürünleri,

  Sitemiz kategoriler arasında genel olarak 6 lı priz aletlerine dair bu türden bazı ürün seçenekleri bulunuyor. Bunlar uygun sipariş yöntemleriyle kolaylıkla sitemizden sipariş verilebiliyor.

  6’lı Priz Fiyatları

  Altılı prizlerinde fiyatları, onların sahip oldukları teknik bazı özelliklerine bağlı şekilde bir değişkenlik gösterir. Bu güzel ve her açıdan fonksiyonu iyi olan aletler en uygun fiyatları çerçevesinde daima satın alabilmek mümkündür. Sitemizde birbirinden güzel tasarıma sahip altılı prizler %29’a varan oranlarla sizlere özel satışa sunuluyor.

  Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Haftaiçi 08:30-17:30 Tıklayınız
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.