LED Bar Çeşitleri ve Fiyatları

Led teknolojisi günümüzde artık en çok tercih edilen teknolojiler arasında yer alıyor. Hedef kitlenin dikkatini rahatlıkla çekebilen ve büyük avantaj sağlayan Led teknolojisi modern yaşam tarzına uygun özellikler sağlıyor. Neredeyse her amaç için tercih edilecek iletken moda dekorasyon fikirlerinde ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Bunların dışında aydınlatma ve ışıklandırma amacıyla da tercih edilen Ledler estetiğiyle her türlü dekoratif görünüme uyum sağlıyor.

Sıralama seçin
 • Led Bar Nedir

  Led bar piyasa genelinde yaygın olarak en çok tercih edilen aydınlatma ürünleri arasında yer alıyor. Diğer bir adı çubuk led olan led bar, alüminyum PCB kart üzerinde dizilen direnç ve diyot gibi elemanlardan oluşuyor.

  Bu elemanlar elektriği ışığa dönüştürerek led teknolojisinin tüm avantajları barındırıp ideal enerji tüketimi ile yüksek ışık performansı sağlıyor. Çubuk şeklinde uzunlamasına göre dizayn edilen aydınlatma ürünleri esnek yapıya sahiptir. Enerji tasarrufu yapmak isteyenler genelde tercihini led bar aydınlatma ürünleri yönünde kullanırlar. İdeal bir bir forma sahip olan led barları iş ve ev ortamındaki birçok odanız da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Esnek bir yapıya sahip olduğu için her zemine kolayca yapıştırılabilir. Tüm led çeşitleri kendinden yapışkanlı olarak karşınıza çıkıyor, led barın sağlam bantları sayesinde metal, ahşap ve plastik gibi birçok zemine yapışmasını sağlayabilirsiniz. Led barın uzunluğuna ve yapısına bağlı olarak size sunulan ışık miktarları da değişkenlik gösterilebiliyor.

  Led Bar Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir

  Piyasada yer alan tüm led aydınlatma modelleri ışık verir ama burada en önemli husus hiç kuşkusuz kalitedir. Uzun yıllar kullanılmayan led ürünler montaj edildiği yerde ışık kayıpların yaşanmasına neden olabiliyor. Yer yer sönen led grupları çürükleri olan işlere benzetilebilir. Aydınlatma tasarımı için satın alınacak led ürünlerin kaliteli ve uzun ömürlü olanların tercih edilmesi gerekiyor. elekrix web sitesinde her türlü led bar armatür ve aydınlatma ürünlerini bütçenize uygun olacak şekilde ilginize sunuluyor.

  Led Bar Fiyatları

  elektrix web sitesi üzerinde sunulan led aydınlatma ürünleri kalite ve performans açısından sıklıkla tercih ediliyor. Yerli ve yabancı üretim ve özel tasarım ürünlerini uygun fiyat politikası ile müşterilerine sunuyor. Web sitesine giriş yaparak led bar fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Haftaiçi 08:30-17:30 Tıklayınız
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.