LED Spot Lamba Çeşitleri ve Fiyatları

Led Spotlar, aydınlatma çeşitleri arasında fazla ilgi gören ürünlerdir. İç mekân ve dekoratif aydınlatma olarak yarar sağlayan bu aydınlatma türü, estetiğe önem verenler için ideal seçimdir. İşyeri ya da birçok kurum tarafından tercih edilen led spot çeşitleri hem fazla ışığa sahip olmak hem de tasarruflu bir tüketim yapmak için kullanılır. 

Sıralama seçin
 • Led Spotlar Nedir?

  Ortam aydınlatmasında sadece ışığı değil estetik bir görünümü de elde etmek adına kullanılan lambalardır. Panel led spot ya da dolap içlerine kullanılan led spotlar her alana uygun çözümler sunuyor. Kullanım alanları oldukça geniş olan led spotların; yatak odası, tavan, işyeri, mutfak ya da banyo gibi birçok alanda kullanımı yaygındır. Gömme dolaplar içerisinde de kullanılır. LED spot çeşitleri arasında; ray spot, bant spot, floresan spot, sıva üstü led spot, sıva altı led spot gibi modeller yer alıyor. 

  Led Spot Lamba Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

  Armatürler arasında yer alan led spot yüzeye tam uyum sağlar. Sıva üstünde kullanmak istediğiniz led spotlar yüzey dışına doğru monte edilmelidir. Ayaklı spot kullanmak istediğinizde ışık renkleri bir bütünlük sağlamalıdır. Montaja gerek duyulmayan ayaklı spotlar bu anlamda kolaylık sağlar. Tavan led spot çeşitlerinin montaj işlemlerinin, işin uzmanı elektik tesisatı yapan ustalar ya da elektrik teknisyenleri tarafından yapılması gerekir. Montaj öncesi ve sonrası yapılacak profesyonel işlem ile daha güvenli bir kullanım sağlanır. Led spot lambaların tasarruflu yapısı ile kullanımı gittikçe artmaktadır.

  Led Spot Aydınlatır Mı?

  Led spot modelleri içerisinden doğru seçimi yapmanız halinde istediğiniz ışık gücüne ulaşabilirsiniz. Odanıza ya da bulunduğunuz alana uygun led spot lamba seçenekleriyle bir ya da daha fazla ışığa ihtiyaç duyabilirsiniz. Doğru ve yeterli sayıda kullanım ile alanı ışıl ışıl bir görünüme kavuşturabilirsiniz. 

  Led spot modelleri;

  Led spot modellerini seçerken uzun ömürlü olmasını göz önünde bulundurarak hem kaliteye hem de uygun şıklığa sahip olabilirsiniz. Led spot modellerinden bazıları;

  Led spot seçerken alanın büyüklüğüne ve ihtiyaç duyacağınız ışığa yönelik seçim yapmanız gerekir. Geniş bir alana sahipseniz ayaklı spot lambalardan da yararlanabilirsiniz. Küçük alanlarda ya da mobilyaların içerisinde daha küçük led spot ampul işinizi görmenizi sağlayacaktır.  Kullanacağınız alan seçiminden sonra kalite ve fiyat aralıklarını detaylı incelemeniz ilerleyen zamanlarda kullanım ömrü açısından fayda sağlayacaktır.

  Led Spotlar Fiyatları

  Ergonomik yapıya sahip olması, uygun fiyatı, indirimleri, dekorasyona uyum sağlaması ve güçlü ışık yayması led spot lambaların tercih edilmesinde etkilidir. Led spotları; mağazalarda, hastanelerde, cafelerde kullanabilirsiniz. Tekli ya da daha fazla olarak kullanılabildiği gibi, sarkıt ya da panel olarak da kullanılabilir. Sıva altı ve sıva üstü led spot fiyatlarını 15 TL’den başlayan fiyatlarla elektrix üzerinden bulabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.